>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny
Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników na siódmy wspólny zlot miłośników sportu oraz dobrej zabawy.
Zlot tym razem odbędzie się w Boszkowie koło Leszna. Już odwiedziliśmy to miejsce w 2012 roku i można stwierdzić, że było bardzo pozytywnie - jak zawsze ;)
Jak co roku ideą zlotu jest dobra zabawa i mile spędzony czas. W ciągu dnia liczne konkursy czy turnieje, wspólnie wyjście na miasto itd. Wieczorami grill z dodatkiem dobrych trunków wysokoprocentowych, karaoke i dłuuuuuga zabawa do samego rana.
Z atrakcji sportowych przewidzieliśmy w programie:
- turniej w piłkę nożną
- turniej w siatkówkę
- turniej w ping ponga
- oraz kilka innych turniejów.
Każdy kto lubi wodę, może skorzystać odpłatnie ze sprzętu wodnego. Sporo punktów gastronomicznych, na pewno każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie.
Szczegóły dotyczące naszego ośrodka (TEPSA):
- Strona z galerią: klik
- Strona główna ośrodka: klik
- Więcej info na temat samego Boszkowa, dojazdu etc.: klik
Domki są czteroosobowe z łazienką.
Cena od osoby za 4 noclegi: 120PLN.
Kwota obejmuje tylko użytkowników z minimum 3 miesięcznym stażem na forum!
Gwarantuję, że nikt nie będzie się nudził i 7 zlot zapamiętacie na długo!
Sponsorzy oraz współpraca:
1. Forum Bukmacherskie
2.
3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jeżeli to offtop to przepraszam.

Jestem tutaj nowy i pierwszy raz spotykam się ze zlotem ????

Są jakieś kryteria, odnośnie udziału w tym jakże obiecująco wyglądającym wypadzie ???? ? Do kiedy trzeba się zadeklarować (oraz zapłacić)?
I jak wyglądały poprzednie zloty, chodzi mi głównie o frekwencję ????

Pozdrawiam,
NicNac&#39;s
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeżeli to offtop to przepraszam.

Jestem tutaj nowy i pierwszy raz spotykam się ze zlotem ????

Są jakieś kryteria, odnośnie udziału w tym jakże obiecująco wyglądającym wypadzie ???? ? Do kiedy trzeba się zadeklarować (oraz zapłacić)?
I jak wyglądały poprzednie zloty, chodzi mi głównie o frekwencję ????

Pozdrawiam,
NicNac&#39;s
Zadeklarować można się teraz jeśli jest taka chęć i spora szansa na przybycie. Opłata za zlot maksymalnie do końca kwietnia. Ponadto liczba miejsc ograniczona (20-25).

W kwestii poprzednich zlotów to przeniosłem wątek z poprzedniego działu dotyczącego zlotu: klik. Rok temu pojawiło się ok. 30 osób i było naprawdę... grubo i sympatycznie. I w tym będzie podobnie. Jakąś relację z 2015 napiszę lada dzień.
 
monte 346

monte

Użytkownik
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga ????
Polecam niezdecydowanym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga Polecam niezdecydowanym!
Sieeeema Mistrzu. Od dzisiaj już wiem, że muszę załatwić wolne w pracy i przyjechać na zlot. Od tego momentu jesteś moim bohaterem ;)
Pozdro Wariacie i do zobaczenia na zlocie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rumak57 271

rumak57

Coach
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga ????
Polecam niezdecydowanym!
15 postow 29 reputy a wzbudza najwieksze zainteresowanie ;) Pozdro Monte tym razem proponuje wyplacic hajsik z bankomatu na samym poczatku podrozy tak aby bus nie uciekl ;) jeden wpis a ile komentarzy to sie nazywa miec charakter
 
monte 346

monte

Użytkownik
Kiedy podana zostanie nowa data? Jak w sierpniu będzie, to idealnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Czy mozna sie zapisywac jesscze ?
Kiedy kolejny termin i czy bedzie na 100% ? Bo z checia wypocza bym w ten sposob, a koszt nie jest duzy, a atmosfera musi byc odpowiednia
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Podpinam się pod pytaniem kolegi. Jestem zainteresowany zlotem i chciałbym dowiedzieć się więcej. Praktycznie tylko po to założyłem konto. Chciałbym poznać ludzi, którzy prowadzą, tworzą te forum. Wielki szacunek dla Was koleżanki i koledzy! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom