>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Tenis stołowy

F 699,2K

ferguson2

Typer
Bosak @1.95 betclic
TT Cup 10:05

Bosak sprawia wrażenie bardziej wszechstronnego o zawodnika, stabilniejsza forma i ostatnio idzie mu całkiem dobrze. Jego rywal raz przegrywa, raz wygrywa. oczywiście kursy bardzo rowne, jednak wydaje mi się że Bosak jest w tej chwili po prostu lepszy.
 
F 699,2K

ferguson2

Typer
Volkov - Lyfenko [email protected] fortuna
Liga pro 23:45
Starcie młodości z doświadczeniem, osobiście stawiam na tego starszego i Volkov jest na tyle w dobrej dyspozycji że jest szansa że wygra. Panowie mierzyli się że sobą kilka razy i wyniki był raz dla jednego, a drugi raz na tego drugiego. Zaraz mecz.
 
Ostatnia edycja:
F 699,2K

ferguson2

Typer
Suntsov-Ilyukhin [email protected] fortuna/Liga pro, 23:15
Sytuacja wyglada następująco-jeden i drugi zawodnik prezentuje bardzo zblizony poziom. Jest liga pro, wie nie ma co sie spodziewac fajerwerków. Natomiast Ilyukhin wygral calkiem niedawno z Suntsovem i zrobil to po dosc intensywnej walce. Wydajw mi się ze ponownie znajdzie na niego patent. Do dwoch razy sztuka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 699,2K

ferguson2

Typer
Godzina: 0:30
Spotkanie: Uezdin-Serebrennikov
Typ: Uezdin
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kursy nieco wzrosly na Uezdina, czy jest to czyms uzasadnione? Szczerze mówiąc nie wiem ale wydaje mi się ze pojedynek 50/50 z lekkim wskazaniem na Uezdina. Owszem przegrywa mecz za meczem ale ta passa kiedys się skonczy. Serebrennikov nie jest jakims wirtuozem, w przeszlosci Uezdin wiele razy go pokonywal. Wierze tutaj w przelamanie Uezdina i jego wygrana.
 
Ostatnia edycja:
F 699,2K

ferguson2

Typer
Liga Pro, Godzina 14
Tikhnenko - Sadkov powyzej 73.5 pkt @1.82 etoto73

Nie bede sie rozpisywal, poniewaz mecz juz za kilka minut. Tikhenko jest zawodnikiem bardzo niestabilnym jezeli chodzi o gre i ogolnie wyniki. Nie potrafi dominowac rywali, praktycznie zawsze oddaje jednego seta rywalowi. Sadkov na pewno to wykorzysta. Uwazam, ze biorac pod uwage styl obydwu graczy,nawet 5 setow jest w tym meczu prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
F 699,2K

ferguson2

Typer
Katar Singiel Kobiety, 12:15

Jeon - Kihara [email protected] fortuna
Mecz za kilka minut. Powinien byc wyrównany pojedynek, jestem zdania ze kursy troche zawyzone ale ostatecznie wszystko wyjdzie praniu. Jeon ma troche lat w porownaniu do Japonki. Mysle, ze w ostatnich spotkaniach pokazala sie na tyle dobrze ze mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
F 699,2K

ferguson2

Typer
Sharpay - Boychuk [email protected] totalbet
Win cup 21:55

Na krotko. Sharoay bez formy, notuje trzy porażki z rzedu i to przegrywal te mecze w sposob zdecydowany. Z kolei Boychuk podtrzymuje dobra passe bez porazek, ma obecnie na koncie dwie wygrane z rzedu, oddając jedynie jednego seta w tych zwycieskich spotkaniach. Obaj zawodnicy mierzyli sie ze sobą w dniu dzisiejszym, Boychuk wygral wtedy 3:1 i myślę, ze wynik moze byc w tym rewanzu podobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
F 699,2K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy win cup
Godzinna: 21:55
Spotkanie: ptitsyn-Myronchenko
Typ: ptitsyn
KKurs1.92
Bukmacher:totalbet
Analiza: Ptitsyn gral juz wielokrotnie z Myronchenko i wychodzil z tych spotkan raz zwyciesko, raz z porazka. Teraz jest po dwoch porażkach z rzedu i wypadaloby przerwac zla passe. Jego rywal notuje rowniez slabsza forme, bo na koncie 3 porażki pod rzad. Myronchenko jest w zasięgu Ptitsyna, zreszta wiele razy potwierdzil ze potrafi wygrywac z nim. Licze ze od poczatku pokaze kto jest lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1037
F 699,2K

ferguson2

Typer
10:25 TT Cup
Selin-Zaitsev [email protected] fortuna
Stana na przeciw siebie gracze ktorzy nie potrafią wygrywac na dluzsza mete. Zaitsev wygral niedawno mecz i przynajmniej pokazal ze jest nadzieja na kolejny dobry wystep. Dyspozycja dnia, rozne ustawienia poza parkietem maja duze znaczenia w tych spotkaniach, ale mimo wszystko h2h potwierdza ze spotkania pomiedzy powyzszymi graczami sa bardzo wyrownane. Zaitsev jednak prezentuje lepssy poziom w ostatnich dniach i tym razem licze ze tez wygra.
 
