>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trustly

P 50

papadopulos

Użytkownik
Robił ktoś wpłatę tą metodą ?

Wczoraj chciałem zlecić, zleciłem i pisało, że będzie na następny dzień roboczy czyli dzisiaj, a orientuje się ktoś w jakich godzinach to dojdzie?

I ktoś też miał taki problem, że jak zlecił tą wpłatę wszystko wypełnił itp itd to na końcu wyskoczył jak by błąd komunikat, a pieniądze z konta bankowego poszły :p?
 
Z 0

zutin

Użytkownik
Ta metoda depozytu jest bezpieczna? Z tego co widzę proszą mnie o podanie hasła i numeru do konta bankowego.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Tak jest bezpieczna. Juz dla calkowitego bezpieczenstwa mozna zawsze miec oddzielne konto do wpłat ta metoda
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
i tak warunki sa lepsze niz przy 50% reloadach jakie robili 2x w roku - bo tam minimalny kurs byl 2.0 i bonus tylko 50% a nie tak jak tutaj 100%.
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Nawet Ci co meila nie dostali odnośnie bonusu wystarczy ze zapytaj się na chacie i też będą mogli się ubiegać o bonus
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Fajnie że to trustly działa. Rozbrajają mnie posty użytkowników takich jak hydroas, zamiast się cieszyć, że w ogóle wszystko jeszcze działa. To narzekanie. Extra bukmacher daje w promocji jeszcze nawet 400zł, a i tak źle... Ja dzisiaj zauważyłem jednak spore przeciążenie strony alior bank. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Być może większość graczy, rzuciła się zakładać konto w aliorze. Chyba jako jedyni z listy banków natychmiastowych trustly, mają zakładanie konta online :) Wystarczy konto w innym banku, z obsługą opcji szybkich płatności. Nie potrzeba kuriera. Więc alior w kilka dni zdobędzie pewnie ładnych kilka/kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów. Miejmy nadzieję, że strona nie będzie padać. I oby rząd jakoś nie zablokował tego trustly, bo praktycznie nic już nie zostanie. No i samo trustly, odnotowało zapewne ogromny wzrost klientów :) O ile wcześniej pewnie z 5% graczy wybierało depozyt trustly, tak teraz z 90% klientów tak będzie płaciła.
 
A 205

amindada

Użytkownik
A orientuje się ktoś jak jest z bankiem Millenium ?? Jakis czas temu przy próbie depozytu przez Trustly następowała automatyczna blokada dostępu do konta, trzeba było jechać do oddziału i odblokowywać. Dwa razy mi się to zdarzyło, za pierwszym razem myślałem ze coś może źle zrobiłem, ale po drugiej blokadzie okazało się ze ta transakcja podwyzszonego ryzyka i została zablokowana automatycznie. O dziwo Sofort działał zawsze bez zarzutu. A jeszcze jedno pytanie - jak wpłacacie przez trustly to wypłata może być tylko na konto bankowe więc to chyba nie jest za bezpieczne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Amindada np.w betsson/betsafe (obecnie tylko kasyna), wypłata później jest także przez trustly. Czyli przelew dostajemy od firmy trustly. Za wiele metod ci nie zostanie. Visa/Mastercard podobno niektóre banki blokują tranzakcję hazardowe. Możesz jeszcze założyć konto, i wyrobić kartę visa entropay. Ale wtedy masz przewalutowania do euro na pln. Ale to najbezpieczniejsza opcja.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja keidyś korzystałem z Trustly sporadycznie i przelew zwrotny był chyba od jakieś szwedzkiej firmy, konto mieli w PEKAO SA. A jesteście pewni że to takie bezpieczne? Przelewy24 chyba też są w miarę bezpieczne póki co.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A gdzie masz jeszcze przelewy24? Nie ma już chyba nigdzie. Czy trustly jest bezpieczne? Wygląda na to że najbardziej anonimowe i najbardziej zaszyfrowane. Co prawda podajemy im swój login i hasło do banku. Ale wierzę, że idzie to tylko do tej jednej tranzakcji przez połączenie szyfrowane. Nic innego zresztą praktycznie nie zostaje. A wypłata przez trustly idzie mi najczęściej z raiffeisen polbank. Ze 2 razy szło z innego banku. Ale nie z pekao sa. A no i jest to rzeczywiście Szwedzka firma.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Wystarczy poczytać w sieci opinie o tym Trustly lub akcje Paypal - Trustly. Ja nigdy z tego badziewnego serwisu nie skorzystam.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Fajnie że to trustly działa. Rozbrajają mnie posty użytkowników takich jak hydroas, zamiast się cieszyć, że w ogóle wszystko jeszcze działa. To narzekanie. Extra bukmacher daje w promocji jeszcze nawet 400zł, a i tak źle... Ja dzisiaj zauważyłem jednak spore przeciążenie strony alior bank. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Być może większość graczy, rzuciła się zakładać konto w aliorze. Chyba jako jedyni z listy banków natychmiastowych trustly, mają zakładanie konta online :) Wystarczy konto w innym banku, z obsługą opcji szybkich płatności. Nie potrzeba kuriera. Więc alior w kilka dni zdobędzie pewnie ładnych kilka/kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów. Miejmy nadzieję, że strona nie będzie padać. I oby rząd jakoś nie zablokował tego trustly, bo praktycznie nic już nie zostanie. No i samo trustly, odnotowało zapewne ogromny wzrost klientów :) O ile wcześniej pewnie z 5% graczy wybierało depozyt trustly, tak teraz z 90% klientów tak będzie płaciła.
Leże :grin:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie leż. Wyciągnąłeś z kontekstu. Bukmacher daje dodatkowo nawet extra 400zł. A nie że bet-at-home jest extra.. Bet-at-home zawsze był słabawy, z ich kiepskimi kursami. Ale obecnie tak nas polimitowali. Że niewiele zostało. Jest trochę lepszy unibet. I równie kiepskie betclic/expekt. No już niewiele tego zostało. Co jest jeszcze do grania? Bez wielkich kombinacji z vpn, i zagranicznym adresem.
 
