>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki 23/24 Engelberg

Status
Zamknięty.
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Czwartek, 14.12.2023
20:30 - Odprawa techniczna

Piątek, 15.12.2023
11:00 - Oficjalny trening
13:00 - Kwalifikacje

Sobota, 16.12.2023
14:45 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 17.12.2023
14:15 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

* wszystkie godziny według czasu polskiego
 
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Engelberg 1 kwalifikacje

K. Geiger - J.A. Forfang 2 @2.59 Fortuna


Ponawiam typ z poprzednich zawodów na same kwalifikacje. Dużo nie będę pisał, wystarczy wrócić do poprzednich postów. Geiger to zawodnik, który odpala petardy w samych zawodach, a kwalifikacje zazwyczaj traktuje treningowo, Forfang najlepsze swoje próby oddaje na treningach i w samych kwalifikacjach - na same zawody czegoś brakuje, może za duża presja, kto wie. Licze, że podobnie będzie jutro i singlowo gram na Norwega.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1613
irtyko 180,3K

irtyko

Użytkownik
Witam
Pojawiają się pierwsze skromne oferty na skoki ;p na tą chwile zagrałem w betclicku chociaż na sts są podobne pary , myślę że do jutra pojawi się szersza oferta
engelberg1.jpg

Pierwszy kupon z parami z pierwszej dziesiątki po za Kubackim i Żyłą , czyli bez egzotyki bo jeszcze takiej w ofercie nie ma a jest kilka skoczków z dalszych pozycji których bym pograł :) może później coś będzie , a teraz od pierwszej pary

Lanisek vs Raimund - wybór na Laniska z kilku powodów, Raimund po dość obiecującym starcie na początku sezonu trochę wyhamował do tego ostatnio DSQ to mi go stawia za plecami Laniska, chociaż treningi i kwalifikację pokazały że ma moc , ale jak dla mnie widzę go w okolicy 6 - 7 miejsca a Laniska w tych zawodach stawiam na podium , jego postępy z każdymi zawodami są co raz lepsze , dziś wygrane kwalifikacje a już w Klingenthal zapowiedział że go ciągnie na pudło, do tego ta skocznia mu zwyczajnie leży w ubiegłym roku stał dwa razy na podium zajmując pierwsze i trzecie miejsce .

Żyła - Kubacki - hmm jak dla mnie nie temat jest prosty, Piotrek to jedyny skoczek z naszej kadry któremu cos tam zostało z ubiegłego sezonu , wydaje mi się że musi po prostu się wyluzować bo aktualnie mam wrażenie że z progu to on się rzuca ;p a nie wybija , cos tam w głowie poukłada i będzie latał , jeśli pojawi się oferta to chętnie postawie na niego w TOP10 , no a Kubacki trudno mi go rozkminić sądzę że za dużo ma na głowie, te jego sprawy rodzinne myślami pewnie jest gdzieś po za skocznią , może jeszcze wróci na swoje tory ale nie jutro, zobaczymy może na TCS . Warto dodać że obaj zawodnicy podobnie jak Lanisek w ubiegłym sezonie okupowali podium dla tego Piotrka można stawiać w mocniejszych parach 2,60zł w parze z Haybockem

Kraft- Wellinger - co tu dożo o nich pisać, obaj są w kapitalnej formie no ale forma Krafta jak dla mnie lepsza a ten spadek z podium na ostatnich zawodach to wypadek przy pracy, ale można małą kontrę zagrać i taki kuponik na Wellingera i Piotrka ;p AKO 7,18 wychodzi hmmm...

Geiger - Paschke - Geiger w swoim stylu treningi i kwalifikacje do jednego worka , czyli wszystko traktuje jako trening podobnie chyba myśli Paschke bo w treningach zajmowali pozycje gdzieś obok siebie , więc tu tych wyników nie biorę pod uwagę a tym co przekonuje mnie do Geigera to podobna sytuacja jak Laniska , z każdymi zawodami widzimy go co raz wyżej w kwalifikacji końcowej, a te ostatnie zawody gdzie w pięknym stylu wygrał dwa dni z rzędu mogą dać mu mega power i jeśli wyląduje tu na podium to będzie mój pierwszy zawodnik którego będę typował do wygrania TCS


Edit:
Dodam kuponik z propozycja na podium :)
engelberg2 podium.jpg

edit:

engelberg3.jpg
Podobny kupon do tego pierwszego , dalej stawiam na Żyłę i Geigera oraz tym razem Raimunda stawiam przeciwko Wellingerowi
Do tego jeszcze klasyfikacja końcowa gdzie widzę Żyłę w TOP 10
engelberg4.jpg
Hayboeck w TOP 15 to raczej "pewniaczek ' :) zawodnik jest na 11 miejscu w generalce , ostatnio cos mu nie wyszło i wylądował po za top15 a tak to melduje się regularnie w pierwszej 15_stce, Hoerl zagrany bardzo pasywnie bo tu można śmiało pokusić się o granie w top10, jeśli Piotrek pokaże dwa dobre skoki to ten kupon ma duże szanse na powodzenie

Edit:
Wcześniej czy później musiały trafić się zawody gdzie wiatr kosił zawodników , ale to i tak nic by nie zmieniło przy takich skokach jakie oddał Geiger :( a to on i Żyła byli podstawą moich kuponów (chociaż ubiegło roczne zawody mogły mnie nakierunkowac co do Geigera) , ogólnie zawody pokręcone na maksa, ale na pozytyw skoki Graneruda , ładnie Forfang i Bresadola którego chciałem pograć ale pewnie dał bym mu na kupon Żyłe i by nic nie wyszło ;p
No nic jutro ograniczam kupony do 2 typów na kupon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS #1

Geiger, TOP6 -> @1.80, Unibet

1. seria treningowa: 7. miejsce, 130 m, komp. 11.7 pkt.
2. seria treningowa: 5. miejsce, 132.5 m, komp. 26.3 pkt.
Seria kwalifikacyjna: 25. miejsce, 124.5 m, komp. 15.3 pkt.

Spodziewałem się, że Niemiec zacznie skakać na najwyższym poziomie dopiero na TCS. Ale jak przyznał w jednym z wywiadów, on sam jest zaskoczony, że forma przyszła już teraz. Myślę, że nie ma co się zbyt obszernie rozpisywać na temat powyższej propozycji. O tym, że Geiger ma w zwyczaju nie skakać na maksymalnych obrotach w piątkowych seriach, wiedzą już chyba nawet "niedzielni" fani. W ubiegły weekend w Klingenthal na treningach również kręcił się pod koniec 1. dziesiątki, a zaliczył dublet zwycięstw - w 2. konkursie wyrównując rekord skoczni. Jeśli wczoraj na treningach, skacząc na luzie kręcił się w ścisłej czołówce, nie mam wątpliwości, że i dzisiaj włączy się do walki o podium.

xxx

Valto, TOP30 -> @1.80, STS

Zaufam młodemu Finowi, choć tak niedoświadczeni skoczkowie potrafią zepsuć swój skok. Wczoraj jednak prezentował się - jak na fakt, że dopiero ropoczął swoje starty w PŚ - znakomicie. Spójrzmy na piątkowe próby Fina.

1. seria treningowa: 17. miejsce, 129.5 m, komp. 18.8 pkt.
2. seria treningowa: 18. miejsce, 125.5 m, komp. 19.6 pkt.
Seria kwalifikacyjna: 31. miejsce, 128 m, komp. 19.4 pkt.

Valto trzykrotnie startował w dość trudnych warunkach wietrznych, z belki ustawionej na podobnym poziomie, z której startowała czołówka. Za każdym razem skakał poza 125 m, nawet w okolice 130 m. Wykręcił uśrednioną 21. notę dnia. Myślę, że także dzisiaj skok na 128-129 m, powinien pozwolić mu na awans do serii finałowej konkursu. 20-latek w tym sezonie zdobył już swoje premierowe punkty PŚ w jednym z konkursów w Ruce, gdzie zajął 24. miejsce. W ubiegły weekend dwukrotnie otarł się o TOP30, zajmując w Klingenthal lokaty: 34, 33.

xxx

Granerud vs Tschofenig -> @1.80, Unibet

1. seria treningowa: 9. miejsce (129 m, komp. 12.4 pkt.) vs 25. miejsce (126.5 m, komp. 10.3 pkt.)
2. seria treningowa: 24. miejsce (121.5 m, komp. 34.3 pkt.) vs 7. miejsce (127 m, komp. 33.2 pkt.)
Seria kwalifikacyjna: 9. miejsce (132 m, komp. 13.5 pkt.) vs 42. miejsce (119 m, komp. 15.2 pkt.)

Norweg wykręcił wczoraj 12. notę dnia, wyższą od 22. Austriaka o 6.5 pkt. Co prawda są to zawodnicy, którzy w tym sezonie skaczą w kratkę - potrafią przeplatać bardzo dobre próby z tymi słabszymi. Wydają się jednak zmierzać w odwrotnych kierunkach. Tschofenig bardzo dobrze zaczął sezon, kręcąc się cały czas w okolicach podium. Od ubiegłego weekendu Austriak ma jednak pewne problemy na skoczni. W Klingenthal plasował się na miejscach: 19 i 16, a więc dalekich od tych oczekiwanych. Z kolei Granerud wszedł w sezon ze słabą formą jak na swoje możliwości, natomiast w Niemczech zanotował co prawda nieznacznie, ale jednak lepsze lokaty niż w poprzedzających je konkursach w Lillehammer. Coraz lepsze próby zaczął oddawać także na treningach, co widać choćby po wczorajszych skokach. We wspomnianym Klinghenthal dwukrotnie uplasował się wyżej od Tschofeniga, bowiem zajął miejsca: 16, 13. Tu w Engelbergu, lepszy był w 2 z 3 prób. Przegrał z młodym Austriakiem tylko przy mocno niesprzyjających podmuchach wiatru. Poza tym skakał w okolice 130 m, a więc pozwalających walczyć o TOP10. Za drobne można spróbować: Granerud, najlepszy Norweg -> @3.00, Fortuna. Lepiej od niego z podopiecznych Stoeckla prezentował się tylko Forfang, który jak wiemy, bardzo często psuje jedną z prób konkursowych.


Prognoza pogody: 16.12.2023 r.
PŚ w Engelbergu: Sobota z konkursami kobiet i mężczyzn (listy startowe)
Najlepsi zawodnicy piątkowych serii
PŚ w Engelbergu: Lanisek wygrywa kwalifikacje, Żyła siódmy
PŚ w Engelbergu: Treningi dla Raimunda i Krafta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +641
karfus 101,7K

karfus

Użytkownik
Villumstad awans do TOP 30 | TAK | 1.62 | sts

Według mnie bardzo dobry bet. Norweg oddaje tutaj dobre skoki, nawet mimo jednych z trudniejszych warunków. W pierwszym treningu 128 metrów i 21 miejsce. Jeśli popatrzymy na rekompensatę punktową to było to aż 24pkt. Praktycznie nikt nie miał tak ciężkich warunków. Drugi trening 128.5 metra co daje 8 lokatę, skok oddany przy tylnym wietrze, aczkolwiek w porównaniu do reszty stawki warunki do skoku jedne z lepszych. Kwalfikacje to skok na odległość 127,5 metra co dało 32 lokatę, natomiast warunki wietrzne tragiczne, miał najmocniejszy wiatr w plecy ze wszystkich zawodników, którzy uzyskali kwalifikację do dzisiejszego konkursu. Podsumowując dwa skoki oddane w ciężkich warunkach, gdzie i tak wyszły fajne skoki, natomiast przy dobrym wietrze było TOP 10.

edit:31 lokata, brakło 0.1pkt…
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Klasyfikacja końcowa
Granerud 1-10
Fortuna @2.55
Słynny z zeszłego sezonu Granulat w dotychczasowych zawodach tegorocznego pucharu świata nie reprezentuje już takiej wysokiej jakości do jakiej przyzwyczaił nas ubiegłej zimy, a to co wówczas wyprawiał było genialne.
Zajmowane miejsca w tym sezonie adekwatnie sprawiają, że kursy na tego zawodnika będą właśnie tak duże jak podczas dzisiejszego południowego konkursu, jak wspomniał już użytkownik Lik Lik Granulat podczas tego weekendu (serie treningowe i kwalifikacje) skoczył na 9, 24 i 9 lokatę, a ja dodatkowo uważam, że Granulat to typ zawodnika, który lepiej skacze na zawodach i wydaje mi się, że dzisiejszego dnia odda dwa dość równe skoki plasując się na pozycjach 5-10, bowiem Norweg powoli zaczyna nam się chyba rozkręcać.
Lik Lik znowu podepne twoją wypowiedź do mojej, bo moim pierwszym wyborem miał być własnie typ, który za drobne zaproponowałeś i dołączam do tego, uważając za dobrą propozycje lecz nieco mniej pewniejszą od powyższej w moim odczuciu.
Granerud najlepszy Norweg
Fortuna @3.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +709
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Żyła [top 15] 1.95 etoto / 1.90 betfan /1.85 forbet

Piotrek całkiem przyzwoicie w kwalifikacjach i liczę, że dziś też będzie dobrze. Treningi w kratkę, bowiem pierwszy trening to 14 miejsce, a drugi trening to odległa lokata, ale tam wiatr kręcił. Ogólnie przy tym niemrawym początku sezonu naszej reprezentacji, to właśnie Piter prezentuje się najlepiej i w końcu musi to iść do przodu. Wczorajsze kwalifikacje wlały trochę optymizmu z jego strony, więc przy tym kursie myślę, że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
Tokarro 28,9K

Tokarro

Użytkownik
R. Kobayashi top 6 -> 1.65 (unibet) 🟥

Japończyk wczoraj zawalił pierwszą serię, ale treningami i szczególnie kwalifikacjami, serią próbną, a szczególnie drugą serią konkursu pokazał na co go stać. Dla porównania na polskich bukach podobny kurs jest na podium Ryouyu. Warto spróbować, value 🤌
 
Ostatnia edycja:
irtyko 180,3K

irtyko

Użytkownik
engelberg1a.jpg dno! metr mułu i wodorosty ;p ! trzeba szybko tą skocznie zapomnieć
Wczoraj Geiger poleciał po bandzie na całego ;p dziś będę grał przeciwko nie mu a dalej uważam że Żyła skacze z naszych najlepiej , wczoraj było dobrze tylko brakowało wykończenia liczę na to że dziś będzie już ładnie
 
Ostatnia edycja:
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Pokaż załącznik 36022
Wczoraj Geiger poleciał po bandzie na całego ;p dziś będę grał przeciwko nie mu a dalej uważam że Żyła skacze z naszych najlepiej , wczoraj było dobrze tylko brakowało wykończenia liczę na to że dziś będzie już ładnie
Zgadzam się z tymi typami polecam jeszcze po ładnych kursach Zajc-Gaiger 1 1.94 lub Żyła-Tande 1 1.87 Granerud top 10 1.95kursy 1xbet
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Klasyfikacja końcowa
Granerud 1-10
Fortuna @1.85
Ponawiam swój typ z dnia wczorajszego, gdzie kurs na to zdarzenie wynosił aż 2.55, po wczorajszej wysokiej pozycji pana Graneruda (finalnie 4 lokata) buki poszły po rozum do głowy wystawiają kurs taki jaki widnieje na górze mojego postu ale nadal dla mnie ten kurs jest interesująco dobry i po raz kolejny postanowiłem pójść w tę stronę.
Osobiście jeśli miałbym wystawiać kurs na to zdarzenie, to dałbym coś w granicach 1.50-1.60, dlatego uwazam powyższe za valuebet.
Granerud się rozpędza z konkursu na konkurs, zajmuje coraz wyższe lokaty i przez cały ten weekend w top10 nie plasował się tylko dwukrotnie przy skokach mało ważnych (seria treningowa i skok próbny) natomiast w kwalifikacjach oraz dwóch seriach konkursowych w top10 już jak najbardziej znalazł miejsce dla siebie, sądzę że po raz kolejny zobaczymy potężnego Norwega w najlepszej dziesiątce konkursu.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Geiger 1-6 @ 3,00 @ Fortuna
Geiger 1-10 @ 1,75 @ STS
Geiger 1-3 @ 8,00 @ ebetx bliziutko
Forfang - Geiger 2 @ 1,96 @ Fortuna

Na Geigera zawsze trzeba uważać. 2 tyg temu w Lillehammer walczył o podium. Tydzień temu 2 razy wygrał u siebie. Teraz Engelberg, gdzie też historycznie zajmował dobre lokaty (po raz pierwszy w karierze tutaj wygrał). Nie wierzę, że forma wyparowała. Po prostu miał gorszy dzień. Zresztą w piątkowych seriach treningowych był 7 i 5, a zazwyczaj w konkursie ma tendencje się poprawić. Zatem uważam, że top6 jest jak najbardziej realne a kurs świetny. Po kursie 8 to nawet na spokojnie można zaryzyować podium. Top 10 po kursie 1,75 do dubla też jest dobrym rozwiązaniem. Gdyby coś nie tak poszło z miejscami próbuje również w parze z Forfangiem, który wczoraj miał mega szczęście do warunków i który lubi zawalić jakiś skok.



Kraft wygra @ 3,55 @ etoto
Moim zdaniem Kraft jest nadal najmocniejszy. Wczoraj skończył 3, mimo że 2x nie trafił warunków i nie był zadowolony ze skoków. Dostał też niskie noty jak na siebie. W piątek wygrał jeden z treningów, więc nie zapomniał jak się wygrywa. Po początkowej dominacji dzisiaj będzie chciał potwierdzić, że jest faworytem przed TCS, a kurs 3,50 jest dla mnie rewelacyjny. .W piątek w jednej z serii był najlepszy, więc jest to w zasięgu. Tym bardziej że rywale nie są powtarzalni, praktycznie każdą serię wygrywa kto inny. Kraft i tak jest z nich najbardziej powtarzalny.


Ponadto:
Lindvik - Raimund 2 @2,10 @ FUksiarz
Leyhe - Peier 1 @ 1,57 @ STS
Żyła - Kos 1 @ 1,72 @ Fuksiarz
Bresadola - Valto 2 @ 2,00 @ Fuksiarz
Lanisek 1-6 @ 2,00 @ STS
Hoerl 1-10 @ 2,00 @ STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom