>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UEFA Futsal EURO 2018 [Słowenia, 30.01 - 10.02.2018 r.]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja obawiam się, że będzie powtórka z meczu Rosja - Portugalia.... Kazachy widać, że mają plan i go realizują. Obym się mylił ale boje się, że tej drugiej połowy.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
To są jawne kpiny tak naprawdę. Zmiana reguł w czasie trwania turnieju. Sport ogólnie ma coraz mniej wspólnego z uczciwą rywalizacją.
Buki musiały coś wiedzieć na temat kartek bo do końca trzymali kursy. A umówmy się, gdyby Kazachstan grał bez brazylijskich najemników to nie byłoby co zbierać a kursy byłyby w granicach 1.2 na czerwonych.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Uff, udało się - mój główny typ siedzi ????
Ale kilkanaście siwych włosów na starość mi przybyło, z pewnością ;)
Powiem Wam, że nieźle daliśmy się zrobić bucom. Pytanie, czy taki byłregulamin od początku turnieju, czy go zmienili? Bo wstyd przyznać, ale nie znalazłem o tym żadnej wzmianki, polegałem raczej na tym, co przeczytałem i usłyszałem na stronach tematycznych/transmisjach meczów ME...
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Teraz kojarzę, że po drugich kartkach dla D. i T. nie było podpisu &quot;Misses next match&quot; i prawdę mówiąc olałem to, bo skupiłem się na tym co mówili komentatorzy, że obaj w następnym meczu nie grają. Jak nigdy, dzisiaj kibicowałem czerwonym i dobrze, że weszło.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Teraz kojarzę, że po drugich kartkach dla D. i T. nie było podpisu &quot;Misses next match&quot; i prawdę mówiąc olałem to, bo skupiłem się na tym co mówili komentatorzy, że obaj w następnym meczu nie grają. Jak nigdy, dzisiaj kibicowałem czerwonym i dobrze, że weszło.
Faktycznie jak sobie to przypomnę to tak właśnie było...

C.Ronaldo łapie kontuzje w finale Euro 2016 = Portugalia wygrywa Euro
Ricardinho łapie kontuzje w finale Euro 2018 = Portugalia wygrywa Euro
Cóż za historie!
PORTUGALIA CAMPEONE!

962456795531890688

Kawał turnieju za Nami, pięknie dziękuję wszystkim udzielającym się tutaj. Futsal to piękna gra, emocji full ;)

Następne Euro dopiero niestety za 4 lata... ehh. Fajnie, że zmienili formułę do 16 zespołów, ale po co odchodzili od tego, że co dwa lata turniej?
Jak zwykle kombinacje nie w tą stronę co trzeba.

 
N 0

nasada

Użytkownik
Panowie korzystając z okazji . Gdzie można oglądać najlepiej na żywo mecze futsalu ? Są jakieś telewizje od tego? Przecież sporo jest rozgrywek. Macie jakieś dobre źródła ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom