>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Walia v Irlandia Płn.] 1/8 Finału, Paris 25.06.2016 r.

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Chyba najmniej spodziewana para w 1/8 finału Mistrzostwa Europy. Dwie wyspiarskie drużyny. Będzie tutaj bardzo dużo walki. A o wyniku końcowym mogą zdecydować indywidualności. Ja osobiście w tym spotkaniu szukałbym jakiegoś typu dotyczącego kartek. Pięć - sześć to na pewno arbiter w tym spotkaniu pokaże bo nikt tutaj zarówno w reprezentacji Walii jak i Irlandii nogi odstawiał nie będzie. Jeżeli chodzi o końcowy wynik to moja szala przeważa się nieznacznie na reprezentację Walii.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Walia v Irlandia Polnocna / Walia @ 2,02 ✅
Walia v Irlandia Polnocna / Walia over 1,5 gola 2,6 ⛔
Walia v Irlandia Polnocna / Bale strzeli 2,43 wszystko unibet
⛔

Dla mnie najwiekszy rodzynek z wszystkich spotkan w 1/8. Walia to najskuteczniejsza jak do tej pory ekipa tych mistrzostwa. Lacznie stworzyla sobie 37 okazji strzeleckich z czego oddala 22 celne strzaly na bramke rywali (lacznie z Portugalia najwiecej z wszystkich ekip na EURO) co daje im srednia 59%. Strzelajac 6 goli (wraz z Wegrami najlepszy wynik jak do tej pory z tym, ze Wegrzy strzelili 5 + gol samobojczy Islandczyka) maja 27% skutecznosci co tez jest przyzwoitym wynikiem (dla przykladu Niemcy 14%). Powod dla ktorego Walijczycy maja takie dobre statystyki to po prostu G. Bale. Bale oddaje 45% wszystkich strzalow Walijczykow (17 w 3 meczach ) oraz 50% wszystkich strzalow celnych (11 na 22). Bale jest w gazie i nikt tego nie moze podwazyc. Walijczycy nie tylko maja przyzwoita ekipe ale tez graja bardzo skutecznie bez bawienia sie , prosta pilka do przodu i strzal jak jest okazja. Musze tutaj zwrocic im honor bo przed EURO bylem pewny, ze Walijczycy beda najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostwa ale sie mocno pomylilem ???? .

Po drugiej stronie stanie ekipa Irlandii Polnocnej ktora nie ma wiele do zaoferowania w ataku. Sa zespolem ktory lecznie mial najmniej okazji do strzelenia gola - 17, oraz oddal 8 celnych strzalow w 3 meczach co daje im 14 miejsce na 16...(ciekawostka: Polska zajmuje w klasyfikacji celnych strzalow ostatnie 16 miejsce (ex-aequo ze Slowacja) z 7 celnymi strzalami w 3 meczach). Trzeba Irlandczykom oddac, ze ich skutecznosc nie jest zla i z 8 celnymi strzalami na 17 prob wynosi 47%. Strzalajac 2 bramki z 8 prob ich wynik to 25% skutecznosci. Nie powiem, ze Irlandczycy nie maja szansy na gola ale w tym meczu widze jednego faworyta ktorym jest Walia, zespol w dobrej formie oraz z gwiazda ktora ciagnie ten zespol do przodu biorac na swoje barki odpowiedzialnosc za strzelanie goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duckland 884

duckland

Użytkownik
Walia i ponizej 2.5 @3.2 ✅
Walia czyste konto @1.85 ✅
Druzyny zdobeda gola : tylko Walia @2.62 ✅
bet365

Chyba jeden z pewniejszych betow do grania w 1/8. Irlandia PN kompletnie do mnie nie przemawia, w meczu z Polakami bronili sie cala druzyna przy wyniki 0-1....przecieralem oczy ze zdziwienia bo zadko widze takie akcje. Jedyne dwie bramki strzelone Ukrainie ( druga w 95min) i to by bylo na tyle z ofensywy. Defensywa jak najbardziej szczelna ale ciezko zeby bylo inaczej jak wszyscy bronia. Z drugiej strony Walia, ktora wychodzi z 1 miejsca przed Anglia i mocna jak dla mnie Slowacja. W kazdym meczu cos wpada to 1 to 2 to 3 ogolnie fajnie sie prezetuja z przodu. Widac jakby jechali na jakims lepszym paliwie bo sama dynamika wyglada bardzo dobrze, ciag na bramke granie z 1 pilki, fenomenalne stale fragmenty itd.... Ogolnie nie widze tutaj zadnego argumentu po stronie Iroli defensywa na tak ale nie wytrzyma 90min, atak na totalne 0 najgorszy z calego Euro. Jeszcze ta drabinka dla Walii, tutaj moga zajsc daleko bo sa w gazie graja bardzo dobrze jako calosc i maja z gorki bo sa w lepszej polowce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Walia v Irlandia Polnocna / Walia @ 2,02
Walia v Irlandia Polnocna / Walia over 1,5 gola 2,6
Walia v Irlandia Polnocna / Bale strzeli 2,43 wszystko unibet
Dla mnie najwiekszy rodzynek z wszystkich spotkan w 1/8. Walia to najskuteczniejsza jak do tej pory ekipa tych mistrzostwa. Lacznie stworzyla sobie 37 okazji strzeleckich z czego oddala 22 celne strzaly na bramke rywali (lacznie z Portugalia najwiecej z wszystkich ekip na EURO) co daje im srednia 59%. Strzelajac 6 goli (wraz z Wegrami najlepszy wynik jak do tej pory z tym, ze Wegrzy strzelili 5 + gol samobojczy Islandczyka) maja 27% skutecznosci co tez jest przyzwoitym wynikiem (dla przykladu Niemcy 14%). Powod dla ktorego Walijczycy maja takie dobre statystyki to po prostu G. Bale. Bale oddaje 45% wszystkich strzalow Walijczykow (17 w 3 meczach ) oraz 50% wszystkich strzalow celnych (11 na 22). Bale jest w gazie i nikt tego nie moze podwazyc. Walijczycy nie tylko maja przyzwoita ekipe ale tez graja bardzo skutecznie bez bawienia sie , prosta pilka do przodu i strzal jak jest okazja. Musze tutaj zwrocic im honor bo przed EURO bylem pewny, ze Walijczycy beda najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostwa ale sie mocno pomylilem ???? .
Po drugiej stronie stanie ekipa Irlandii Polnocnej ktora nie ma wiele do zaoferowania w ataku. Sa zespolem ktory lecznie mial najmniej okazji do strzelenia gola - 17, oraz oddal 8 celnych strzalow w 3 meczach co daje im 14 miejsce na 16...(ciekawostka: Polska zajmuje w klasyfikacji celnych strzalow ostatnie 16 miejsce (ex-aequo ze Slowacja) z 7 celnymi strzalami w 3 meczach). Trzeba Irlandczykom oddac, ze ich skutecznosc nie jest zla i z 8 celnymi strzalami na 17 prob wynosi 47%. Strzalajac 2 bramki z 8 prob ich wynik to 25% skutecznosci. Nie powiem, ze Irlandczycy nie maja szansy na gola ale w tym meczu widze jednego faworyta ktorym jest Walia, zespol w dobrej formie oraz z gwiazda ktora ciagnie ten zespol do przodu biorac na swoje barki odpowiedzialnosc za strzelanie goli.
W pełni się z Tobą zgadzam. Jedyne co jest warte w tej 1/16 do jakiegoś grania to to i awans Francji dlatego polecam i sam zagrałem dubel:
Awans Francji✅ + Awans Walii✅ kurs łączny: 1,86 buk:Totolotek ✅✅✅✅✅✅
Walia - Irlandia Płn - remis kurs: 3,00 buk: STS (mała stawka)⛔
Nie wiem czy się uda Walii w regulaminowym czasie, ale tak czy inaczej powinna ogarnąć. Przestrzegałbym przed graniem w takich meczach czystych zwycięstw ponieważ każda drużyna ma w głowie możliwość dogrywki i praktycznie tak od 70 min jak jest remis to każdy uważa żeby nie stracić, a pamiętajmy, że to 2 ekipy z UK. Zawodnicy dobrze się znają więc wszystkie sztuczki znają. Oczywiście więcej jakości zdecydowanie po stronie Walii. Ramsey, Bale indywidualności + zgrany kolektyw, ale i Irlandia Płn ładnie się muruje, dlatego też małą stawką pograłem remis.
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Również zgadzam się z przedmówcami. Dodatkowo dodam ciekawostkę że jedyne bramki jakie Irlandczycy z północy zdobyli były to bramki z Ukrainą gdy rozpoczęła się rzęsista ulewa. Tutaj nawet deszcz ich nie uratuje. Irlandia Północna jest według mnie najsłabszą drużyna strefy pucharowej. Wali gra dobrze, jest to mocna drużyna z liderem któremu wyraźnie się chcę i jest jedną z najjaśniejszych gwiazd tego turnieju. Proponuje jak najszybciej zagrac ten zakład gdyż stawka na Walię może zacząć malec.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze Walii i nawet jak grali z Anglikami postawiłem na nich , dla mnie grają przepiękną piłkę cały czas atakują nie boją się przeciwników nawet takiej Anglii i jutro również postawie na nich Bale, Ramsey i Vokes są szalenie skuteczni widać że trener to wszystko poukładał i nie tylko Bale strzela
Walia win 2,05 bet365
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dzień dobry.
Idzie masówka na Walię...czemu nie dziwię się w najmniejszym procencie!
Sam kurs to bajka i jeśli mówimy o lokatach, to właśnie jedna z nich.
Bukmacherzy dając 2.00 na wygraną Walii robią mega promocje i sami rozdają pieniądze, ale do rzeczy.
Jak kolega wyżej skrupulatnie wyliczył, to Walia pod koniec wyścigu w fazie grupowej wyłoniła się na czele czarnych koni. Pewna i opanowana defensywa, w pomocy wystarcza Ramsey w swojej genialnej formie, a atak to głównie Bale, którego gra niesamowicie mi w tym turnieju imponuje. Nie tylko strzela i wygrywa jeden na jeden, ale i potrafi dostrzec ustawionego świetnie partnera.
Oczywiście forma wybuchła w meczu pożegnalnym z nieporadną i archaiczną Rosją, ale pierwszy wygrali z nieobliczalną Słowacją, a porażka z Anglią była bardzo pechowa.
Oczywiście popieram powyższe typy, ale dodatkowo stwierdzam, że Irole(nie pisałem o nich z braku jakiejkolwiek przesłanki co do szans na sukces) zajęci murowaniem własnej szesnastki nie powinni zagrozić bramce faworyta, więc zwycięstwo bez straty bramki wydaje mi się równie realne co czysta jedynka, a jakie opłacalne ; )
Serdecznie polecam.
Walia wygra, a Irlandia Północna nie strzeli - 2.70(Betclic) ✅


Edit: Co jak co, ale dzisiaj drużyna lepsza przegrała, bo o ile wciąż Irolów uważam za prostych siepaczy, to Walia była nawet w tym słabsza, a ostatnie minuty bronienia Częstwochowy, żałosne. :zoltakartka:
Niezasłużone zwycięstwo - typ na plus
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Również podzielam optymizm jeśli chodzi o stawianie na Walie. Nikt tak chyba nie przekonał do siebie na tym turnieju jak oni. Wyszli z pierwszego miejsca z grupy, a przeciwnicy naprawdę z wysokiej półki. Z Anglia porażka trochę pechowa w ostatnich minutach. Statystyki przytaczane wyżej pokazują, że ich wyniki i gra nie są dziełem przypadku. Irlandia Północna dobrze broni, ale brak jej pierwiastka indywidualności i jakości jaki ma Walia w osobach Bale i Ramseya. Poza tym główny atut Irlandczyków czyli walka i fizyczność w starciu z tym rywalem znika, bo Walijczycy na pewno odpowiedzą tym samym. Kursy w stronę Walii całkiem dobre, także również polecam.
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Awans Walii jest poza wszelką wątpliwością. Zastanawiam się jednak nad przebiegiem marszu Walijczyków po zwycięstwo ...
Dołożę jednak pewną statystykę, która uargumentuje mój typ na dzisiaj:
&gt;Walia jako jedyna na tym turnieju zdobyła bramkę w pierwszej połowie każdego meczu.
* 10&#39; Bale ze Słowacją
* 42&#39; Bale z Anglią
* 11&#39; Ramsey i 20&#39; Taylor z Rosją
&gt;Irlandia Północna straciła dwie bramki na tym EURO. Pierwszą na początku drugiej połowu (51&#39; Milik), drugą w pierwszej połowie (Gomez &#39;30). Tj. Irlandia Północna traci bramki raczej wcześniej niż później.
&gt;Do powyższej statystyki dodam uzupełniającą uwagę uwzględniającą &quot;nierówności grup i dyspozycji&quot;: Porównanie skuteczności Walijczyków a Niemców i Polaków -&gt; ze wskazaniem na Walię.
&gt;Nie chcę typować under 2,5 albo że Irlandia nie strzeli gola, bo:
*jeżeli skuteczność Walijczyków utrzyma się na poziomie będziemy mieli minimum 2 gole strzelone do ~60 minuty.
*zauważcie, że Walia ma skłonność do utraty umiarkowanie późnych bramek - najwcześniej stracony gol przez Walijczyków to Vardy w 56 minucie.
W skrócie:
-Walia z wysoką skutecznością, niekalkulowaniem, co skutkuje szybkimi golami wyjdzie na prowadzenie już w pierwszej połowie - dla mnie to prawie pewne.
-Pytanie jednak. Co w sytuacji, gdy Walia sobie podwyższy prowadzenie i zostanie jej jakieś 30 minut do końca? Ciężko wyrokować, dlatego under 2,5 czy czyste konto Walii w takim scenariuszu jest na granicy.
Mój typ:
Walia v Irlandia Północna
Do przerwy/koniec meczu
Walia/Walia ⛔ (najgorszy mecz Walii na EURO ???? )
3.20 Bet365
Powodzenia dzisiaj ze wszystkimi typami!
 
Do góry Bottom