>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - Informacje

Status
Zamknięty.
D 5

dami21

Użytkownik
czy moze mi ktos powiedziec jak działa u nich ten Live chat ? zdaje mi sie że obsługują od 10:00 do 18:00 no ale teraz na stronie pisze ze chat niedostepny. Moze ktoś napisać dokladnie jak oni tam działają ?
Co tu mówić , czat rzadko działa i to chyba od 17 do 20 chyba . Co do kontaktu zadzwon pod bezplatny numer nawet z komórki i masz to samo ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Co tu mówić , czat rzadko działa i to chyba od 17 do 20 chyba . Co do kontaktu zadzwon pod bezplatny numer nawet z komórki i masz to samo ????
wolalbym rozmawiać na czacie ale ostatnio coś mnie już zaczynają irytować bo ten ich wydzial finansowy siedzi nad moja sprawą już od piątku i do dziś jak kasy nie było tak nie ma a 200 zł piechotą nie chodzi. Chyba jutro zadzwonie i wygarne co o nich myśle.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ja wczoraj ok 20 sie kontaktowałem z chatem podalem imie nazwe uzytkownika i nr uzytkownika i po kilku ekundach jakas pani mi pomogła.
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Ale sępią na tych promocjach...pytałem się na czacie i do końca wakacji na pewno nie będzie żadnych promocji dla nowych użytkowników... ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ale sępią na tych promocjach...pytałem się na czacie i do końca wakacji na pewno nie będzie żadnych promocji dla nowych użytkowników... ????
Wiesz, oni mają już markę wyrobioną i są znanym bukiem. Po co dawać promocję żeby potem banować klientów - mowa o naszym narodzie
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
ale nie wszystkich muszą banować :-D a poza tym to czym oni chcą przyciągnąć użytkowników? kursy wcale nie są duże, promocji nie ma, więc dlaczego niby miałbym dołączyć do nich a nie do innego buka. Ja rozumiem że mają kilka milionów użytkowników bo w tylu krajach się oferują, ale trzeba się rozrastać...
 
daviid 22

daviid

Użytkownik
nie orientuje się ktoś jak wygląda opcja powiadomienie SMS o wynikach?? czy dostaje sms o każdym meczu czy jak rozliczą kupon 1 sms za zeta?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
czy Wy wiecie w jakich godzinach dostępny jest livechat ?
przez pół miesiąca, co nie wejdę to &quot;w tej chwili nieobecny ...&quot; :-|
 
Q 0

qret

Użytkownik
Wiecie może ile najdłużej może trwać zatwierdzenie kuponu?. Na live wysłałem 3 godziny temu i mimo że jest już dawno po meczu nadal mi nie zatwierdzili. Wg Pani Anety z mam być cierpliwy
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zaoszczędziłeś dzięki temu ponad cztery stówy, ale to rzeczywiście żenujące. Pisałeś do nich w tej sprawie?
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Zaoszczędziłeś dzięki temu ponad cztery stówy, ale to rzeczywiście żenujące. Pisałeś do nich w tej sprawie?
Nie ma co pisać, filozofia tytularnego sponsora 1 ligi piłki nożnej jest co tu dużo mówić poniżej krytyki, inne firmy chętne są przyjmować zdecydowanie wiecej bez względu na to czy konto jest obłożone limitem czy nie.
 
M 0

mikels

Użytkownik
Nie wiem jak was ale mnie Pani Aneta z obsługi pięknie oszukała z tym, że bonusem można obracac 1x i x2. Niekompetentni, jak zwykle lepiej załątwiac z angolami.
 
K 0

kubustrek

Użytkownik
witam.ile trwa weryfikacja konta unibet?od dnia kiedy dostawli skany MB i dowodu? i czy mozna wysyłac pieniądze odrazu z unibetu prosto na konto.,czy tez trzeba tylko i wyłącznie przez money booker&#39;sa?co sie bardzej oplaca?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom