>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Singapur (temat zbiorczy)

gmark 765

gmark

Użytkownik
Witam !
orientuje sie ktos gdzie znajdę informacje, odnośnie daty na kiedy został przeniesiony mecz Etoile FC v Young Lions z ligi Singapurskiej ? Który miał odbyć się wczoraj o godzinie 13:30.
Pytam bo mam zamrożoną sporą sumkę, a chciałbym to jeszcze przegrać w ten weekend ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam !
orientuje sie ktos gdzie znajdę informacje, odnośnie daty na kiedy został przeniesiony mecz Etoile FC v Young Lions z ligi Singapurskiej ? Który miał odbyć się wczoraj o godzinie 13:30.
Pytam bo mam zamrożoną sporą sumkę, a chciałbym to jeszcze przegrać w ten weekend ;)
Data nie została jeszcze podana przeszukałem paręnaście serwisów i znalazłem tylko info że dopiero podają datę spotkania.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Albirex Niigata-Woodlands OVER 3,5 @ 2,75 5-0
Drużyna z Niigaty dobrze radzi sobie w tegorocznej S-League. W ostatnim meczu pokonali na własnym boisku byłego hegemona rozgrywek Singarore Armed Forces 6-3. Co prawda SAFFC straciła przed rokiem najlepszego zawodnika Durica ale to jednak dalej bardzo dobry zespół. A jednak wysoko uległ satelickiemu klubowi Albirexu. A zespół Woodlands w starciu z tym samym SAFFC przegrał 0-5. Nie znam szczegółowych składów drużyn ale myślę że drużyna złożona z Japończyków kolejny raz wysoko ogra drużynę przyjezdną i strzelą przynajmniej 4 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

twixxer

Użytkownik
witam!!!!
nie wiem czy trafiłem do odpowiedniego działu ale chodzi mi o mecz z dnia 09.05.2011 Geylang-Young Lions 3;3 . Miałem ten mecz na kuponie toto-mixa i zagrałem na liczbę bramek over 2,5. Mam do odebrania 325 zł ale cały czas wskakuje mi ,że jeszcze nie ma wyniku tego spotkania. Ten mecz został przerwany czy coś w tym stylu??? Ile będzie trzeba czekać na wypłatę pieniędzy??
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Belestier - Etoile
Dziś, jak zazwyczaj, mecz ligi singapurskiej o godz. 13:30. Spotkanie dziś wg mnie strasznie przeszacowane przez buki. Na Etoile kurs wynosi w graniach 1.30. Nie mogę do końca zrozumieć dlaczego. Możliwe, że decydują o tym jakieś czynniki, o których nie wiem, a o info z tej ligi niezmiernie ciężko.
Ogólnie rzecz biorąc kurs na Etoile wydaje mi się dość śmieszny. Dlaczego? Etoile są o 2 miejsca przed gospodarzami dzisiejszego meczu. Goście grają nieźle wyjazdy, co możemy wyczytać z tabeli (4-1-1) ale 3 z nich grali ze słabymi drużynami.
Balestier nie zachwyca, ale coś tam szarpie. Ostatnio dostali niezły łomot ale od 1 i 2 drużyny. Oba mecze na wyjazdach. Myślę, że czas na mobilizację i przełamanie. A nawet jeśli nie, to porażkę nieznaczną, dlatego +2 po 1.50 zaryzykuję.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie jutrzejszego meczu pomiędzy drużynami Yong Lions a Woodlands W. czy typ over 2,5 ma tu szanse powodzenia? Warto zagrać taki typ na większe pieniądze?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tampines - Woodlands over 3,5 @ 2,00 bwin 5-0 i hattrick Alexa Duricia
Mecz lidera ligi drużyny Tampines Rovers i ostatniej drużyny Woodlands Wellington. Po 15 kolejkach drużyny te dzieli 31 punktów w ligowej tabeli: gospodarze mają ich 36 a goście tylko 5. Tampines może nie strzelają bardzo dużo goli, bo mają ich na razie 33 ale różnica w poziomie jaka dzieli te zespoły jest tak duża że 4 bramki strzelone gościom są bardzo prawdopodobne. W pierwszym meczu tych ekip rozegranym 2 miesiące temu Tampines na wyjeździe pokonali rywali 3-1, a więc u siebie chyba nie będą mieli kłopotów w powtórzeniu podobnego rezultatu. Co więcej po ewentualnym zwycięstwie odskoczą drugiemu Home United na 4 punkty, co da im pewną swobodę w następnych meczach.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Tampines - Hougang
1
1.53
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpocznie się jeden z dwóch meczy jakie zostaną rozegrane w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Tampines (2 pozycja w ligowej tabeli) i Hougang (7 miejsce w lidze). Gospodarze zgromadzili na swoim koncie 48 punktów; goście zdobyli do tej pory 26 punktów.

Stawiam na Tampines z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że gospodarze walczą o mistrzostwo kraju. Tracą do lidera 5 punktów ale mają 1 mecz mniej. Jeśli dzisiaj wygrają będą mieli już tylko 2 oczka mniej niż Home United. Drugim argumentem przemawiającym za gospodarzami jest fakt, że w dotychczasowej historii pomiędzy tymi zespołami zdecydowanie górą jest Tampines. Na 18 meczy Head to Head prezentuje się następująco: 15 wygranych Tampines, 2 remisy i jedno zwycięstwo Hougang. W tym sezonie obie ekipy spotkały się dwa razy. Pierwszy mecz wygrało Tampines, drugi mecz co ciekawe zakończył się właśnie tym jedynym zwycięstwem Hougang. Mogę jeszcze dodać, że Tampines u siebie w tym sezonie ma następujący bilans: 7W, 2D, 2L. Goście na wyjazdach: 5W, 0D, 6L.

Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Tampines bo: są zdecydowanie lepszą drużyną w tym sezonie od Hougang, walczą o mistrzostwo kraju, historia spotkań między tymi ekipami jest korzystniejsza dla dzisiejszych gospodarzy (15:two:1), Tampines ma w składzie super strzelca: A. Durić (18 goli w 22 meczach). Typuję 3:1 dla gospodarzy. ////:cool:
------------
Wynik: 3:1
✅✅✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Etoile - Albirex N.
1 połowa dokładna suma goli: 2 gole
4.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany mecz w lidze singapurskiej w ramach 24 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Etoile (5 miejsce w ligowej tabeli) i Albirex (4 pozycja w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 6 punktów.
Stawiam na dokładną sumę goli w pierwszej połowie (2 gole) ponieważ Etoile większość swoich bramek zdobywa w pierwszych 45 minutach meczu. Albirex to z kolei jedna najbardziej overowych drużyn w lidze. Ich średnia na mecz to 3.35 gola. Są w stanie strzelić bramkę już w pierwszej połowie. Zwłaszcza, że Etoile jest zmęczone po niedzielnym meczy. Do tego dochodzi kilka osłabień. Moim zdaniem dzisiaj będzie to dosyć wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na drużynę gości. Stawiam na wynik 1:1 do przerwy i 1:2 wynik końcowy dla Albirex Niigata.
 
gats 20,3K

gats

Użytkownik
Moje 2 pierwsze typy na forum, mam nadzieje ze beda trafne :&gt;
Poniedzialek 12.09
Etoile 13 : 30 Hougang United (3:1)

BTS: @ 1,57 ✅
Over 2,5: @ 1,50
✅
Bukmacher : bet365
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur Puchar
Home - Etoile
Over 4.5
4.34
Betsafe


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany jeden z dwóch półfinałowych meczy w pucharze Singapuru. W pierwszym spotkaniu zmierzy się ze sobą Home United i Etoile. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Tampines, a goście uporali się z Gombak United. Dzisiaj faworytem spotkania są gospodarze, którzy w lidze walczą o mistrzostwo kraju (2 miejsce, strata jednego punktu do lidera). Dzisiaj stawiam na over 4.5 gola. Moim zdaniem Home United już w pierwszym meczu będzie chciało uzyskać przewagę bramkową nad Etoile i w dzisiejszym meczu uzyska znaczne prowadzenie. Goście również mogą coś ustrzelić w końcu w ligowych meczach zdobyli na 24 mecze 42 gole. Moim zdaniem tacy zawodnicy jak Mendy i Q.Li poprowadzą Home United do zwycięstwa. W druzynie gości gra równiez bramkostrzelny zawodnik (Toto) dlatego będzie ciekawie. Dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie Home United zobaczą kilka bramek. Stawiam 3:2 dla gospodarzy.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Etoile - Geylang
Drużyna gospodarzy over 3.5 gola: TAK
4.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w egzotycznej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą drużyna Etoile (5 miejsce w ligowej tabeli) i Geylang (8 pozycja w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 14 punktów. Gospodarze rozegrali do tej pory 26 spotkań, a goście o jeden mecz więcej. Sprawa wygląda następująco: gospodarze jeśli chcą włączyć się w walkę o mistrz muszą ten mecz wygrać i to zdecydowanie, a jeśli chodzi o gości to oni już nie mają szans ani na awans wyżej, a ani nie spadną (11 punktów przewagi nad ekipą bezpośrednio za nimi). Można powiedzieć, że Geylang gra do końca sezonu o pietruszkę. Świadczy o tym chociażby ostatni mecz a Albirex (6:1). Dzisiaj może być podobnie. Dla Etoile to mecz o być albo nie być. Dla Geylang to mecz bez dla przyjemności. Moim zdaniem Gospodarze dzisiaj rozniosą gości. Grają u siebie (bilans 9:eek:ne:3), a przed własną publicznością są bardzo skuteczni (ostatnie 2 mecze to wyniki 3:1 i 6:1). Ostatni mecz między tymi ekipami to 2:3 dla Etoile. Dzisiaj gospodarze strzelą Geylang co najmniej 4 gola. Stawiam 4:1.

-------------
wynik 3:2 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Belestier Khalsa - Albirex Niigata
Over 4.5 gola
4.00
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Belestier Khalsa i Albirex Niigata. Dla gospodarzy jest to już 30 ligowy mecz, a dla gości dopiero 28 mecz w lidze. Gospodarze na finiszu rozgrywek zajmują 10 miejsce (w lidze jest 12 zespołów). Mają 9 punktów przewagi nad 11 ekipą w tabeli. Gospodarze z kolei na przeciwnym biegunie. Walczą o mistrzostwo kraju i muszą ten mecz zdecydowanie wygrać. Mają na chwilę obecną 56 punktów i 4 punkty do lidera. Moim zdaniem dzisiaj Albirex od początku meczu rzucą się do ataku co przełoży się na szybko zdobyte bramki. Jeśli chodzi o wynik over 4.5 gola to goście w tym sezonie mieli takich meczy aż 10 ! (na 27 spotkań). Gospodarze nie co mniej takich spotkań mieli bo o sześć mniej.
Gospodarze to jedna z najgorszych drużyn w lidze. Goście walczą o mistrza kraju i są bardzo skuteczni (zdobyli najwięcej goli w lidze - 72 bramki). Moim zdaniem Albirex dzisiaj rozniesie gospodarzy, a mecz zakończy się wynikiem 1:4 dla gości.
--------------
wynik 1:3 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Hougang - Albirex 1:1 ⛔
Over 3.5 gola
2.20
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Hougang United i Albirex Niigata. Dla gospodarzy jest to mecz numer 31, a dla gości 30 mecz w sezonie. Hougang zajmuje w ligowej tabeli 8 miejsce i już nie walczą o nic w tym sezonie. Mają pewne utrzymanie, a o mistrzostwo mogą powalczyć ale w następnym sezonie. W obecnych rozgrywkach mogą jedynie bić się o miejsce numer 6 bo do pierwszej piątki w tabeli mają za dużą stratę. Jeśli chodzi o gole to: Hougang w lidze ma największą średnią bramek na mecz (zdobyte i stracone) jest to 3.67 gola na mecz. Na 30 spotkań mieli 20 razy over 3.5 gola ! Albirex ma w tym sezonie jeszcze realne szanse na mistrzostwo. Aby zbliżyć się do tego celu muszą dzisiaj pewnie wygrać z zdemotywowanym Hougang. Jeśli chodzi o bramki to są zaraz za Hougang (3.62 gola na mecz). Albirex w tym sezonie miał 19 razy over 3.5 gola (na 29 meczy). Moim zdaniem w tym meczu kibice zobaczą grad goli. Zagrają najbardziej overowe drużyny w lidze. Zapowiada się ciekawy mecz. Stawiam 2:4 dla gości i over 3.5 gola po dobrym kursie 2.20. Polecam.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Armed Force - Etoile
Over 4.5 gola
4.50
Bet365

Dzisiaj o godzinie trzynastej trzydzieści zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Armed Force i Etoile. Jest to mecz w ramach 30 kolejki spotkań dla obydwu zespołów. Gospodarze po 29 meczach zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli z szansami na wskoczenie na podium (tracą tylko 2 punkty do trzeciej ekipy). Goście są zaraz za Armed Force i tracą do nich 4 punkty. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola ponieważ liga singapurska słynie z wysokich wyników. Obie ekipy są dosyć overowe (Armed Force na 29 meczy 5 razy over 4.5 gola; Etolie również pięciokrotnie zaliczył wynik wyższy niż 4 gole). Dotychczas obie ekipy spotkały się ze sobą 5 razy i jeden raz padł wynik over 4.5 gola (3:2). Moim zdaniem dzisiaj mecz będzie ofensywny i kibice Armed Force zobaczą 4 lub więcej goli.
Wynik 4:1 ✅✅✅
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Tanjong Pagar Utd - Woodlands Wellington
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Rozgrywki w Singapurze powoli dobiegają końca dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie o to która z drużyn Tanjong Pagar Utd czy Woodlands Wellington zakończy sezon na ostatnim a która na przedostatnim miejscu w lidze. Bliżej celu są Ci pierwsi, którzy mają punkt przewagi nad Woodlands i im do szczęścia wystarczy remis. Jednak jak zapowiedział trener Tanjong Pagar, drużyna na pewno nie zagra defensywnie i nie będzie bronić remisu, bo każdy błąd i można przegrać mecz, dlatego gospodarze będą dzisiaj nastawieni ofensywnie, goście natomiast również muszą atakować, bo dla nich będą się liczyły 3 punkty w tym spotkaniu.
Mimo, więc, że jest to spotkanie dwóch ostatnich zespołów emocji nie powinno zabraknąć.Ja zagram tutaj over 3.5 strzelonych bramek, bo jak wspomniałem wcześniej jest to mecz o przedostatnie miejsce w lidze, gdzie obie ekipą mają zamiar wygrać. Ponadto nie należy zapominać, że są to drużyny, które w S-League traciły do tej pory najwięcej goli. Tanjong Pagar Utd 73, a Woodlands Wellington 87, są to oczywiście dwa najgorsze rezultaty w lidze, które świadczą o bardzo słabych blokach defensywnych obu ekip. I mimo, że obie ekipy nie grzeszą skutecznością (po 19 goli strzelonych) to dzisiaj najodpowiedniejszą metodą wydaje się właśnie atak, by wykorzystać słabość rywala, którą niewątpliwie jest defensywa.
Trzeba też wspomnieć, że w ostatnich 5 kolejach obie ekipy zdobywały gole, Tanjong Pagar, aż 9 a jest to dość dobry wynik skoro we wcześniejszych 26 kolejkach zdobyli raptem 10, Woodlands natomiast 5. Wydaje się więc, że atak będzie najlepszym rozwiązanie dla obu ekip w tym spotkaniu dlatego warto zagrać tutaj over bramek.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Singapur 2012 Nnowy Sezon
⚽ Singapur 1
Home - Gombak
Over 4.5 gola
4.33
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 12:45 w lidze singapurskiej zostanie rozegrany mecz w ramach drugiej kolejki spotkań pomiędzy Home United, a Gombak United. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Pierwszy mecz w sezonie Home zremisowało 0:0, a Gombak przegrał 0:2. Moim zdaniem gospodarze, którzy od lat są w ścisłej czołówce dzisiaj pewnie wygrają z niżej notowanym rywalem. W drużynie gospodarzy gra młody Francuz Mendy, który w poprzednim sezonie regularnie strzelał dla ekipy Home United (21 goli). Moim zdaniem dzisiaj Mendy strzeli dla swojego zespołu pierwsze bramki w tym sezonie. Ekipa Gombak w poprzednim sezonie zaliczała bardzo wysokie wyniki: 2:4, 3:2, 1:5, 4:1. Grają ofensywnie co przekłada się na to, że zdobywają gole ale też sporo tracą. Moim zdaniem dzisiaj wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla ekipy Home.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Singapur 1
Woodlands - Albirex
Over 4.5 gola
4.00
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Woodlands i Albirex. Zarówno gospodarze jak i goście rozegrali do tej pory po dwa mecze. Stawiam w tym spotkaniu na over 4.5 gola. Najważniejszym argumentem jest to, że drużyna goście w tym sezonie ma 100% meczy gdzie padało 5 goli lub więcej. Zaliczyli wyniki 4:1 i 3:2. Gospodarze z kolei mieli jeden wysoki wynik 3:1 i jeden niski under 1:0. Jak widać obie ekipy (zwłaszcza goście) od początku sezonie zdobywają i tracą sporo goli. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że w tym meczu wpadnie kilka bramek jest fakt, że ostatnie mecze pomiędzy Woodlands, a Albirex kończyły się wynikami 5:1 i 0:5 w obu przypadkach padł over 4.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie. Stawiam na podział punktów i wysoki remis 3:3.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Singapur 1
Tampines - Tanjong Pagar
Over 4.5 gola
2.90
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z nie co egzotycznej ligi singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Tampines o Tanjong Pagar. W lidze tej sezon dopiero się zaczyna i gospodarze rozegrali do tej pory trzy mecze, a goście o jeden miecz więcej czyli mają za sobą cztery mecze. W tabeli po tych kilku kolejkach gospodarze plasują się na 9 pozycji z 4 punktami, a gości na 11 pozycji z 1 punktem. Stawiam w tym meczu na bardzo pewne zwycięstwo gospodarzy. Mój typ na ten mecz to over 4.5 gola. Gospodarze w 3 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty co jak na zespół regularnie walczący o mistrzostwo kraju jest słabym wynikiem. Dzisiaj zagrają przed własną publicznością i nie ma mowy aby stracili jakiekolwiek punkty. Moim zdaniem scenariusz na ten mecz będzie taki, że Tampines od pierwszej minuty ruszy na rywali co będzie owocować w zdobyte bramki. Moim zdaniem już do przerwy uzyskają bezpieczne prowadznie 2:0, a w drugiej połowie dokończą dzieła. Stawiam w tym meczu 4:1 dla gospodarzy i over 4.5 gola. Jeśli chodzi o statystyki to w tym sezonie gospodarze 2 razy byli bliscy osiągnięcia wyniku over 4.5 gola. W obu przypadkach zabrakło jeden bramki (4:0 i 2:2). Goście na 4 mecze mieli już 1 raz over 4.5 gola (4:1). Historia spotkań między tymi drużynami to 7 meczy i 2 z nich kończyły się wynikami 4:1 i 9:0.
 
Do góry Bottom