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
TT Cup
Godzina:
20:50
Spotkanie: Libor Novak - Marek Kulisek
Typ: Libor Novak
Kurs:
2.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Witam. Cóż nocny typ nie wszedł, ale dużo miał do tego wpływ brak Georga, który szybko szedł z powodu urazu, co bezwzględnie wykorzystali gości z Phoenix. Dlatego też mam drugi typ na to, by się odegrać jak to się mówi. W kednym z dzisiejszych meczów TT Cup mężczyzn, zagra ze sobą dwóch Czechów Libor Novak oraz Marek Kulisek. Stawiam na triumf tego pierwszego. W czym upatruje swojej szansy? Przede wszystkim w tym, że Kulisek słabo wygląda, przegrał trzy mecze z rzędu. Wygrywając ledwie trzy sety. W dodatku panowie w tym roku od maja mierzyli się 10x i 6x zwycięsko wychodził Kulisek, natomiast ostatni triumf Novaka miał miejsce 4 spotkania temu w starciu z Markiem i tu właśnie też upatruje szansy na przerwanie meczów przegranych. Kulisek ma to do siebie, że lubi grać seriami, no i teraz jak mówię 3 porażki, wcześniej 6 wygranych przed nimi, cóż chyba będzie ta seria kontynuowana. Kurs na prawdę fajny na zwycięstwo Novaka, ponad 2 u każdego bukmachera, dlatego też szkoda x tego nie skorzystać tym bardziej, że na prawdę szanse oceniam 60 do 40 dla Libora, który z pewnością czuje, że dziś jest doskonała okazja do tego, by odprawić rywala z kwitkiem.

2:3
 
Ostatnia edycja:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
TT Cup
Godzina: 22:55
Spotkanie: Tomas Malek - Tomas Vorisek
Typ: Tomas Vorisek
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj dosłownie miał jak na tacy już Libor rywala, ale oczywiście za przeproszeniem musiał się wywalić na ostatniej prostej i przegrać dwa sety na przewagi ze stanu 2:1 w setach i nie wykorzystać meczboli.. proponuję na dziś kolejny mecz z tenisa stołowego. Tak samo TT Cup tylko tym razem dwóch Tomasów, Malek i Vorisek. Stawiam na triumf tego drugiego po kursie 1.82 w Fortunie. Bardzo fajny kurs na Voriska, a uważam że w 75% wygra. Ma świetne h2h z rywalem. Co prawda przegrał z nim 3 ostatnie spotkania, ale wcześniej 12 zwycięstw z rzędu z nim w tym roku. Myślę, że te trzy porażki stanowią o tak wysokim kursie na Voriska, ale dla mnie to jak płachta na byka, ciężko przejść obok tego obojętnie, myślę że już swoje się nagrał Malek i rywal pokaże mu jego miejsce w szeregu tym bardziej że on z pewnością odczuł te trzy porażki i zechce się zrewanżować. Wiadomo, że ten tenis to czasem loteria i grają jak im się chce, ale specjalnie wybieram takie mecze, tak jak ten, który w pewnym sensie ma swoje uzasadnienie i kurs jest na prawdę sens i jest to warte uwagi, dokładnie tak jak w tym spotkaniu.

1:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
F 699,2K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy TT Cup - M.
Godzina: 23:25
Spotkanie: Cerveny T. - Podrazil V.
Typ: Cerveny T.
Kurs: 1.89
Bukmacher: fortuna
Analiza: Cerveny to starszy gracz w porównaniu do młodego Podrazila. Obaj panowie grali ze sobą parokrotnie w przeszłości, spotkania były wyrównane, wygrywał raz Cerveny a raz Podrazil. Dlatego kursy są tak wyrównane. Ostatni raz grali ze sobą 29 stycznia i wtedy lepszy był Cerveny. Myślę, że Czech zagra podobnie i ma szanse na wygraną. Przemawia za nim doświadczenie, ale tak jak wspomniałem wiele zależy od dyspozycji dnia, Cerveny jest też po dwóch porażkach z rzędu, więc nadchodzi idealna okazja żeby się odbić od słabszej serii.
 
F 699,2K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy TT Cup - M.
Godzina: 23:25
Spotkanie: Vorisek T. - Jicha D.
Typ: Jicha
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jicha wygrał dwa starcia z rzędu prrzeciwko Voriskowi w krótkim odstępie czasu, jest w dobrej formie i nie bez powodu jest tutaj faworytem. Gra solidnie. Wygrywał większość spotkań w poprzednich dziesięciu spotkaniach. Myślę, że ponownie wyjdzie z podobnym nastawieniem i wygra. Nie warto lekceważyć Voriseka, ale Jicha to lepszy gracz. Potwierdzał to w bezpośrednich meczach. Mecz za kilka minut, jeśli nie przełożą na 23:45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1040
Do góry Bottom