>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - najgorszy bukmacher wszech czasów.

D 0

dawin

Użytkownik
Witam
Kilka dni temu wpłacilem na tobet.com pieniadze 300zl i otrzymalem bonus 150 tak wiec mialem 450 zl. Po 3 dniach udalo sie wygrac 1000 zl tak wiec chcialem wyplacic pieniadze , zalatwilem sprawe z dokumentami lecz okazalo sie ze nie zrobilem wystarczajacego obrotu bonusem który według administracji można sprawdzic w dziale &quot;Szczegóły dot. zablokowanych środków&quot; gdzie widnieje napis
&quot;Nie posiadasz zablokowanych środków na swoim koncie.&quot; . OK zdarza się , tak wiec dostalem odpowiedz odnosnie zaistniałego błędu &quot;Uprzejmie informujemy, że na Pańskim koncie wystąpił
błąd techniczny polegający na nieprawidłowym
zachowaniu blokady bonusu.
Oznacza to, że informacja w systemie pokazująca stan bonusu jest
niewłaściwa.
Pańska wypłata została anulowana, ponieważ nie
spełnił Pan warunków obrotu bonusem i do czasu aż
spełni Pan te warunki płatność nie będzie
mogła zostać zrealizowana.&quot;

Tak wiec aby wypłacic pieniadze musze zrobic obrót jeszcze kwotą 1250zl jednak tutaj zaczynaja sie schodki... wszystkie zdarzenia ktore chce zagrac maja limity rzedu nawet 1-2 zł rzadko udaje sie zagrac wieksza kwota przed meczem. Tak wiec policzcie sobie sami ile musze razy postawic pieniadze aby obrocic i wyplacic pieniadze. Niepozostaje mi nic innego jak odczekac bodajże 60 dni do wygasniecia bonusu , gdyz w tej chwili nie mogę wyplacic nawet zlotówki.
wygranej za wynik &quot;Helsingborgs IF - Sunderland: 1&quot;. Możesz wybrać:
Postaw zakład na 1,16 PLN, i dodatkowy na 18,84 PLN
Postaw tylko zakład na 1,16 PLN&quot; okej ale gdy chce postawic na przeciwny zespol
&quot;Przepraszamy, ale został przekroczony limit maksymalnej wygranej za wynik &quot;Helsingborgs IF - Sunderland: 2&quot;. Możesz wybrać:
Postaw zakład na 2,03 PLN, i dodatkowy na 17,97 PLN
Postaw tylko zakład na 2,03 PLN&quot;
tak wiec aby obrocic te pieniadze musial bym zrobic okolo 625 zakladow przy każdym meczu wyskakuja mi podobne limity.
Obsługa klienta za każdym razem odpisuje mi poprzez kopiuj/wklej tą samą odpowiedz:
&quot;Witamy serdecznie,
Niestety ale nie możemy Panu pomóc w tej sprawie i może Pan zawierać zakłady zgodnie z limitem dostępnym na Pańskim koncie.
Życzymy miłego dnia!&quot;

ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO BUKMACHERA.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Takie limity blokujące konta otrzymują jedynie osoby zakładające wiele kont na różne osoby tylko dla wyciągnięcia bonusu.
Gdyby nie oszuści wyłudzający bonusy z pewnością byłby one wyższe, a także ich więcej. Jako przykład można podać freebety, których w swoim czasie bywało i po 2-3 w miesiącu. Niestety dla polskich klientów jest ich aktualnie coraz mniej.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja tam na Tobet nie narzekam.Nigdy żadnych problemów.Nawet mnie nie wkurzyła druga weryfikacja na początku 2012 r . Takie były wymogi i trudno.
Dowód,prawko,screen konta MB trzymam w dokumentach na komputerze,trzeba było tylko dorobić świeższy scan rachunku za prąd.
Wysłałem nawet praktycznie scan druku nie zapłaconego(opłaty robię z konta bankowego) byleby data na nim nie była starsza niż dopuszczalne 3 m-ce.
Bonusy jak dają to biorę czasem nawet nie 100%,tylko np: połowę.Jak mi wygodnie. Trzeba tylko rozdzielić wpłatę na 2 razy,ale to nie ma problemu.
Łatwiej wtedy obrócić ,bo i mniejsza jest wtedy kwota bonusowa ta z pierwszej wpłaty.
Jedno konto,zero problemów.
Broń Boże nie bronę tutaj bukmachera,gdyż każdy ma swoje indywidualne sprawy i problemy do rozwiązania,które nie zwalniają firmy z obowiązku zajęcia się w sposób niezależny i indywidualny każdą reklamacją klienta posiadającego konto.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeszcze tylko dodam,że brakuje mi obsługi wypłat na Moneybookers w weekendy oraz możliwości zasileń konta przez karty pre-paid typu Paysafecard i Ukash.
 
D 0

dawin

Użytkownik
tylko problem w tym ze jest to pierwsze konto jakie założylem , z drugiej strony straciliscie 8 tysiecy zlotych ktore kilka dni puzniej przegralem na bet365.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Podaj proszę na priv swój login, jeśli jest tak jak napisałeś - pierwsze konto w Tobet otrzymasz od działu marketingu nie wymagający obrotu bonus o równowartości Twojej wygranej.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Ja mam podobny problem jak dawin. Dostałem na maila ofertę bonusa 100% 100zł na nowy sezon, zagrałem dwa kupony jeden za 20 drugi za 100zł wygrałem potem postawiłem za 257zł i przegrałem chciałem postawić wczoraj na mecz Lille Kopenhaga i wyświetliło mi się że mogę zagrać za 4.62zł, bilans konta mam na sporym minusie wcześniej do Tobet wpłacałem tylko raz i korzystałem z bonus zwrot do 100zł przegrałem pierwszy kupon za 100zł i zwrot też. Czy pan z Tobet odwiedza jeszcze to forum?
Dodam jeszcze że konto zweryfikowane.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
również zostałem zlimitowany zanim zrobiłem obrót po 2 trafionych zakładach...
To po co w ogóle korzystać z bonusu?
jak się potem tego nie da obrócić...
tylko po to żeby zabrać nam użytkownikom cała kasę, bo nie spełnimy warunków obrotu... ???
TOBET: KATASTROFA i zagrywki poniżej pasa, nie polecam w ogóle !
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
również zostałem zlimitowany zanim zrobiłem obrót po 2 trafionych zakładach...
To po co w ogóle korzystać z bonusu?
jak się potem tego nie da obrócić...
tylko po to żeby zabrać nam użytkownikom cała kasę, bo nie spełnimy warunków obrotu... ???
TOBET: KATASTROFA i zagrywki poniżej pasa, nie polecam w ogóle !
Zagadaj do pana od Tobetu ^^ Ja pogadałem i wszystko wyjaśniłem i jest ok.
 
B 0

basikb

Użytkownik
Oszukana przez Tobet
Jestem w takiej samej sytuacji moje pierwsze i jedyne konto u tego bukmachera.
Wpłaciłam 300 zł i dostałam 150 zł. Postawiłam te 450 zł i wygrałam.
Mam 900 zł na koncie i limity na zakłady. Mogę sobie stawiać za 1 zł.
To jakaś abstrakcja czuje się jakbym mi ukradziono 300 zł!!!
Nie rozumiem na jakiej podstawie mnie tak potraktowano.

Czy Pan od Tobetu może w jakiś sposób mi pomóc?
 
Do góry Bottom