>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sporty ktore uprawiacie

K 0

karoleks85

Forum VIP
Mam na mysli nie tylko to w co gracie w klubach itd ale takze sporty na ktore poswiecacie czas na &quot;podworku&quot;

Ja osobiscie gralem w kilku hlubach: Piast, Wlokniarz, Jagiellonia ale ze nie wiazalem nigdy przyszlosci ze sportem i mialem problemy ze zdrowiem zrezygnowalem i teraz gram raz w tygodniu z kumplami na hali.

Trenowalem tez kick-boxing tyle ze ja zawsze mam slomiany zapal :p Poza tym silownia jesli mozna nazwac to sportem, ale tez sie wypalilem i nie cwicze od ponad roku juz prawie dwa lata. Mialem ciekawa przygode z koszykowka, w ktora kompletnie nie potrafie grac, ale ze uczylem sie w klasie sportowej ktora skladala sie prakycznie z samych koszykarzy sila rzeczy musialem gran np na wf-ach z nimi..
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Nono karoleks85, ja też trenowałem Kick-Boxing przez dłuższy okres czasu w Toruniu w KS Dragon. Jak byłem w podstawówce grałem w piłkę nożną, ale stwierdziłem że to nie dla mnie, chociaż czasami lubię sobie zagrać w piłę na boisku. No nawet od czasu do czasu ale to przeważnie w wakacje wezmę sobie piłkę od kosza i zagram ze znajomymi w &quot;21&quot; :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zawodowo nie uprawiam żadnego sportu (no, może tylko picie piwa :p)
Za dziecka grałem w piłkę nożną, chodziłem do trampkarzy Górnika Radlin, jednak nie było warunków do rozwoju i to rzuciłem. Teraz tylko czasami grywam w piłkę podwórkową ;)
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja mam 14 lat zdobylem grając w kosza w pierszwej piatce mistrzostwo polski w szkolach podstawowych rok temu w druzynie UKS &quot;piątka&quot; i jestesm z tego dumny :mrgreen:
a w tym roku 2 miejsce w klubowych mistrzostwach polski z druzyna KASPROWICZANKA , ale juz nie w I piatce
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja uprawiam piłkę nożna trenuje już od 6 lat.Gram w klubie Pelikan Łowicz na pozycji napastnika ;)

Jeśli ktos jest zainteresowany to tutaj podaje linka to historii mojej drużyny w której gram od początku jej istnienia http://www.pelikan.lowicz.com/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=61&amp;amp;Itemid=83

Kiedys trenowałem także dyscypline pewnie wam mało znaną czyli short-track.Jest to dyscyplina bardzo podobna do Łyzwiarstwa szybkiego ale rozgrywana jest na krótkim torze.Odnośiłem w tym sporcie nawet sukcesu(m.in 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w klasyfikacji generelanej zawody te odbywały się w Sanoku,3 miejsce w tych samych Mistrzostwach na dystansie 1500 m oraz brązowy medal w sztafecie) Troche się wychwaliłem :mrgreen: Jednak skończyłem dyscypline z tym sportem ponieważ nie mogłem pogodzić grania w piłke i jeżdzenia na łyzwach wybrałem sport który kohałem od młaego czyli piłke już jako małe dzicko choidzłem na boisko,ale graliśmy tez u sąsiada na podówrku normalnie dwie brami jedna na słupie i drwnienie z poprzeczką druga na domu spreyem namalowany prostokąt i to była druga bramka fajnie tak powspominać stare czasy...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja chyba jak każdy bajtel na Śląsku pogrywam w piłkę nożną ;) Lubię też pograć ze znajomymi w kosza choć to zdarza się rzadko ;) Jednak tak jak mówię piłka nożna regularnie ;)
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Ja sobie pykam w pilke nozna tak jak kazdy w moim miescie Krasnosielc ale uczesczam do klubu Narew Ostrołęka. Gram 4 lata ^^
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wiecie Poznan duma footballu czyli tez pykam w szkolce lecha ^^ Swietne warunki i kasy troche maja .
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Pilke nozna kocham od dziecka, kiedys mialem plany zeby grac w wielkich klubach :jezora: ale wiadomo byly to tylko dziecinne marzenia. Nie zmienia to faktu ze jestm najlepszy na osiedlu&lt;skromny&gt; ;-) no ale jak podroslem to do klubu jakos nie chcialo mi sie juz zapisywac. Teraz z kumplami stworzylismy druzyne i gramy od czasu do czasu rekreacyjnie w jakims tam turnieju. Ostatnio moje upodobania troche nawet sie zmienily bo czesciej gram w siatkówkę plażową, no ale to raczej dlatego ze obecnie mamy lato :smile:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Piłeczka, ale to raczej amatorsko, dla przyjemności, trochę a B czy A klasie grywałem czasem. W LO w kosza grałem i w gimnazjum trochę, nieźle nawet nam szło. Dla zabawy w tenisa stołowego, lubię na nartach biegać.
No i obecnie od paru lat tańczę ale dla niektórych to nie jest sport :p
 
shen 408

shen

Użytkownik
Nie uprawiam sportu,ale czasem zagram w kosza,czasem też sporo pobiegam,za młodu do 15 roku życia trenowałem tenis w KS Start Wisła Toruń ale nie zostałem drugim Federerem :-D i odpuściłem sobie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jako male dziecko 11- 13 gralem w pilke w Poloni Warszawa w roczniku 88...teraz juz pilka mnie jakos nie bawi...wole Hokej, chociaz nie gram ;) Jednak jako sport to od 6 lat Taekwon-do, bardzo fajna sprawa polecam wszystkim, warto zobaczyc!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
rekreacyjnie piłka nożna B klasa obecnie, ale z nadziejami na awans do A klasy w tym sezonie + rozgrywki pucharu polski nadzieje na zajscie jak najdalej ;P

poza tym troche jezdze rowerem też rekreacyjnie i od czasu do czasu tenis ziemny lub siatkowka tak ogolnie zeby się poruszać ;)
 
Do góry Bottom