>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Superbet - opinie

T 14K

tadzin

Użytkownik
Szkoda słów......
te polskie "legalne" buki to widze chca dogonic w "jakosci uslug" takie tuzy jak ruskie 1xbety i dalszy milionów klonów tego czegos, co nastepne? zapis w regulaminie ze nie przyjmuja "profesjolnaych graczy" i ze moga zamknac konto gdy takiego wykryja? :D
ze swojej strony moge tylko powiedziec ze jak juz sobie cos w jakims ziemniaku wynajde bo sie walneli w czyms to ide do punktu ziemnego drukuja papierek i tam juz nie maja zadnych szans "na obrone" i mozliwosci wykrecenia sie + anonimowosc +zadnych pseudoweryfikacji czy wykrecania sie regulaminu albo innymi bzdurami o ustawie o praniu brudnych pieniedzy czy tam ustawie antyterrorystycznej (a takie komiczne historie juz potrafily klauny odwalac i mrozić hajs)
 
T 2,7K

tutek

Użytkownik
Ten buk czasy świetności ma już za sobą, z początku nie było z nimi problemów i dawali sporo promek i bonusów. Wiadomo tylko po to by ściągnąć graczy, teraz to jeden wielki gniot. Marne bonusy, utrudniają wypłaty ( dodatkowe weryfikacje z d....) A co do wykluczania z bonusów to większość tak robi że jak coś ugrasz a za mało wpłacasz - przegrywasz to wykluczają. Tak jak w śmiesznym comeon albo pzbuk-u.
 
H 261

Hilczerson

Użytkownik
Ten buk czasy świetności ma już za sobą, z początku nie było z nimi problemów i dawali sporo promek i bonusów. Wiadomo tylko po to by ściągnąć graczy, teraz to jeden wielki gniot. Marne bonusy, utrudniają wypłaty ( dodatkowe weryfikacje z d....) A co do wykluczania z bonusów to większość tak robi że jak coś ugrasz a za mało wpłacasz - przegrywasz to wykluczają. Tak jak w śmiesznym comeon albo pzbuk-u.
Dokładnie na początku naprawdę super się u nich stawiało, zero problemów ale od roku około zmienily totalnie polityke i zaczęły się problemy.
Także niestety nie Polecam nikomu tego buka bo zamienia się w firmę krzak
 
P 0

piotrel808

Użytkownik
Stanowczo przestrzegam przed oszustwem ze strony firmy Superbet. Chciałem skorzystać z promocji Tydzień bez ryzyka. Po postawieniu zakładów na kwotę 4200 zł i zakończeniu tygodnia gry czekałem na wypłatę bonusu. Po 2 dniach otrzymałem informację, że konto zostało wykluczone z promocji. Żadnej możliwości odwołania. Przejrzałem opinie w Internecie. Nie jestem jedyną osobą która została oszukana. Wygląda na to, że gdy bukmacher musi wypłacić większą kwotę blokuje użytkowników.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Nie wpłacajcie większych sum bo i tak nie wypłacicie , nie chcą mi wypłacić mojej kasy ( nie brałem bonusu) „zapobieganie praniu pieniędzy”
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
panuje wysyp komentarzy ludzi nie majacych nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy, zwykli niedzielni gracze co uda im sie te pare zloty ugrac i strugaja fachowca
 
P 771

Pirania

Użytkownik
A tak ich wczoraj wychwalałeś pod niebiosa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Bukmacher dobry, ale takie zagrywki i zapisy w regulaminie nie są przyjazne…
Post automatycznie złączony:

panuje wysyp komentarzy ludzi nie majacych nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy, zwykli niedzielni gracze co uda im sie te pare zloty ugrac i strugaja fachowca
to do mnie piszesz? Tak się składa , że bukmachera poznałem w 1997 przechodząc chyba wszystkie etapy… więc zachowaj swoje głupie komentarze dla siebie.
Post automatycznie złączony:

sprawdzaja twoja "cierpliwosc" ze tak sie wyraze. musisz sie przemeczyc i hajs dostaniesz.
Zagrałem za wszystko, w trakcie wziąłem cashout (zalicza się do obrotu). Tak właśnie zakończyłem współpracę z tym bukiem…zmuszony do obrotu swoimi pieniędzmi nie korzystając z bonusu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom