>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 219: Cyborg vs. Holm

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 219: Cyborg vs. Holm

Data: sobota, 30 grudnia 2017
Transmisja: Pay Per View, Karta wstępna: Fox Sports 1
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: T-Mobile Arena - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
145 lbs: Cristiane Justino (18-1-0) vs. Holly Holm (11-3-0) | walka o pas | 5 rund
Karta główna (od 04:00 naszego czasu)
155 lbs: Khabib Nurmagomedov (24-0-0) vs. Edson Barboza (19-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Daniel Hooker (14-7-0) vs. Marc Diakiese (12-1-0) | 3 rundy
115 lbs: Cynthia Calvillo (6-0-0) vs. Carla Esparza (12-4-0) | 3 rundy
170 lbs: Carlos Condit (30-10-0) vs. Neil Magny (19-6-0) | 3 rundy
Karta wstępna (od 02:00 naszego czasu)
205 lbs: Khalil Rountree (6-2-0) vs. Michał Oleksiejczuk (12-2-0) | 3 rundy (około 03:30)
145 lbs: Myles Jury (16-2-0) vs. Rick Glenn (20-4-1) | 3 rundy
185 lbs: Marvin Vettori (12-3-0) vs. Omari Akhmedov (17-4-0) | 3 rundy
125 lbs: Louis Smolka ( 11-4-0) vs. Matheus Nicolau (12-1-1) | 3 rundy
Karta przedwstępna (od 01:30 naszego czasu)
125 Ibs: Tim Elliott (14-8-1) vs. Mark Delarosa (7-0-0) | 3 rundy​
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Cristiane Justino vs. Holly Holm
Cyborg przed czasem.
Kurs 1.58 na bet365 / stawka 10/10
Przewaga w kazdej płaszczyźnie po stronie Krystyny. Większość rywalek Cyborg miało problem przetrwać 1 rundę. Myślę, że Holm nie da rady wytrwać/ uciekać 5 rund pod naporem Brazylijki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cyborgowa - Holm
poniżej 3.5 rundy
@1.60 Uni⛔

Zgadzam się z vat Holm tylko raz zaszokowała świat pokonując Ronde. Jednak Cyborgowa to prawdziwa Pani Killer. Spójrzcie na jej budowę ciała, jak ona jest zbudowana. Na papierze wygrywa Cris, i tak powinno się stać podczas walki. Cud będzie jeśli pojedynek dotrwa do decyzji, gdzie Cris ubijała swoje i nie doprowadzała do decyzji.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Cynthia Calvillo (6-0-0) vs. Carla Esparza (12-4-0)
Oglądałem kilka walk Pań i długo zastanawiałem się między Calvillo przez poddanie (kurs 3.75 na unibet) a Esparza przez decyzję (4.75 na bet365). Wybór padł na Cookie Monster. Wydaje mi się, że doświadczenie Esparzy będzie kluczowym czynnikiem i przeleży ona 3 rundy na swojej przeciwniczce ( a i kurs atrakcyjniejszy).
Stawka 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Moim zdaniem lepiej pójść w over w walce cyborg holm niż kombinować z underami. Z jednej strony Holm która lubi zamulać a drugiej Cyborg która szybko kończy przeciwniczki ale widzieliśmy jak w ostatniej walce podeszła spokojnie do rywalki i tutaj myślę będzie podobnie ponieważ Holm to twarda babka i nie można tutaj z buta wjechać szczególnie że Holm czuje się bardzo dobrze walcząc z kontry. Cyborg też nie ma moim zdaniem dobrej kondycji i jeśli się podpali za mocno i nie uda się jej skończyć rywalki może mieć duże problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom