>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wakacje, zagranica i logowanie

B 8

bc1991

Użytkownik
Siemka!

Posiadam konto na bwinie od jakiegoś czasu. Obecnie jestem na wakacjach, gdzie z Chorwacji zalogowałem się na konto. Dla odmuły wpłaciłem 200 ziko i chciałem coś pograć. Nagle mnie wylogowała i nie mogłem się zalogować. Wyskakiwał komunikat, żebym skontaktował się z obsługą klienta, co już mnie wkurwi*o, ponieważ wiem jak to w bwinie wygląda. Otrzymałem maila, że konto jest zablokowane w celach bezpieczeństwa, bo ktoś logował się z innego kraju (czyli ja). Poproszono mnie o zdjęcie paszportu, co uczyniłem w sobotę.
Dziś jest środa, wysłałem z 15 maili, i dostałem odpowiedź na jednego - &quot;proszę o wysłanie zdjęcia paszportu&quot;. Co za gamonie tam pracują, to jest żenada, nie bukmacher. Co chwila jakiś problem, z tą sytuacją pogrążyli się u mnie totalnie, radzę nie zakładać tam konta.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Mam z nimi problem, ponieważ:
Wyjechałem na wakacje do Chorwacji, zalogowałem się na konto 15 lipca, wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić mecze. Nagle mnie wylogowało i wyskoczył komunikat, że moje konto zostało zablokowane i żebym skonsultował się z OK. Więc zaraz do nich napisałem, odpisali po 2 dniach, że mam im dosłać kopię paszportu - tak zrobiłem, czekam i czekam - nic. Piszę do nich, ile to jeszcze potrwa, a oni znowu odpisują, żebym im dosłał zdjęcie paszportu, więc robię to po raz drugi. Dziś jest 31 lipca, ja od dwóch tygodni tym chorym kur*om z tej OK wysyłam zdjęcia paszportu, a oni odpisują, że ich nie wysłałem.
Jak mogę to załatwić?
 
Do góry Bottom