>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
PS. Na Uni którego używam głównie podczas pracy mogę na Ukrainę rzucić 3,5k bez akceptacji. Wszystko co powyżej do akceptacji. To odnośnie fantastycznego do siatkówki Betfaira
Człowieku przestań pisać takie bajki.Sprawdziłem i max stawka którą mogę zagrać to ...49 zł! O jakich Ty tysiącach piszesz?....trochę lodu na głowę.
 
BanksyGA 185K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
boze swiety co ty wypisujesz, juz te buki do grania siatkowki to pomine z litosci ale 'natlulki punktow na slabiakach' no ta te slabiaki to portugalce czy rumunii

na unibecie mozesz zagrac 3,5 tys - to jakis swiat rownolegly?
Nie no, Portugalia i Rumunia to tuzy siatkówki :D tak samo jak Luksemburg i Azerbejdżan. Grali z ogórkami oprócz Czech z którymi przegrali.

Rumunia w zeszłym roku zajęła 9 miejsce na 12 możliwych w LE, w tym sezonie będzie podobnie, a warto dodać że z Ukrainą grali jeszcze bez Citigoia. Coś planujesz dodać o czym zapomniałem?

A betfair to najlepsze miejsce do obstawiania siatkówki. Z limitami po 100 euro.
Post automatycznie złączony:

Człowieku przestań pisać takie bajki.Sprawdziłem i max stawka którą mogę zagrać to ...49 zł! O jakich Ty tysiącach piszesz?....trochę lodu na głowę.
1000006641.png

Faktycznie, spadło do 2k teraz. Świetnie się wyjaśnia takich agentów jednym screenem :D
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
BanksyGA BanksyGA
no nastepnego potwierdzenia tego ze jestes jakims graczem teoretycznym co gra nie wiem na kartce papieru czy tam w excelu nie potrzebuje, a ze szanuje swoj czas to tyle ode mnie
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
hehe najlepsze jest to, ze chlopaki kont nie ogarniaja, zapewne maja limity nalozone i strugaja fachowca odnosnie limitow na zdarzenia - mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +407
BanksyGA 185K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA
no nastepnego potwierdzenia tego ze jestes jakims graczem teoretycznym co gra nie wiem na kartce papieru czy tam w excelu nie potrzebuje, a ze szanuje swoj czas to tyle ode mnie
Nie kolego, szanuję swoje konto poświęcone jednemu sportowi, bo mnie interesują wygrane pieniądze, a nie hazard :)

Nie gram na nim od water polo po counter strike'a i dlatego limity mam jakie mam.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Trzeba też zaznaczyć że są to ostatnie spotkania w fazie grupowej i oba zespoły zagrają w F4 , dlatego mogą być rotacje bo mecz o pietruszkę. Podobnie jak w meczu Rumunek
tu chodzi o mecz mężczyzn, a nie kobiet. Dziś są dwa mecze pomiędzy Ukrainą i Belgią. U kobiet oba zespoły maja miejsce w f4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +829
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
PS. Na Uni którego używam głównie podczas pracy mogę na Ukrainę rzucić 3,5k bez akceptacji. Wszystko co powyżej do akceptacji. To odnośnie fantastycznego do siatkówki Betfaira
Kto napisał że Betfair jest fantastyczne do siatkówki?

Czyli masz limit 3.5k a pytasz czy granie za 6k to gruby zakład? W takim wypadku sam sobie zaprzeczasz. Moim zdaniem granie tak niszowych sportów powyżej średniej krajowej to gruby zakład. Czy to siatkówka czy szachy czy lekkoatletyka. Nie rozumiem czemu z tym polemizujesz jeżeli sam masz limit 3.5k w Unibecue jak twierdzisz.
 
BanksyGA 185K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kto napisał że Betfair jest fantastyczne do siatkówki?

Czyli masz limit 3.5k a pytasz czy granie za 6k to gruby zakład? W takim wypadku sam sobie zaprzeczasz. Moim zdaniem granie tak niszowych sportów powyżej średniej krajowej to gruby zakład. Czy to siatkówka czy szachy czy lekkoatletyka. Nie rozumiem czemu z tym polemizujesz jeżeli sam masz limit 3.5k w Unibecue jak twierdzisz.
Ale jaki zakład za 6k? Różni ludzie postawili 3 osobne zakłady. Z postu również wynika, że nie byli nawet ze sobą. I owszem, pytam czy stawianie przez różne osoby 1800, 1500 i 3000 na jakiś mecz jest dla kogoś jakimś wyznacznikiem, z tego co zauważyłem również dla osoby która kompletnie w danym sporcie nie siedzi.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Ale jaki zakład za 6k? Różni ludzie postawili 3 osobne zakłady. Z postu również wynika, że nie byli nawet ze sobą. I owszem, pytam czy stawianie przez różne osoby 1800, 1500 i 3000 na jakiś mecz jest dla kogoś jakimś wyznacznikiem, z tego co zauważyłem również dla osoby która kompletnie w danym sporcie nie siedzi.
jakbys wiedzial jaka jest plynnosc na siatkowce i ile trzeba zeby rynkiem ruszac to bys takich dziwnych rzeczy nie pisal, no ale nie wiesz to piszesz. ale ze wykladowcą nie jestem to sobie popatrze i poczytam, moze cos "jeszcze madrzejszego/smieszniejszego" sie tu pojawi. teoretycy rynkowi
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ale jaki zakład za 6k? Różni ludzie postawili 3 osobne zakłady. Z postu również wynika, że nie byli nawet ze sobą. I owszem, pytam czy stawianie przez różne osoby 1800, 1500 i 3000 na jakiś mecz jest dla kogoś jakimś wyznacznikiem, z tego co zauważyłem również dla osoby która kompletnie w danym sporcie nie siedzi.
ja zrozumiałem ze przyszli razem postawili na Ukraine 6k - może zle zrozumialem ? Teraz czytając post Psychosocial jeszcze raz myślę ze tak.

Mi się wydaje ze tu nie chodziło o wyznacznik ale o zaciekawienie Psychosocial czemu ludzie laduja taka kase na UKR i stad jego pytanie. gdyby ktos gral za 50 czy 100 zl pewnie by to pytanie nie padło.

btw oglądałem wczorajsze spotkanie Turczynek z USA - co za rollercoaster ! Niestety troche £ wtopione ale emocje w TB wynagrodziły :)

Ta przepiękna Turczynka - Melissa Teresa Vargas Abreu dala im popalić kila razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +407
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
1,28 to dość niski kurs a handi... Jest to ich pierwszy mecz więc wiesz, nie wiadomo czy wygrają 3:0 np
 
Do góry Bottom