>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VII runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Polski we Wrocławiu

Status
Zamknięty.
neutralny 475,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolejna odsłona tegorocznego cyklu GP. Zapewne jedna z najgorętszych, bo Stadion Olimpisjki w większości zapewnia dobre ściganie. Z dziką kartą wystartuje Gleb Czugunow, a kandydatów do końcowej wygranej jest najmniej kilku. Bukmacherzy faworytów upatrują w Polakach oraz zawodnikach gospodarzy. Numerem jeden jest oczywiście Bartek Zmarzlik, duże szanse na zwycięstwo buki dają również Maćkowi Janowskiemu oraz jego klubowemu koledze Danowi Bewley'owi.
Liczymy dziś na fajne ściganie i dobre zawody, pogoda raczej nie powinna pokrzyżować planów, a zbliżamy się do końca cyklu, więc dawka emocji na pewno będzie wysoka.
W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o GP Polski we Wrocławiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +766
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Bewley-Lambert 1 @1.45

Bewley ostatnio zwyzkuje z forma, wygrana w GP Wielkiej Brytanii i awans do przyszlorocznego cyklu GP przez challange. Moze w lidze mu ten mecz wyszedl srednio. Na swoim torze we Wroclawiu jednak to juz jest duzy plus. Lambert znakomity w pierszej czesci sezonu, gdzie notowal serie zdbyczy dwucyfrowych, ale ostatnio jakby maly regres.


Janowski 1-3 @2

A tutaj taki dziwny typ. Janowski w tym sezonie w GP jest bardzo slaby. Zreszta on jest dziwny, bo potrafil wygrywac rundy we Wrrclawiu jak i prezentowac sie bardzo przeciwtnie jak w ubieglym sezonie. Wiadomo, ze jego tor podobnei jak w przypadku wyzej. Na ten moment to Janowskiemu ciezko bedzie sie utrzymac nawet w cyklu na przyszly rok, ale jak ostatnio padlo stwierdzenei w jednym z popularnych programow, ze Janowski do konca cyklu ma bardzo duzo torow, ktore lubi i ktos bardzo optymistycznie stwierdzil, ze ta karta sie bycmoze odworci i Polak ma szanse nawet na podium, gdyby robil wynik w pozostalych czesciach cyklu. Sadze ze to nader optymistyczna teza, ale faktycznie cos w tym moze byc, ze wyniki teraz sie poprawia i najlepiej zaczac to we Wroclawiu.
 
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja trochę z innej beczki bo dziś finał MEP....dosyć niszowa impreza...turniej w Danii...tam pada niestety zawody będą opóźnione....ale jeśli pojadą to znalazłem perełkę...pojedynek
Pludra-Brennan 2 kurs 1.84 Sts
Oboje są rezerwowymi ale skoro są w zestawieniu to jest pewnie wymóg startu rezerwowego...poza tym wymogiem jest spora szansa że Brennan będzie zmieniał Flinta i pojedzie więcej biegów niz Pludra tak przewiduje...
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Adams, kojarzysz czy wcześniej mieli taki zapis wpisany czy dopiero przed chwilą dodalli? Bo w tym momencie to pewny zwrot, nie ma szans żeby oboje pojechali po 4 razy.
 

Załączniki

maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ja trochę z innej beczki bo dziś finał MEP....dosyć niszowa impreza...turniej w Danii...tam pada niestety zawody będą opóźnione....ale jeśli pojadą to znalazłem perełkę...pojedynek
Pludra-Brennan 2 kurs 1.84 Sts
Oboje są rezerwowymi ale skoro są w zestawieniu to jest pewnie wymóg startu rezerwowego...poza tym wymogiem jest spora szansa że Brennan będzie zmieniał Flinta i pojedzie więcej biegów niz Pludra tak przewiduje...
Krakowiak miał przedwcześnie zakończyć sezon i poddać się zabiegowi. Czy aby na pewno na takim torze będzie ryzykował? Bo jeśli nie, to Pludra pojedzie więcej niż było zakładane.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
T. Woffinden - J. Doyle 2 @ 3.2 (etoto)

Tor we Wrocławiu wczoraj pod koniec zawodów SGP 3 zaczął się sypać. Mocno go polewali i ubijali, ma na pewno sporo wody w środku. Podejrzewam, że mały deszcz i będzie mokro. To nie są warunki, w których obity Woffinden będzie wygrywał wyścigi. Forma anglika w GP jest tragiczna, ostatnie zawody to może nie katastrofa - ale niewiele brakuje. Jason jest szybki i gdyby nie taśmy walczyłby o medal. Po za tym dwóch zawodników w bezpośredniej walce o utrzymanie się w cyklu.

B. Zmarzlik - D. Bewley 2 @ 2.95 (etoto)

Zmarzlik praktycznie na każdym torze czuje się jak u siebie, jednak we Wrocławiu najwięcej kółek w tym sezonie wykonał D. Bewley - licząc wszystkich zawodników Sparty. Bewley jest w świetnej formie, po ostatnich zawodach dostał bardzo mocnego kopa, jest w walce o medal IMŚ, Zmarzlik pewny złota - nie będzie szalał, najważniejsze jest dla niego przejechanie cyklu do końca.

M. Janowski - P. Dudek 2 @ 2.95 (etoto)

Głowa. Janowski w GP jeździ totalną klapę, niezależnie od toru, gdyby nie pierwsze turnieje - byłby niżej niż Przedpełski. Dudek w grze o najwyższe cele, zawsze lubił jeździć we Wrocławiu. Musi uciekać przed Bewleyem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
D 16

daniel4217

Użytkownik
Adams, kojarzysz czy wcześniej mieli taki zapis wpisany czy dopiero przed chwilą dodalli? Bo w tym momencie to pewny zwrot, nie ma szans żeby oboje pojechali po 4 razy.
I tak będzie zwrot, no chyba że Pludra pojedzie te 4 razy i zdobędzie więcej punktów niż Brennan to wiadomo, przegrana, wszyscy wiemy jak działa STS..
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
J.Holder-G.Czugunow 2 @2,35 (bectlic)

Ogladałem kwale dzisiaj i znakomicie tam pojechał Czugunow gdzie wygrał je dość pewnie w przeciwieństwie do Holdera który zajął końcowe miejsce i pojechał fatalnie,a jeszcze żeby było malo to zerwał łańcuch w swojej maszynie,więc liczę na Gleba który do tego wystąpi na wlasnym torze.
Zagram go jeszcze że będzie w 1-8 @3,5 (bectlic).

(Dobrze pojechał Jankowski,Przyjemski,Madsen,,Bewley i w miarę Zmarzlik i Dudek a słabo Lindgren,Fricke,Doyle,Lebiediew,Przedpelski)
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Są gdzies wyniki tych kwali?i brał udział w nich Vaculik?
Vaculik na początku drugiej ósemki.
Czugunow,Jankowski,Bewley pierwsza trójka,a ostatni Lindgren w kwalach to co zapamiętałem,a reszta wyżej i zobaczymy jak będzie w zawodach bo nie ma się znów tak co sugerować kwalami,chociaż Holder był tak wściekły że kopał w swoje motocykle w swoim boksie!!!
 
Ostatnia edycja:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Moim zdaniem nie było takiego zapisu napewno
Też mi się tak właśnie wydaje, grałem jeszcze po 1.84 i nie widziałem czegoś takiego. Po czasie patrzę, kurs 1.50 i taki zapisek przy typach... Czyli już wiadomo jak to się skończy, wyskoczą z jakimś swoim zapiskiem z regulaminu i będzie po ptokach...
 
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie nie gram Gp lub mało poprostu...dziś zrobię wyjątek i zagram sobie coś przeciwko Vaculikowi który wraca po kontuzji ,do tego jutro Stal ma mega ważny mecz...a wiadomo jak jeździ się w GP,od rana chodzi mi po glowie taki typ:
J.Holder-Vaculik 1 kurs 1.83 Fortuna
Wiem że Holder jest beznadziejny ostatnio i sfrustrowany i itd.ale liczę na sportową złość i taki typ na przełamanie i pod kontuzje Vacula,liczę że Jack te 6 nazbiera i może to starczy...
Ciekawie wyglądala para Przedpelski -Vaculik i kurs aż 3.6 na Pawła i powiem szczerze że po takim kursie faktycznie za stówkę można puścic taki kurs to przesada...oczywiście to nic pewnego bo i sam kurs wiele mówi ale widzę tu jakieś szanse...ja dałbym około 2.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1393
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom