>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Totolotek - opinie

fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
to raczej o punkty naziemne chodzi. przeciez to jest szok, dla kazdego, kto prowadzi taki punkt. nie dosc, ze nie ma pilki noznej, to jeszcze ludzie, a szczegolnie starsi beda unikac czesto naziemniakow... mysle, ze netu to nie dotyczy. ligi bez kibicow, naziemniaki bez klientow, ale za to rozwoj w necie.
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Niezły buk. Wpłaciłem tysiaka, zrobiłem z tego ponad 6k (czyli tyle co nic) i już za 100 zł nie chcą zakładu przyjmować.
 
K 0

kosiarztypow

Użytkownik
Witam ,

Do tej pory bylem biernym użytkownikiem forum, ale sytuacja zmusiła mnie do założenia konta ...

Gram głownie w punktach stacjonarnych , korzystam z rożnych stron , nawet płatnych serwisów .

W piątek w totolotku w punkcie stacjonarnym w Warszawie obstawiałem na żywo piłkę ręczna .

Mecz Donbass - Academy Zaporozha . Donbas był od początku meczu faworytem ,wszystkie firmy zarówno nasze lokalne jak i zagraniczne miały podobne kursy.

Dziś mija 5ty dzień i firma nie potrafi wprowadzić wyniku meczu ( na żywo !!) do systemu zasłaniając się błędem technicznym .

Przyjmują zgłoszenie zarówno w punkcie wysłane przez pracownika , jak i kontaktowałem się dziś telefonicznie - informacja zwrotna : firma ma 90 dni na wypłatę wedlug ustawy ... !!!

Może porostu brakuje płynności finansowej i te kilka tysięcy wygranej ciężko zrealizować .... wstyd i żenada .

Czy totolotek podzieli los milenium ?
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja też mimo wszystko radziłbym uważać wpłacając tam większe kwoty.
Mam 3 dzień problem z wypłatą śmiesznych groszowych pieniędzy na saldo gracza za wygrane kupony, a wiadomości jakie dostaje to:

Maciej dołącza do czatu
Maciej
Zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Czekamy na informację odnośnie Pana wygranych. Jak tylko otrzymamy informację wyślemy do Pana stosowną wiadomość e-mail.


Dodam, że chodzi o kilkadziesiąt złotych a nie kilkadziesiąt tysięcy, także omijać szerokim łukiem w obecnej chwili.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
ram mialem problem z nimi, ale to wynikalo z warunkow obrotu bonusa. na kuponie byl zwrot, a system blednie policzyl do obrotu, zagralem jeszcze raz i nie bylo problemu. takie firmy jak StS, Fortuna czy Totolotek maja swoje wady, ale w tym momencie sa najpewniejsze. wypalacic, wyplaca. plynosc maja, w odrozninieniu od tych malych bukow, ktorych jest pelno. pojawiaja sie ciegle nowe, zadnych stacjonarek i pelna skrg pozniej.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja też nadmieniam, że dzisiaj pieniądze znalazły się na moim koncie, a kolejne kupony rozliczane już są prawidłowo.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Od około 30 minut jak próbuję się zalogować na stronie to pojawia się komunikat: tttlr.png

Po około godzinie już wszystko OK. Widocznie mieli jakieś dziwne problemy przez pewien czas.
 
Ostatnia edycja:
V 0

vankar

Użytkownik
Wczoraj stwierdziłem, że skorzystam z reload bonus więc wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić kupon. Kilkanaście prób na kursy 1,9-3,5, stawki 25-100 - wszystko odrzucone przez bukmachera. Prośba na czacie o anulowanie bonusu (uniemożliwiał wypłatę) i wypłatę środków. Wypłata środków niemożliwa, bo muszę najpierw postawić wpłacone środki :) na pytanie jak mam to zrobić skoro bukmacher odrzuca kupony, została wskazana zmiana stawki, po odpowiedzi z zakresem stawek dostałem odpowiedź "decyzja bukmachera jest nieodwołalna, można pisać na reklamacje".

Nie mówimy tutaj o grubych tysiącach, tylko o dziesiątkach złotych - jeżeli bukmacher nie pozwala zagrać nawet tak śmiesznych kwot, a do tego uniemożliwia wypłatę (zapewne dostanę "pozwolenie" na grę jak będę puszczał ako z 20 zdarzeń, tyle, żeby przegrać) to wiedź, że coś się dzieje.

Ostrzegam przed wpłatami pieniędzy na Totolotka.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Wczoraj stwierdziłem, że skorzystam z reload bonus więc wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić kupon. Kilkanaście prób na kursy 1,9-3,5, stawki 25-100 - wszystko odrzucone przez bukmachera. Prośba na czacie o anulowanie bonusu (uniemożliwiał wypłatę) i wypłatę środków. Wypłata środków niemożliwa, bo muszę najpierw postawić wpłacone środki :) na pytanie jak mam to zrobić skoro bukmacher odrzuca kupony, została wskazana zmiana stawki, po odpowiedzi z zakresem stawek dostałem odpowiedź "decyzja bukmachera jest nieodwołalna, można pisać na reklamacje".

Nie mówimy tutaj o grubych tysiącach, tylko o dziesiątkach złotych - jeżeli bukmacher nie pozwala zagrać nawet tak śmiesznych kwot, a do tego uniemożliwia wypłatę (zapewne dostanę "pozwolenie" na grę jak będę puszczał ako z 20 zdarzeń, tyle, żeby przegrać) to wiedź, że coś się dzieje.

Ostrzegam przed wpłatami pieniędzy na Totolotka.
Niestety nie przeczytałeś pewnie regulaminu promocji( ja się już nauczyłem). Było tam zawarte, że otrzymujesz 100% do 100zł. Po wpłacie masz więc 200 i musisz obrócić tym uwaga 3x KUPONAMI AKUMULOWANYMI z minimum 3 zdarzeniami. Dawałeś pewnie single i wyskakiwał Ci cały czas błąd. Stary numer takich syfów jak totolotek, forbet, lvbet, czy totalbet. Niestety.
 
V 0

vankar

Użytkownik
Nie nie, regulamin przeczytałem :)

Możesz stawiać dowolne zakłady z bonusu, ale do obrotu wliczają się tylko kupony określone regulaminem.

Tutaj mamy sytuację patową z mojego punktu widzenia - bonus anulowany i chce wypłacić środki, żeby je wypłacić muszę postawić wpłacony depozyt, czego zrobić nie jestem w stanie, bo żaden z kuponów nie otrzymuje akceptacji bukmachera (trafia na weryfikację i otrzymuję odmowę) :)

Czekam na info z reklamacji, ale tak naprawdę jest to zwykłe oszustwo - damy Ci zagrać tylko to, co uznamy, że przegrasz. A przypominam mówimy o skromnych sumach - nie wróżę zbyt dobrze dla bukmachera który trzęsie o 100 zł depozytu i singla za 25 zł.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jeden z gorszych bukmacherów w kraju. Po postawieniu zakładu na miejsce 1-3 zawodnika w skokach narciarskich po prostu rozliczyli to jako zwrot bez żadnej przyczyny pomimo że zawodnik na podium był. Pisałem zarówno na czacie jak i mailem dalej twierdzą że wszystko jest ok. Odradzam
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Rozliczyli mi wczoraj zakład na rzut karny w meczu Bayern - Borussia jako przegrany, ile może trwać w Totolotku wyjaśnienie takiej sytuacji? Sprawa wydaje się prosta, do teraz cisza, oczywiście LC nic nie wie.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Przy zleceniu wypłaty wyskakuje komunikat "błąd" i nic więcej. Ktoś się orientuje dlaczego...dane wszystkie są w porządku, konto zweryfikowane
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Bukmacher któremu można wystawić ocenę 2/10. Tak naprawdę nie mam pojęcia jak utrzymuję się na rynku. No ale do rzeczy:
- Strona jest nieczytelna, wręcz nie chce się z niej korzystać. Funkcjonalność i przejrzystość kuleje.
- Kontakt jest tylko przy zakładaniu konta, później np. w przypadku zwrotu za nietrafiony kupon już go nie ma.
- Do tej pory myślałem że Fortuna ma słabe wypłaty... no i poznałem wypłaty w Totolotku. Chyba mój przelew wysłali gołębiem.
+ doceniam ofertę powitalną, oczywiście cieniem kładzie się rozliczanie i zwroty.
W Totolotku musi się coś zmienić, muszą pójść do przodu, inaczej konkurencja na rynku sprawi że, w niedługim czasie nie będzie już ich na rynku.
 
Do góry Bottom