>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.05.2024 (piątek)

N 378,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce Stambuł - Monako
Typ: Fenerbahce i powyżej 165,5 pkt
Kurs: 2,65
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7263420
Analiza:

Idę ponownie w kierunku gospodarzy, myślę, że ta seria się dziś zakończy. W zasadzie można by powtórzyć argumenty z poprzedniego meczu o przewadze własnego parkietu oraz o formie we własnej hali. Fenerbahce ma szerszą rotację, a ciężar zdobywania pkt rozkłada się na wielu graczy, w każdym meczu liderem pod względem zdobywania pkt może być inny gracz. W ekipie Monako zabraknie prawdopodobnie John'a Brown'a. Jest to gracz, który w pierwszych dwóch meczach zagrał 32 i 23 minuty oraz zdobył 8 i 11 pkt. W ekipie gospodarzy zabraknie Motley'a ale jest to gracz który w tej serii jeszcze nie zagrał. Ponadto spodziewam się dość ofensywnego meczu, jak wszystkie poprzednie w tej serii, gdzie za każdym razem mieliśmy ponad 165 pkt.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L.MORETTI 52,7K

L.MORETTI

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Bilbao
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2,20
Bukmacher: Superbet

Analiza: Czekałem szczerze mówiąc na ten mecz od tygodnia, a jeszcze bardziej na linie kartkowe jakie będą wystawione na to spotkanie. Linia 5.5, licząc żółte + czerwone, które są bardzo możliwe w tym meczu napawają optymizmem. Bilbao walczy o puchary, Getafe teoretycznie też. Dla ekipy prowadzonej przez Jose Bordalasa została wyznaczona sowita nagroda, a warunkime jest awans do pucharów - czy to się uda? Raczej nie, natomiast ambicji w tym meczu jak i kolejnych zabraknąć nie może. Getafe i tak nawet jeżeli gra o nic, to są sobą i pokazują brudny futbol. Nie będę więcej rozpisywał, aby każdy mógł grać ten typ!

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3687
Volleyball_Expert 400,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: MODUS Super Series - Dart
Godzina: 23:55
Spotkanie: Evetts - Sherrock
Typ: Sherrock
Kurs: 2.30
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Eventts i Sherrock spotkali się przy tarczy nie tak dawno bo właśnie dzisiaj w nocy i moja faworytka wygrała to spotkanie 4:3. Kursy na to spotkanie było bardziej wyrównane niż patrząc na dzisiejsze spotkanie. Większość spotkań wygrała z tym rywalem właśnie Sherrock. Moja faworytka toczyła boję z darterami światowego formatu i naprawdę całkiem solidnie sobie z nimi radziła. Nie tak dawno widziałem mecz Evettsa z Białecki, który wygrał Polak z Evvetsem do zera i według mnie Evvets od dłuższego czasu jakoś nie zachwyca i kurs pobieram na dzisiaj w stronę Sherrock, która jest darterka niezwykle precyzyjna, dobrze grająca na dublach i z wysoką skutecznością. Według mnie to właśnie ona wygra to spotkanie. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Do góry Bottom