>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Siatkówka Plażowa 2014

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Rowlandson/Krou vs Fuchs/Kaczmarek 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 2-0
Mecz o 13:00

Mecz o 3 miejsce w ostatnich zawodach tego sezonu. Francuzi mocno rozczarowali mnie w swoim pojedynku półfinałowym. Zagrali słabo, ale trzeba pamiętać, że podobna sytuacja miała miejsce w Doha. Tam też beznadziejny półfinał, a potem rewelacyjna postawa i brązowy medal. Jutro także widzę ich jako faworytów do zwycięstwa. Przede wszystkim Krou/Rowlandson są dużo równiejszym duetem. Im tak słabe spotkanie przytrafia się rzadko. Natomiast para z Niemiec nie jest zbyt równa. Fuchs to niezły zawodnik, który posiada bardzo dobre warunki fizyczne. Solidny atak, niezły blok i wszystko wygląda w miarę przyzwoicie. Jednak już Tomasz Kaczmarek to siatkarz, który mnie w ogóle nie przekonuje. Strasznie chaotyczny zawodnik. Jego główny problem to odpowiednia skuteczność w ataku. Jeżeli dostanie piłkę choć trochę niedokładną to od razu musi plasować i z czasem staje się to mocno przewidywalne dla przeciwników. Generalnie ta para zbyt często popada w dłuższy okres słabszej gry. Dzisiejszy półfinał najlepiej to pokazał. Świetny początek, potem coraz gorzej, a na końcu to już była prawdziwa tragedia. Generalnie Francuzi w tym spotkaniu będą mieć olbrzymią przewagę w takich elementach jak przyjęcie, obrona i praca na linii blok- obrona. Wiele piłek powinni podbić i wyprowadzić kilka ważnych kontr. Na pewno do znudzenia będą posyłać serwis w kierunku Kaczmarka. Wcześniej czy później powinno to dać pozytywne efekty. Jak Kaczmarek zatnie się w ofensywie,a to zdarza mu się często to sam Fuchs nic nie zrobi. Kluczem do zwycięstwa powinna być równa postawa na przestrzeni całego spotkania. Trójkolorowi są w stanie rozegrać solidne spotkanie, bez dłuższych przestojów. Rywale natomiast zbyt mocno falują. Potencjał, możliwości większe u Francuzów. Jeżeli tylko poprawią skuteczność w ataku, a o to jestem spokojny to powinni zakończyć sezon zdobywając kolejny, trzeci medal z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 991

parodia

Użytkownik
Nummerdor/Varenhorst - Grimalt/Grimalt @1.61 Bet365
Holendrzy to ciekawe połączenia młodego kolosa Varenhorsta, który ładuje mocno albo bardzo mocno i starego wygę Nummerdora, który raczej preferuje siatkówkę techniczną. Relacja blok obrona też tutaj dobrze wygląda, bo Nummerdor mimo upływu lat to nadal jest z najlepiej broniących zawodników, a mając 211 cm na bloku to naprawdę boisko dla przeciwników może się skurczyć.
Z Grimaltami jakoś nie mam po drodze. Pamiętam, że w finale WT w Argentynie się zgrzali i dostali ostre bęcki. Tutaj też są w finale ale drogę mieli usłaną różami. Oprócz nowego amerykańskiego tworu Lucena/Brunner to po drodze mieli przeciętność i mizerie. Obaj nie są za wysocy, co przy wysokim bloku Varenhorsta może być powtórką z Argentyny.
Forma wysoka u obu par jednak doświadczenie na pewno po stronie Holendrów. Jeśli tylko Nummerdor meczu nie sprzedał ???? a czasami zdarzały mu się &quot;dziwne&quot; porażki (choć tutaj kurs na Grimaltów nie jest chyba tego wart) to jest spokojny o wynik.
Dodatkowo:
Bonnerova/Hermannova @1.44 Bet365
Mam to głupie szczęście, że zawsze jak oglądam Czeszki to grają rewelacyjnie. Także dziś też siadam i oglądam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom