>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Mimo dość późnej pory zwracam się z dręczącym mnie pytaniem. Co z typami podanymi na noworoczny konkurs skoków w Ga-Pa, którego notabene nie ma w kalendarzu konkursowym? Mogę typy naszej drużyny usprawiedliwić mylącym wpisem, że 4.kolejka ze skoków zaczyna się od 1 stycznia. Jak będą te typy podliczane, czy jako minusowe czy po prostu najzwyczajniej w świecie zostaną zignorowane? A fakt, że tego konkursu nie ma w kalendarzu „Zmagań” umknął nawet jednemu z moderatorów…Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam serdecznie ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mimo dość późnej pory zwracam się z dręczącym mnie pytaniem. Co z typami podanymi na noworoczny konkurs skoków w Ga-Pa, którego notabene nie ma w kalendarzu konkursowym? Mogę typy naszej drużyny usprawiedliwić mylącym wpisem, że 4.kolejka ze skoków zaczyna się od 1 stycznia. Jak będą te typy podliczane, czy jako minusowe czy po prostu najzwyczajniej w świecie zostaną zignorowane? A fakt, że tego konkursu nie ma w kalendarzu „Zmagań” umknął nawet jednemu z moderatorów…Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam serdecznie ;)
Nie, no typy będą ignorowane, z racji, że nie ma zawodów w kalendarzu, tak samo jak było w przypadku odwołanych zawodów z alpejskiego.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Małe ogłoszenie, proszę wszystkich o przeczytanie, pisałem już post wyżej, ale napiszę jeszcze raz.
Typy podane na zawody w Ga-Pa w skokach nie są liczone, bo tych zawodów nie ma w kalendarzu. Nie podajemy typów na te zawody.
Zamiast nich można podać inne.
 
S 1

stres

Użytkownik
Prosze o powiazanie 2 postow w 1 jesli to nie problem, (skoki narciarskie) niechcacy sie wyslalo, ale korekte zrobilem 20sekund pozniej..... nie jest to t&quot;ypowanie na raty&quot;.


Olo -- połączone
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Prosze o zmianie kursu w biatlhonie na zwyciestwo Bjoerndalena (druzyna: osasuna pampeluna), w pośpiechu zamiast 3,35 wpisałem 3,5.
Dzieki

Olo // poprawione
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Uwaga, ważne

Slalom gigant w Adelboden został odwołany, zamiast tego można podać inne typy.
Pamiętajcie jednak o max 4 typach z 1 dyscypliny i max 11 w sumie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Od następnej, tj. od 6, kolejki drużyny:
marynowane mazaki
Graba&amp;Vito
Nie Mamy Nożyczek!
Wspólnicy
Ski-team
Unknown
Winter Penguins
Królewski Team
2 muszkieterów
nie podają już typów, ponieważ zostają usunięte z konkursu z racji, że całkowicie go olali. Każdy ich post w tematach z typami będzie niepożądany, kasowany i odpowiednio nagradzany.

Na te drużyny składają się następujący userzy:
yarson
Jareks89
Lorenzz
Rybex
GrabaZary
Vito Corleone
Amairgen
Freyas
pawlikn
szopcio
Klechu
Szczypior1990
TC4T
voltii
Kuba_RMCF91
warka12
peliszko
Quando1989
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom