>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tauron Liga 2023/2024

T 14K

tadzin

Użytkownik
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
kolego jestes moim nowym idolem, potezna moc sprawcza jest w twych rekach.. ani seta wow
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
3 pkt jada do Rzeszowa,pokonały mocne Niemki talże w naszej lidze tylko Łks lub Azoty powalczyć sa w stanie z Rysicami
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kalisz - Bydgoszcz

Kalisz handicap -1,5 seta @1,8 forbet ✅ (3:0)

W spotkaniu Kalisza z Bydgoszczą faworytkami są gospodynie. To solidna ekipa, która powinna zameldować się w play-off. Kalisz gra dużo lepiej u siebie, a w składzie ma uznane nazwiska jak Boskovic, Drużkowska, Efimienko, Grabka czy Rasińska. Bydgoszcz natomiast jest jedną ze słabszych ekip w lidze. Ostatnio co prawda wygrały mecze z Mielcem i Tarnowem, ale to raczej wszystko na co je było stać. Te ekipy były w zasięgu Pałacu, a Kalisz jest moim zdaniem zdecydowanie lepszą drużyną. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami MKS wygrał za 3 punkty. Dziś powinno być podobnie. Kursy na Kalisz na innych bukmacherach wyraźnie spadają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1911
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Radom - Bydgoszcz

Radom handicap -1,5 seta @1,55 superbet ✅
Radom handicap -2,5 seta @2,65 superbet ✅

Spotkanie 7. z 10. ekipą w Tauron Lidze. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Radomka. Owszem zajmują do tej pory dość niskie miejsce, ale potencjał i ambicje tej drużyny są wielkie. Gałkowska, Stenzel, Schölzel czy Murek to naprawdę uznane nazwiska w naszej lidze. Do tej pory Radomka gra średnio, ale kiedyś zacznie grać na miarę potencjału. Pałac natomiast to jedna ze słabszych ekip w lidze. Zespół z Bydgoszczy wygrał w tym sezonie jedynie z Tarnowem i Mielcem. Ostatnio Pałac uległ w trzech setach z Kaliszem. Dziś myślę, podobny scenariusz jest bardzo możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2669
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Pełna zgoda co do typów powyżej,mam pytanie czy ktoś oglądał Tarnów ostatnio i są w stanie ugrać seta dzisiaj,bo na początku jak oglądałem to nic się nie spinało a teraz z Rzeszowem ugrały i nie wiem czy to Rzeszów testował skład czy coś drgnęło?
 
Volleyball_Expert 400,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Tarnów - MKS Kalisz typ (Dokładny wynik 3:0 dla MKS Kalisz) kurs 4.20 Fortuna

Zespół z Tarnowa zajmuje ostatnia pozycje w lidze. W dodatku w dzisiejsze gospodynie zajmują także ostatnie miejsce w meczach rozgrywanych na swoim terenie. Mają jedyno zwyciestwo i siedem porażek. Kaliszanki potrafiły wygrać z Radomiankami czy Budowlanymi Łódź. Oba zespoły grały że sobą w istopadzie i drużyna z Kalisza pewnie wygrała w trzech setach. Kaliszanki mają w zespole naprawdę solidne zawodniczki m.in: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Dajana Bosković, Alicja Grabka czy Karolina Fedorek. Kaliszanki są w pierwszej ósemce, ale nadal miejsce jest nie pewne ponieważ Wrocławianki są tuż za nimi. Mielczanki ostatnio wygrały właśnie z Tarnowem i to w trzech setach, gdzie dwa pierwsze sety wygrały do 16 i 18. Dziewczyny z Tarnowa walcza o utrzymanie w lidze wiec będą chciały powalczyć w tym meczu, ale oglądając ich grę w ostatnim spotkaniu z Mielczankami wyglądało to bardzo słabo w ich wykonaniu. Dziewczyny z Kalisza ostatnio miały ciężkie mecze z topowymi drużynami w lidze, ale widac potencjał w tych dziewczynach. Zuzia Efimienko-Młotkowska przecież grała w Reprezentacji więc to siatkarka z ogromnym doświadczeniem. Kaliszanki są zespołem lepszym liczę, że dzisiaj wygraja pewnie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1569
Volleyball_Expert 400,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Wrocław - MKS Kalisz typ (Handciap setowy +1.5 seta Wrocław) kurs 1.47 Fortuna

Wrocławianki już nie mają szans na awans do play-offow, ale nadal walcza o utrzymanie w lidze. Powinny dzisiaj powalczyć o punkty ponieważ tuż za nimi są Bydgoszczanki, Mielczanki oraz w strefie spadkowej zespół z Tarnowa. Kaliszanki mają.juz w sumie zapewniony udział w play-offach. Wrocławianki przystąpią z tego co wiem w pełnym składzie, natomiast Kaliszanki bez na pewno Dajany Bosković czołowej atakującej tej drużyny. Możliwe również, że nie wystąpi Alicja Grabka, rozgrywająca z Kalisza, ale tego pewny nie jestem. Wrocławianki zagraly dwa równe sety z ŁKS Łódź, rowny set z Chemikiem Police, wygrany set z Opolem, Bielskiem, Budowlanymi Łódź oraz wygrana z Mielcem. Kaliszanki jak dotąd wyglądały nieco lepiej, ale ze względu na m.in brak w dzisiejszym spotkaniu Boskovic powinien pomóc w ugranie minimum dwóch setów przez gospodynie. Wrocławianki od początku rozgrywek miały chrapkę na play-offy także ten skład nie wyglada źle. Patrzac na mecze historyczne to na pięć ostatnich spotkan Wrocławianki wygrywała trzykrotnie. Spodziewam się dzisiaj, że zespół z Wrocławia powalczy o ligowe punkty.
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
kobieca siatkówka to jesst jakiś żart , pomijam ze na meczu mże jakieś 300 kibiców, ale lider męczy się z ogórkami i doprowadza do tie break , ja rozumiem ze nie płacą, ale nie widać w ogóle różnicy poziomu ( p.s nie żale się bo postawiłem czy coś) ale włączyłem po Śląsk Anwil i ciężko się to ogląda
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
pisząc ten post był moment , w którym Kalisz miał drugiego seta ale był video challange i przełożenie rak przez siatke i wrócił pkt . i walczyli dalej :)
 
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Tauron Liga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Chemik Police K - Rzeszów K
Typ: Chemik Police -1,5 seta
Kurs: 1,69
Bukmacher: fortuna

1 runda finału Polskiej kobiecej siatkówki, pomimo problemów finansowych zespół Chemik Police walczy do końca o zdobycie mistrzostwa. Chemik w rundzie zasadniczej wygrał 20 z 22 meczy, Rzeszów 18 z 22. Chemik utrzymywał stałą formę przez cały sezon i teraz też uważam że powinny dać radę wygrać to pierwsze spotkanie u siebie. Pomimo że w pojedynkach bezpośrednich, ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Rzeszowa to był to jednak puchar. Uważam że tutaj będzie zapewne mecz jednostronny i wynik będzie 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1098
Do góry Bottom