>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Rozmówki na temat Betsson League

J 53

jaqbts

Użytkownik
ja sie chcialem zapytac czemu akurat takie druzyny sa w pierwszej lidze a inne w 2 i 3?? jakies losowanie bylo? poza tym mysle ze powinny byc play offy jak w hokeju czy koszu a nie awanse z ligi do ligi ale to tlko moja skromna opinia :jezora:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobierałem na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Na play-offy już nie było czasu, ale czym będzie dłużej trwał konkurs tym drużyny się wymieszają ;)
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
dzisiaj/jutro w III lidze pierwszy &quot;mecz na szczycie&quot;, Barcelona-Salamandra ???? transmituje to któraś telewizja ? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kursy na to spotkanie:

1.70-3.10-1.90
bukmacher: For-buk-bet

Mecz niestety nie będzie transmitowany, ale można obstawiać.
Nagroda: satysfakcja :mrgreen:
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Kursy na to spotkanie:

1.70-3.10-1.90
bukmacher: For-buk-bet

:mrgreen:
Jak babcie kocham, najdroższy buk na jaki się natknąłem...
Kosi 30,41% :wowsdf: w oszacowanym kursie, gdzie konkurencja tylko około 10%, ...klienci pouciekają do innych buków...
Wchodzę w Salamandrę mój typ 2:4 :spokodfhgfh:
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
jako, że Zepce właśnie zdobyły przed przerwą prowadzenie to kurs live na Salamandre wzrasta pewnie do okolic 8,00-9,00.. ???? na dodatek nieuznana bramka dla Odry O.. pechowo zaczyna się robić..
 
homer1982 0

homer1982

Użytkownik
Zgadza się mecz na szczycie ale nasz team KaMiKaDzEE wygrał 3 mecz więc niedługo mecze z nami będą meczami na szczycie ???? ???? ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
fisher77 typujesz 2:4 dla Salamandry dzieki wielkie, ale naszym najwiekszym atutem jest obrona :jezora: 1 gol stracony, skupiamy sie na wygrywaniu spotkan 1:0 lub 2:0 teraz mam nadzieje, ze bedzie 1:0 :-?
 
W 2

wislak

Forum VIP
a w I lidze Secret Service z dolnej czesci tabeli nareszcie wygrywa! O tym bedzie pisala jutrzejsza prasa!
po super zacietym spotkaniu pokonali 3:2 Kaczory ktore przed dzisiejszą kolejką byly na wysokim 2 miejscu!
To początek super serii ekipy Mike&#39;a Scofielda :p
My wam jeszcze pokazemy :p Biada tym ktorzy nas juz spisali na straty :mrgreen: poprostu musielismy miec czas zeby sie zgrac... :mrgreen:

a tak ps. czy dobrze mysle ze aktualnie w I sezonie w I lidze obojetne jest czy zajmie sie 1 czy 6 miejsce? bo to i tak jedynie satysfakcja jest prawda?
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Brawo dla Secret Service utarliście nosa Kaczorom szczerze na to liczyłem bo dzięki wam Real Madryt Castilla może sobie przewage małą zrobić bo już było niebezpiecznie. Dzięki
 
W 2

wislak

Forum VIP
Hehe nie ma za co :p

P.S. tak jak sie umawialismy - te 2 skrzynki oranzady za mecz miedzy nami- pamietacie nie? :mrgreen:

ale ogolnie to temat i caly konkurs super...
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Jak ktoś chce zagrać sparing z Real Madryt Castilla napiszcie to byśmy się pobawili zasady się jeszcze ustali.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gratuluje wygranej meczu ekipie Wiślaka, ale jednak troche bylo zamieszania z terminarzem i czekalem do ostatniej chwili (czyt. 15.00), ze Marcin cos poprawi. Niestety czas ganil i Wislak nas uprzedzil z meczem BOT-u co nakazywalo mi na szybko wymyslac nowy typek ???? Mial byc over psv ale niestety zawsze musze isc pod prad :mrgreen:
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Ok KaMiKaDzEE TeAm jeszcze się ustali zasady my na tym temacie wraz z kapitanem je napiszemy zobaczymy jak nam pójdzie. Teraz my ustalimy zasady a w rewanżu wy je ustalicie. Powodzenia. We Wtorek wszytsko napiszemy co i jak .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ciekawe jak potoczy sie mecz 5 kolejki I ligi:
7 FC Typer 4 1 1 2 9 11 -2 4
8 Secret Service 4 1 1 2 8 10 -2 4

Oba zespoly dzieli tylko wiecej strzelonych goli FC Typerow, ale SS mają ambicje jak pokazali ostatnio ogrywając Kazcory! Jak stawiacie?

Bet-forum-buk wystawil takie kursy:

1.75 2.85 2.10

Moze warto zaryzykowac na SS ktorzy mieli niezbyt udany początek?! POLECAM :jezora:
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Real Madryt Castilla w sparingu pomiędzy KaMiKaDzEE TeAm:

Mecze dajemy na sobote i niedzielę takie same zasady jak w konkursie Betsson League. Tylko wystawiamy 6 meczów. Powodzenia
 
Do góry Bottom