>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VI Edycja Ligi Typerów zakończona

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ale jeśli te 10 osób olało to więc olać też ich i dane wysłać... a kasę który niby wygrali może zgarnąć forum na jakieś inne konkursy... tylko zostaje kwestia obrotu :jezora:

albo można również te pieniądze które przepadły dodatkowo podzielić na tych którzy przesłali dane...


P.S. moje dane dotarły?
 
G 0

gocki

Użytkownik
aha i co masz zamiar tera zrobic, bedziesz czekac az wszyscy przesla dane czy co? byl okreslony termin i wg mnie te osoby ktore nie dostarczyly danych to powinny im przepasc nagrody
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Do wczoraj był termin i wydaje mi sie Marcin ze juz ta liste powinnienes wysłac... Skoro 10 osób nie wyslalo danych w ciagu trzech tygodni to watpie zeby akurat teraz wysłali... I jeszcze mam pytanko czy moje dane sa poprawne?? Wysyłałem tylko raz, wiec chciałbym wiedziec... Pozdrawiam... ;-)
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
jak do wczoraj nie wysłali to najlepiej coś zrobić z tym faktycznie może na jakiś inny konkurs przeznaczyć albo kolejne osób z listy nagrodzić? A Marcin czy moje są poprawne bo 2 razy wysyłałem? pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista osób które dostarczyły dane:

Jazzy
hohlik
GOCKI
MaRcIn_PL
jarcin*
3bynio
sklacz
sebi
elomarek
kulka8*
lukaway
hudy1975
stempel
darmar55*
Olo
Emce
Bialy19*
raducha
wojtek88-16
PARÓWKA*
baki
WUZET
pepe171977
edyyy
darkog
dmarecki1977
hauzen*
Pipper
fox71
wofik
$zymek
Lbs

*zły numer ref.
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Uczestnicy Ligi Typerów Expekt otrzymali juz wygrane bonusy, traz czas na NAS :] MArcin wysłałes juz liste jak mamy rozumiec tak?? A jesli nie to w imieniu wszystkich bardzo prosze zrob to jak najszybciej bedziesz mogł... Pozdrawiam...
 
S 0

stempel

Użytkownik
a czy x3 to muszę obrócić kwotę w całości czy mogę stawiać w &quot;mniejszych porcjach&quot;? no i co z tym minimalnym kursem?
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Lista nie została jeszcze wysłana, tak mi napisali Ci z betway... Coż musimy cierpliwie czekac ????
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Cytuje to co betway napisal w mailu --&gt; &quot;Prawdopodobnie juz jutro srodki beda na koncie graczy, jesli lista zostanie dzis wyslana.&quot; Takze jest szansa ze juz jutro bedziemy mogli obstawiac darkog ta lige swiatową lub eliminacje, na ktorych Ci tak zalezy... Wszystko w rekach moderatorów... Na tym forum sa naprawde sami profesjonalisci, wiec wszystko powinno byc good ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam

Ja Was rozumiem, wygraliście pieniądze i je chcecie na koncie jak najszybciej. Jednak musicie mnie zrozumieć, aż 10 osób nie podało danych i wciąż rozmyślam się co z tym fantem zrobić. Prawdopodobnie rozdam je moderatorom.
Listę wyślę na 99% jutro wieczorem.

Proszę nie pisać do Betway w sprawie konkursu czy też innych pytań dotyczących forum.

Pozdrawiam
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Witam

Ja Was rozumiem, wygraliście pieniądze i je chcecie na koncie jak najszybciej. Jednak musicie mnie zrozumieć, aż 10 osób nie podało danych i wciąż rozmyślam się co z tym fantem zrobić. Prawdopodobnie rozdam je moderatorom.
Listę wyślę na 99% jutro wieczorem.

Proszę nie pisać do Betway w sprawie konkursu czy też innych pytań dotyczących forum.

Pozdrawiam

Rozdaj je moderatorom i bedzie dobrze... Wam w koncu tez cos sie nalezy za trud pracy przy takich konkursach... Trzymamy za słowo i jak dobrze pojdzie to juz w sobote bedziemy mieli kase na koncie :eek:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a Wedlu mnie powinnienes zachowac je dla siebie bo ty wklozyles najwiecej pracy w to forum i nie gadajcie ze sie tu podlizuje tylko spójrzcie prawdie w oczy to dzieki Marcinowi odbyl sie ten konkurs i dzieki niemu to forum jest jednym z najlepszych Polskich forum, jak nie najlepszym
 
Do góry Bottom