B 0

bartc1

Użytkownik
Reasumując, jesli zlecimy wpłatę na BAH poprzez Trustly via jeden z podanych banków a następnie powiedzmy wypłatę z BAH tą samą drogą ( bo tylko taka będzie możliwość) to bank nie widzi rozumię czy wpłata/wypłata idzie i wraca od buka? Widzi tylko pośrednika czyli Trustly więc wszystko prawnie OK?
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Reasumując, jesli zlecimy wpłatę na BAH poprzez Trustly via jeden z podanych banków a następnie powiedzmy wypłatę z BAH tą samą drogą ( bo tylko taka będzie możliwość) to bank nie widzi rozumię czy wpłata/wypłata idzie i wraca od buka? Widzi tylko pośrednika czyli Trustly więc wszystko prawnie OK?
Tak. Trustly jest szwedzkie. Możliwe że ruch BaH zamiany Przelewy24 i Skrilla na Trustly to typowe oszczędzenie sobie problemów klientom i samemu sobie. Skrill raczej wyda organom historię pochodzenia środków jeśli będzie taki wniosek. Z tym że raczej musi być uzasadnione podejrzenie, ślady etc...
W tym momencie Skrill to chyba tylko płacenie i wypłacanie kartą Skrilla jest bezpieczne. Na konto bym uważał. Choć obecnie jest jeszcze bardzo ciekawy case &quot;prania&quot; środków ze Skrilla wpłatą Skrillem do STSa i legalną wypłatą na konto bankowe.
Ciekawe jak z Trustly, ale wydaje mi się że tam jest to trudniejsze do uzyskania w ogóle, podobnie jak było z Przelewy24 (rozróżnienie czy wpłaciłeś do buka czy do Amazona chyba nie jest oczywiste, jest ID transakcji ale nie jawny adresat). Może ktoś siedzi technicznie, branżowo i prawnie w poszczególnych systemach płatności i się wypowie.
Z tymi bankami to też jest ciekawe, niby wszystkie dostały przykaz ale jak będą restrykcyjnie podchodzić do sprawy. Stawiam że im bardziej &quot;egzotyczny&quot; bank tym mniej. Transakcje kartą mają kod MCC, ale raczej inny będzie bezpośrednio do buka a inny do pośrednika. Przykładowo świeża rzecz:
https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7818,ustawa-o-grach-hazardowych-%E2%80%93-obowiazki-mbanku.html
BTW: Dziś chciałem wpłacić przez Trustly z ING na BaH żeby zgarnąć bonus alei jakiś błąd techniczny (&quot;zgłosiliśmy, spróbuj za kilka godzin blebleble&quot;). Dziwne jeśli nie działa w BaH w weekendy online, jeśli bank jest na liście... doładowanie Skrilla przez Trustly jakoś działo ...
 
B 0

bartc1

Użytkownik
Czy ktoś się jednak wypowie kto już korzystał z TRUSTLY ? AndyvelXaero@, Papadopulos@ jak w końcu u Was doszło do transakcji, wpłaty bez problemów ???
 
Do góry Bottom