>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Telefony z zagiętym ekranem

mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Witam szukam telefonu, podobają mi się smartfony z zagietym ekranem mam zamiar kupić , macie jakieś propozycje nie musi mieć kto wie jakich wymagań podacie jakiś model i poprosiłbym i wady takich smartfonów?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Co prawda ja jestem fanem nadgryzionego jabłka, a co za tym idzie iosa, ale moja panna ma s7 edge to może sie wypowiem. Podstawowy problem to kupienie glass protectora na wyświetlacz. Co prawda są dostępne, ale próbowaliśmy z piec modeli i nie są one dostatecznie dobrze dopasowane. Telefon ma bardzo ładna linie i niedopasowany kawałek szkła wyglada trochę tandetnie. Ostatecznie moja kobieta zupełnie zrezygnowała z glassa na rzecz silikonowego pokrowca. Gdy tel miał trzy miesiące to pies tracił go nosem i spadł ze stolika w salonie( całe 50 cm wysokości) na panele drewniane tak niefortunnie, ze wyświetlacz szlag trafił. 350 euro w plecy za wymianę, choć zaznaczam ze moja kupiła fona jak tylko wyszedł, wiec koszta wymiany wyświetlacza w obecnej chwili są zapewne dużo niższe. Co do plusów to jak pisałem bardzo ładna linia, wodoszczelność ( choć po wymianie wyswietlacza już nie obowiązuje gwarancyjnie) naprawdę super fotki i filmiki no i szybkość, choć jak pisałem nie jestem fanem to android naprawdę niezle na tym fonie hula. Gdybym nie miał wyjścia i straciłbym mojego i7 i musiałbym kupić coś z Androidem to pewnie byłby to s7 edge także ze spokojnym sumieniem polecam iPhone ????
 
Do góry Bottom