>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
U 3

underdogs19

Użytkownik
Tez stawiałem na Amerykanki, bo to jednak najlepsza para kobieca na świecie, gdyby nie ta 2-letnia przerwa to myślę że nie byłoby takiego przebiegu finału. A tak to 14-13 w 3secie i nagle 14-16...szkoda.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
14.30 Brink/Reckermann - Skarlund/Spinnagr
under 79,5 1.85 Bet365

Norwegowie doszli w tym turnieju zaskakująco daleko, wygrali z dominującymi w siatkówce plażowej w ostatnim okresie Allisonem i Emmanuelem a właściwie to raczej Brazylijczycy ten mecz przegrali niż Norwegowie wygrali. W decydujących momentach Brazylijczycy popełniali nienaturalne jak na nich błędy typu atak w siatkę na czystej siatce. Być może po nokaucie w pierwszym secie (21:14) zlekcewayżli Norwegów a pozniej doszły nerwy i skończyło się jak skończylo. W półfinale Norwegowie zostali zmieceni w dwóch setach przez Fijałka i Prudela i myśle, że w meczu o 3 miejsce będzie podobnie. Co prawda Norwegowie byli rok temu w finale w turnieju w Stavanger ale ten sukces był zdecydowanie ponad ich możliwości. Niemcy to absolutny światowy top i nie powinni mieć problemów.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kuhn - Zumkehr (SUI) - Larissa - Juliana (BRA) (Handicap Setowy) H(1.5 - 0) 1

kurs:2,95 ⛔
buk:Tobet


Szwajcarska para gra w tym turnieju znakomicie nie przegrała meczu ograły min bardzo dobra niemiecka pare Goller-Ludwig(ograły brazylijki w poprzednim turnieju 2:0). W drugiej rundzie ograły 2:0 grozna pare czeska Klapalova-Hajeckova.
Co do Brazylijek wiadomo najlepsza para na świecie ostatnio mała zadyszka.
W tym turnieju straciły juz seta z para Holtwick-Semmler ,w drugiej rundzie były bardzo blisko straty seta grały przeciwko parze hiszpaskiej Liliana-Baquerizo rostawionej z nr.28 seta wygrały brazylijki na przewagi 27:25

Szwajcarki sa w stanie urwac seta a kurs mysle ze super 2,95 graja u siebie i sa w dobrej formie wiec do boju mecz o 17

szwajcarki nie wytrzymały mysle ze presja przypomne w 1 secie 5:2 15:13 18:17 i staneły szkoda drugi set to typowa egzekucja
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy ktoś dysponuje linkiem, który poświadczałby krecz w meczu Bruno/Maciel - Geor/Gia pary brazylijskiej w 3. secie?
Mam problem z Unibetem, który rozliczył mi ten zakład jako przegrany.
Na stronie FIVB widnieje w 3. secie wynik 15-0, a Unibet bezmyślnie wyjaśnia, że mecz został normalnie rozegrany do końca.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Santos-Álvaro Filho BRA [29]-Thiago-Harley BRA [8]
kurs: 1,40
buk: Tobet


Jak dlamnie pewna wygrana wyżej rozstawionej pary przegrali oni tylko jeden mecz z para ze scisłej czołowki a niedawno par nr 1 Rogers/Dalhauser 1:2 mecz był wyrównany wczesniej pokonali pare niemiecka Böckermann-Urbatzka 2:0 pare gospodarzy Redmann-Saxton 2:0, w 3 rundzie przegrali własnie z amerykanami 1:2,oózniej w tak zwanych barazach pokonali pare z Canady Hatch-Schachter 2:0
Zeby miec szanse na półfinał musza pokonac swoich rodaków a nastepnie czeka na nich para Samoilovs-Sorokins a w półfinale para amerykanska Rogers/Dalhauser
Ich przeciwnicy w sumie nie graja żle mile mnie zaskoczyli na poczatku turnieju pokonali dobra pare norweska 2:0 Skarlund-Spinnangr nastepnie pare z hiszpami 2:0 Mesa/Lario
W 3 rundzie porażka z para amerykanska Gibb-Rosenthal 2:0
Jak na moje oko dalej przechodzi para Thiago-Harley
w ostatnich turniejach graja bardzo dobrze
 
W 0

wichmand

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy ktoś dysponuje linkiem, który poświadczałby krecz w meczu Bruno/Maciel - Geor/Gia pary brazylijskiej w 3. secie?
Mam problem z Unibetem, który rozliczył mi ten zakład jako przegrany.
Na stronie FIVB widnieje w 3. secie wynik 15-0, a Unibet bezmyślnie wyjaśnia, że mecz został normalnie rozegrany do końca.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
też walcze z Unibetem o ten mecz.Pisałem do jakiegoś gościa na facebooku od organizacji World Touru w Kanadzie i obiecał że FIVB sprostuje niedługo wynik.Tylko wg. Unibetu jest na to 24h.Poczekamy zobaczymy
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
też walcze z Unibetem o ten mecz.Pisałem do jakiegoś gościa na facebooku od organizacji World Touru w Kanadzie i obiecał że FIVB sprostuje niedługo wynik.Tylko wg. Unibetu jest na to 24h.Poczekamy zobaczymy
Wichmand, FIVB coś się nie kwapi z naniesieniem zmian...
Prawidłowy rezultat spotkania znalazłem na stronie:
http://www.bvbinfo.com/Tournament.asp?ID=2369&amp;amp;Process=Matches
Przesłałem to do Unibetu - strona renomowana - powinni wziąć pod uwagę.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa, Turniej Swatch FIVB Klagenfurt
Spotkanie: Benes/Kubala - Bruno/Maciel
Typ: Benes/Kubala + 1.5 seta
Kurs: 1.47
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już o godzinie 12:00 rozpoczną się rozgrywki grupy L zawodów Swatch FIVB w Klagenfurcie. Na boisku numer 4 spotkają się Czeska para: Benes/Kubala oraz Brazylijczycy Bruno/Maciel. Moim zdaniem duże szanse na wygranie tego meczu ma o wiele bardziej doświadczona Czeska para Benes/Hubala która w tym sezonie notowała na prawdę dobre wyniki - kilkukrotnie byli w stanie awansowac do najlepszej 10 poszczególnych turniejów - grając jak równy z równym z najlepszymi parami na świecie. Za Czechami przemawiają dobre warunki fizyczne - oboje mają około 200cm wzrostu - oraz doświadczenie i zgranie ze sobą - grają ze sobą już od 3lat - mają po 36 i 37 lat - także można nazwac rzemieślnikami w swoim fachu. Po drugiej stronie siatki pojawiają się Brazylijczycy Bruno/Maciel - którzy musieli do turnieju głównego przebijac się przez jedną rundę kwalifikacji (w pierwszej dostali wolny los) gdzie bezproblemowo wygrali z Rosyjską parą Bogatov/Barsouk 2:0 (21:16 21:16). Chłopaki z Kraju Kawy po niespełna dwu sezonowej rozłące wrócili do dawnego składu i turniej w Klagenfurcie będzie ich 2gim turniejem - po 9miejscu w Kanadyjskim Quebecu - Brazylijczycy postanowili odwiedzic Austriacki Klagenfurt. Para Brazylijska to mieszanka rutyny z młodością - Maciel ma 197cm wzrostu i 33lata - Bruno jest od niego o wiele młodszy i ustępuje Macielowi warunkami fizycznymi - 24lata i 185cm wzrostu. Kursy na to spotkanie są moim zdaniem lekko przeszacowane - nie potrafię w tym pojedynku wskazac faworyta - tak więc łapię kurs 1.47 w bukmacherze Unibet będąc prawie przekonany o tym że doświadczeni Czesi poradzą sobie z Brazylijczykami Bruno/Maciel.
Livescore: http://www.beachvolleyball.at/score.php?court=4
 
M 21

mefisto666

Użytkownik
Czy rozgrywane w obecnym tygodniu zawody w siatkówce plażowej,
zarówno kobiet jak i mężczyzn można śledzić gdzieś wyniki za pośrednictwem livescore,
bądź też uzyskać jakieś bliższe statystyki z nich?
Czy możemy się tylko posiłkować suchymi rezultatami jakie fundują strony CEV oraz FIVB? Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom