>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tymex Boxing Night 12 - Pionki 10.07.2020

majster93 2,8K

majster93

Użytkownik

1594071080818.png
Otwieram dyskusję dotyczącą gali w Pionkach, która odbędzie się w ten piątek (10.07.2020). Od kilku dni, na stronie STS dostępna jest dosyć bogata oferta odnośnie ww. gali. Transmisja w TVP Sport.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Nie posiadam zbyt dużej wiedzy odnośnie zawodników, którzy wystąpią na tej gali.
Jeśli chodzi o walkę Wrzesińskiego, to z tego co widzę dostaje rywala z niższych kategorii wagowych. Wrzesiński nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem, ale jest solidny - coś w stylu Szeremety. Rywal z niższych kategorii wagowych więc można byłoby się zastanowić nad czasówką, jednak to nie są zbyt duże różnice jeśli chodzi o wagę, gość nie będzie odwodniony więc raczej zakończy się to na punkty. Wygrana Wrzesińskiego na punkty jest w STS po kursie 1.30 i nie wiem czy opłaca się to grać.

W przypadku walki Bodziocha z Siwym to również nie znam dobrze tych zawodników. Oglądałem walkę Bodziocha z Bołozem i ostatnią walkę Siwego. Nie uważam że mamy tutaj do czynienia z jakimiś prospektami. Nie wiem nawet czy można ich uznać za solidnych zawodników. Siwy w ostatniej walce, którą wygrał na punkty zaczął ostro, jednak w jego ciosach brakowało precyzji. Brakuje mu też techniki i chyba też inteligencji ringowej. Pod koniec walki zabrakło mu też kondycji. Za dużo tych braków, a na dodatek ciosy którymi bombardował Ukraińca w pierwszej części pojedynku, nie przynosiły żadnego efektu. Z drugiej strony mamy Bodziocha, który w pojedynku z Bołozem, skakał po ringu i ograniczał się do kilku prostych z dystansu. Dużo osób zachwyca się tą walką, ale nie będę zdziwiony jeśli będziemy mieć nudny pojedynek, w którym Bodzioch będzie biegał po ringu, żeby zmęczyć Siwego a na atak zdecyduje się pod koniec pojedynku. Na wygrane bym tu nie grał, bo są to pięściarze bez porażek, tego samego promotora, więc może być remis. W polskim boksie porażki są źle widziane (lepiej napompować rekord kilkoma bumami niż przegrać z wartościowym zawodnikiem i przy okazji czegoś się nauczyć), więc spodziewam się że Siwy zostanie wysłany na weryfikację za granicę (już jakiś czas temu miał walczyć ze Schwarzem), a Bodzioch w duecie ze Szpilką w narożniku, będzie podbijał polskie ringi walkami z bumami. Jedyne co mi przychodzi do głowy to over 6,5 po kursie 2.05. Szkoda tylko, że nie ma zakładu czy Szpilka odda kasę Siwemu ;).
Siwy - Bodzioch - over 6.5: 2.05 (STS)
 
Ostatnia edycja:
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
Najciekawszą walką na gali jest zdecydowanie Siwy- Bodzioch czyli pojedynek nakręcony przez użytkowników twittera. Oczywiście nie ze względu na aspekty sportowe (chociaż fakt- niezbyt często się zdarza że walczy dwóch zawodników bez porażki w rekordzie) ale typowo dla beki bo nie ma co ukrywać że obaj mają nabite rekordy aż do przesady. Bardziej doświadczony i po prostu o niebo lepszy jest jednak tutaj Marcin Siwy i nawet promotor Grabowski mówił w wywiadach że jego rekord można będzie 'sprzedać' nawet za blisko 100k euro- w końcu to 20-0 co wyglada zdecydowanie bardziej okazale od 6-0 Bodziocha. Odkładając na bok śmiechy i rozważania co umie Siwy a czy Bodzioch w ogóle coś umie to trudno mi sobie wyobrazić że Siwy nie sprzątnie Bodziocha błyskawicznie- max 3 runda według mnie. Utwierdziło mnie w tym przekonaniu dzisiejsze ważenie- Siwy na wadze 112 kg czyli waga normalna, w której czuje się dobrze a Bodzioch ... 116 kg. Przypomne tylko że jeszcze niecałe pół roku temu podczas walki w Hiszpanii (gdzie miał problemy z gościem z rekordem 2-26) ważył 96 kilogramów. W dodatku Kamil w wywiadzie mówił że był strasznie zapuszczony i ważył nawet 126 kg. Nie wydaje mi się żeby był przygotowany - a nawet jakby był to i tak bym myślał tak samo ale ta waga przekonuje mnie że nie wytrzyma zbyt długo w ringu.

Marcin Siwy w rundach 1-4 @2,20 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom