>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 115: Struve vs. Volkov

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 115: Struve vs. Volkov


Data: sobota, 2 września 2017
Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Ahoy Rotterdam - Rotterdam, Holandia
Walka wieczoru
265 lbs: Alexander Volkov (28-6-0) vs. Stefan Struve (32-8-0) | 5 rund
Karta główna (od 21:00 naszego czasu)
170 lbs: Siyar Bahadurzada (22-6-1) vs. Abu Azaitar (13-1-1, 1NC) | 3 rundy
135 lbs: Marion Reneau (7-3-1) vs. Talita Bernardo (5-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Leon Edwards (13-3-0) vs. Bryan Barberena (13-4-0) | 3 rundy
Karta wstępna (od 17:30 naszego czasu)
170 lbs: Darren Till (14-0-1) vs. Bojan Velickovic (15-4-1) | 3 rundy
155 lbs: Mairbek Taisumov (25-5-0) vs. Felipe Silva (8-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Michel Prazeres (22-2-0) vs. Mads Burnell (8-1-0) | 3 rundy
155 lbs: Rustam Khabilov (21-3-0) vs. Desmond Green (20-5-0) | 3 rundy
205 lbs: Francimar Barroso (19-5-0, 1NC) vs. Aleksandar Rakić (8-1-0) | 3 rundy
145 lbs: Mike Santiago (21-9-0) vs. Zabit Magomedsharipov (12-1-0) | 3 rundy
205 lbs: Bojan Mihajlović (10-5-0) vs. Abdul-Kerim Edilov (16-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Thibault Gouti (11-3-0) vs. Andrew Holbrook (12-1-0) | 3 rundy
źródło: ufc.com, mmarocks.pl
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Volkov
@1.76
LvBet✅✅
Idę odważnie w Volkova. Stefan niczym mnie nie przekonuje. Nawet dwoma ostatnimi viktoriami. Spójrzmy z kim walczył. Wrak Antek Silva oraz &quot;wielki&quot; Daniel Omielańczuk.
Dla mnie jest on kolosem na glinianych nogach. Słabe wykorzystywanie warunków fizycznych, dość sztywny i powolny.
Natomiast Volkov to przeciwieństwo plus dobre zapasy defensywne, więc Stefanowi wcale łatwo nie będzie sprowadzić walki do parteru, jeśli w stójce będzie lipa. Nawet stójka defensywna Holendra jest średnia.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bojan Mihajlovic - Abdul-Kerim Edilov
Win In Round: Abdul-Kerim Edilov Will Win In Round 1 @ 1.6 ⛔ generalnie miazga od początku, ale skońćzył w 2 rundzie
Method Of Victory: Abdul-Kerim Edilov By Submission (Including Painful Locks and Chokeholds) - Yes @ 2.1 ⛔
1xbet
Zestawienie wygląda na kompletny mismatch, Mihailovic po dwóch brutalnych nokautach w 2 walkach w UFC pokazał, że to dla niego za wysokie progi. W normalnych warunkach po takich wtopach już by rozwiązali kontrakt, ale właśnie dla tej walki się bardzo przyda. Edilov debiutuje w UFC, ale wiadomo od dawna że Czeczen to jeden z najlepszych prospektów w wadze półciężkiej i UFC widzi w nim przyszłą gwiazdę tej kategorii. I nie bez powodu. To powinien być spacerek dla Edilova, Mihailovic do fighter bez mocnej szczęki, z mocno ograniczonym repertuarem w stójce, nie mówiąc o parterze, na lokalne gale w Serbii to może wystarczy, ale tutaj to nie starczy nawet na średniaków. Scenariusz walki chyba jasny, Edilov szybko będzie dążył do skrócenia dystansu i obalenia, a tam już sobie ustawi jakieś poddanie.
L.Edwards vs B.Barberena
Wynik walki: Wygra Barberena, Bryan @ 3.22 ⛔
Marathon
Nie kumam tych kursów, ale nie muszę. Szanse dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy. Edwards to ciekawy fighter bazujący na urozmaiconej stójce, z precyzją bywa różnie zwłaszcza, Myślę, że Amerykanin będzie dla niego bardzo trudnym testem i duży znak zapytania nad wynikiem. Barberena ma energetyczny, agresywny styl z dużą ilością ciosów, a co ważniejsze potrafi wysokie tempo utrzymać w przez 3 rundy, zwykle nie miał problemów z cardio, więc z biegiem czasu powinien przejmować inicjatywę i karty sędziowskie.
R.Khabilov vs D.Green
Wynik walki: Wygra Green, Desmond @ 3.38 ⛔
Marathon
Mówią że styl robi walkę i wydaje mi się, że Khabilov to dla Greena idealny przeciwnik. Rusek walczy zrywami, przez większą część walk nie jest specjalnie aktywny, chyba aż nazbyt cierpliwy w czekaniu na dobrą okazję do ruszenia, a wtedy jest groźny. Z Greenem jednak może nie być o to łatwo, bo Amerykanin dobrze pracuje na nogach, jest mobilny i do tego ma ułożony jab którym może regularnie kłuć niższego rywala, zwłaszcza że jest dużo bardziej aktywny w stójce od rywala i bardziej precyzyjny co może się odzwierciedlać na kartach sędziowskich, zwłaszcza w wyrównanych rundach. Zagrożenie to oczywiście obalenia, ale Green dobrze wyglądał w defensywnych zapasach, więc może to zniwelować. Dla mnie dobra szansa dla doga w takim zestawieniu.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Typ na szybko
Edwards decyzja 1.90 lvbet ✅✅✅
Edwards Barbarena over 2.5 kurs 1.4 totolotek ✅✅✅
Ja generalnie nie wiem co Barbarena robi w półśredniej, Edwards warunkami fizycznymi go zjada. Dla mnie angol lepszy w każdej płaszczyźnie, umie utrzymać stałe tempo przez 3 rundy, bardzo twardy do skończenia zarówno jeden jak i drugi. Moim zdaniem Barbarena jest przeceniany po zwycięstwie nad przechajpowanym Sejdżem i Alvesem który zlekceważył Bambama i spompował się w 1 rundzie. Moim zdaniem przewaga siły u angola zrobi swoje i zmieni amerykanina pod siątką lub przeleży. Barbarena ciężki do skończenia dobra kondycja wola walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom