>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skrill wali w bambuko

psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Kilkanaście lat temu otworzyłem konto moneybookers (obecny skrill). Rok temu wpłaciłem tam 500 euro z myślą zrobienia depozytu u bukmachera. Firmy nie pamiętam ale próba depozytu nie przeszła tłumacząc się że nie mogę użyć tych środków na hazard. I w sumie zapomniałem o tych środkach do czasu aż unibet dodał skrilla do metod płatności.
Loguje się na swoje konto a tam komunikat że zostało ono zamknięte. Piszę do nich meila i dostaję odpowiedź że mogę założyć nowe konto, zgłosić to i przeleją mi środki. Zrobiłem tak i przeleli mi 44,27 zł. Piszę im że miałem tam równowartość 500 euro w złotówkach. Dostaje odpowiedź że przeleli całe saldo. Kasa poszła z dymem bo za nic w świecie nie dam rady im udowodnić tego jakie miałem saldo na starym koncie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na jakiego meila pisałeś?
Ja mam problem z Skrill od dwóch miesięcy. Wypłaciłem środki 13 stycznia i do dzisiaj ich nie otrzymałem. Ciągłe zgłaszanie, telefony i cały czas granie na zwłokę...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Kilkanaście lat temu otworzyłem konto moneybookers (obecny skrill). Rok temu wpłaciłem tam 500 euro z myślą zrobienia depozytu u bukmachera. Firmy nie pamiętam ale próba depozytu nie przeszła tłumacząc się że nie mogę użyć tych środków na hazard. I w sumie zapomniałem o tych środkach do czasu aż unibet dodał skrilla do metod płatności.
Loguje się na swoje konto a tam komunikat że zostało ono zamknięte. Piszę do nich meila i dostaję odpowiedź że mogę założyć nowe konto, zgłosić to i przeleją mi środki. Zrobiłem tak i przeleli mi 44,27 zł. Piszę im że miałem tam równowartość 500 euro w złotówkach. Dostaje odpowiedź że przeleli całe saldo. Kasa poszła z dymem bo za nic w świecie nie dam rady im udowodnić tego jakie miałem saldo na starym koncie.
znajdz w historii przelew z konta do skrill i masz dowód
Post automatycznie złączony:

Albo niech Ci wyciąg przyślą z Twojego konta skrill
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
opłaty pobierają za nieużywanie konta skrill przez bodajże pół roku. Chyba 5 euro miesięcznie za brak aktywności (np. logowanie się) aż do wyzerowania konta

1679064488320.png

skontaktujcie się z administracją forum, są partnerami skrilla... powinni mieć lepszy kontakt z nimi niż zwykły użytkownik.
Post automatycznie złączony:

albo to, nie wiem jak to działa, nigdy nie korzystałem, ale... jak jest rynek to w końcu pojawi się ktoś kto zaspokoi potrzeby tego rynku...

https://voxya.com/company/skrill-complaints/1209848

Post automatycznie złączony:

https://www.financial-ombudsman.org.uk/decision/DRN-3505805.pdf

to jest rzecznik praw konsumenckich, finansowych? gdzie się składa skargi na skrilla
 
Ostatnia edycja:
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
W weekend będę miał więcej czasu to tak jak napisał Gubernator spróbuję dogrzebać się do historii transakcji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamiętajcie, że w UK jest prawo precedensowe... i być może już był jakiś wyrok w sprawie jak wasza... i wystarczy na zasadzie kopiuj/wklej to zrobić jakby co
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Dlatego najlepszą opcją jest wypłata z bankomatu ! Od lat korzystam z różnych portfeli nigdy nie wypłacałem z nich na konto zawsze karta bankomat te 1czy 2 % prowizji da się przeżyć = zero problemów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na jakiego meila pisałeś?
Ja mam problem z Skrill od dwóch miesięcy. Wypłaciłem środki 13 stycznia i do dzisiaj ich nie otrzymałem. Ciągłe zgłaszanie, telefony i cały czas granie na zwłokę...
Po czterech miesiącach walki, pisania, dzwonienia. Dzisiaj zwrócili pieniądze na konto Skrill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +932
Do góry Bottom