>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Walia 2018/2019

Status
Zamknięty.
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Llanelli - TNS
Typ: nie/+2.5 Kurs: 2.90 ⛔
Zainspirowany typem z działu Typy dnia postanowiłem puścić za drobne coś takiego.
Jak się patrzy jakie wyniki w tym sezonie osiąga TNS dodatkowo patrząc w ostatnie H2H między zainteresowanymi drużynami to ten bet wydaje się betem dnia.
Póki co do gości żaden z rywali nie ma podejścia i zapewne tak samo będzie dziś.Pytanie zasadnicze czy uda się utrzymać czyste konto?!Jeśli tak to o powodzenie typu jestem spokojny gdyż 3 bramki dla TNS nie powinny być zbyt wielkim problemem.
Wynik: 0:2
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: TNS - Newton
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, Zapraszam na Wyspy a konkretnie do Walii na 21 kolejke tamtejszej Premier League gdzie zagrają ze sobą dwie drużyny z czołówki The News Saints i Newton. Gospodarze zajmują 3 miejsce mając 40pkt na koncie i tracą 2pkt do lidera Connah&#39;s Q. i 1pkt do Barry , TNS w 3 ostatnich meczach strzelili 14 goli nie tracąc ani jednego.Drużyna Newton zajmuje 4 miejsce z 35pkt na koncie i traci 5pkt do TNS który lubi grać ofensywnie ale tez zdaża im się tracić jakąs bramke,dzis zdecydowanie druzyna gości jest w stanie strzelić gola solidnemu zespolowi jakim jest TNS.
Ostatnie mecze między tymi drużynami to pokrycie typu.
Newtown - TNS 1 : 1
TNS - Newtown 2 : 4
Newtown - TNS 2 : 3
Newtown - TNS 3 : 3
Powodzenia!!!
 
Psychosocial 872,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
WALIA: Premier League - Grupa mistrzowska
TNS-Barry TYP -1,5 TNS kurs 1,75 5/10 g.15.30 2:2 BOX
TNS-Barry TYP -2,5 TNS kurs 2,75 3/10 g.15.30 2:2 BOX
PS: Inauguracja w Irlandii poszła mi wspaniale :cwl:. Parę osób dziękowało mi za info na temat Patsów i Shamrock bo zagrali że nie przegrają ale fakt faktem że po kompromitacji Dundalk nic mi nie weszło. Dlatego skupiam się na Walii i gram mocne handicapy.
TNS to w ostatnich latach absolutny hegemon który w tym roku może zostać zdetronizowany przez Connah. Gospodarze dzisiejszego spotkania słabo zagrali w listopadzie i teraz muszą gonić. Dziś wygrywają i wskakują na 1 miejsce. Rywal niby mocny bo z 3 miejsca ale dla mnie przy aktualnej formie TNS to mecz do jednaj bramki. Popatrzmy co robią ostatnio miejscowi:
08.02.19 PL TNS Newtown 5 : 0
26.01.19 FAC Airbus TNS 2 : 5
12.01.19 PL TNS Llanelli 5 : 0
04.01.19 PL TNS Newtown 4 : 0
01.01.19 PL Druids TNS 0 : 3
26.12.18 PL TNS Druids 7 : 0
22.12.18 PL Llandudno TNS 0 : 4
Barry ? Gra w kratkę. Przegrało ostatnio wyjazd z Caernarfon 0:2.
Ich ostatnie spotkania H2H:
17.11.18 PL Barry TNS 0 : 2
12.08.18 PL TNS Barry 5 : 1
Zadałem sobie trud sprawdzenia absencji etc. Nic szczególnego się nie dzieje. Zatem na papierze dla mnie gładkie zwycięstwo TNS..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom