>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TypyCross

C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Denver - Minnesota
1. Triple double (z dogrywką) Jokic 2.65
Stawka 10j
2. Jokic over 21,5zb+a 1,90
Stawka 10j
superbet
3. Denver(z dogrywką) + Jokic over 10,5zb 2,05
Stawka 10j
4. Denver(z dogrywką) + Jokic over 22,5zb+a 3,20
Stawka 10j
Fortuna

Jokic i spółka wracają do siebie. Nikola w ostatnim spotkaniu tylko 7zb, gdzie statystycznie bardzo rzadko zdarzają mu się dwa mecze z rzędu z taką małą ilością. Dodatkowo od 5 spotkań bez triple duble, więc poluje na to, że w końcu siądzie, bo też rzadko zdarza mu się seria 5+ bez tego. No i zwycięstwo Denver bo nie wierze, że 3x z rzędu u siebie przegrają z Minnesotą



Martwiłem się o asysty a tutaj zbiórki nie doleciały, nawet dwie trójki zdobył co miałem na FB darmowym, aj szkoda
 
Ostatnia edycja:
C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Boston - Cleveland + Oklahoma - Dallas
5. Kornet over 8,5(p,zb,a) + Doncic over 25,5pkt 2,63 +23,16
Stawka 10
6. Doncic over 29,5pkt 2,15 +18,92
Stawka 10j
7. Pritchard over 6,5 oddanych rzutów z gry + Kornet over 2,5 oddanych rzutów z gry 3,61 +31,75
Stawka 10j
superbet
8. 1K Boston over 29,5 2,29
Stawka 20j
Fortuna
9. 1K Boston over 30,5 2,65
Stawka 10j
10. 1K Boston over 31,5 3,00
Stawka 10j
ETOTO

Boston powinien dzisiaj pewnie rozjechać Clevland i ja idę w pierwszą kwartę trochę ryzykownie bo zrobią under 29 i 40j idzie w piach, ale gdyby był jeszcze większy over to bym grał, bo czuje, że od będą chcieli zamknąć spotkanie w pierwszej połowie i potem kontrolować spotkanie i pewnie 4-1 awansować dalej. Co do typów na zawodników to po prostu to samo co wyżej jeżeli Boston zrobi przewagę to więcej minut dostaną Kornet + Pritchard. Jestem fanem Luki no i od 5 spotkań bez 30pkt, więc no w końcu musi odpalić te 30+, mam nadzieje, że zrobi to dzisiaj w nocy.


Aj ta pierwsza kwarta gdzie przez niecałe 4 ostatnie minuty Boston rzucił tylko 5 punktów, ta jedna trójka/dwójka więcej, ale no nic reszta weszła więc minimalny plus 😂😂
 
Ostatnia edycja:
C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Collins - Sabalenka + Hurkacz - Paul
11. Collins(+1,5s) + Hurkacz over 7,5a 2,31
Stawka 10j
Hokej 16.05
12. We wszystkich czwartkowych meczach MŚ każda drużyna strzeli gola 3.70
Stawka 10j
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Tsitsipas - Jarry
13. Tsitsipas under 5,5as - 1,85 +16,28
Stawka 10j
sts

rek robi średnio 4 asy na spotkanie na mączce w tym sezonie. Dodatkowo fortuna identyczny typ - 1,46, goplus bet linia under 4,5 - 1,72, superbet - 1,65. Jedyne co to w h2h, Grek zawsze robił 5+ asów, no ale może w końcu ta seria się przełamie. Jako, że kursy są pomiędzy 1,46-1,85 to ja chętnie gram ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom