>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Trochę to dziwne, że zaliczono spotkanie Dundee Utd. - Rangers, które zostało przerwane z powodu ulewnego deszczu i druga połowa nie została już rozegrana. Chyba, że w przypadku Ligi Typerów wystarczy, że spotkanie się rozpoczęło i uznaje wynik z boiska... Ale tak to chyba nie powinno być.
P.S.: Tak. Zżera mnie zawiść, bo wielu uczestników (zwłaszcza tych przede mną) trafiła dokładny wynik.:kwasny4565:
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Cóż to za dziwny mecz Bergamo-Hibernian do typowania na 7. XI ?? Bo Atalanta 7 gra z Juve i trochę to dziwnie wygląda jak wirtualny pojedynek na bramki z Hibernianem ;)
 
S 0

storzek

Użytkownik
Trochę to dziwne, że zaliczono spotkanie Dundee Utd. - Rangers, które zostało przerwane z powodu ulewnego deszczu i druga połowa nie została już rozegrana. Chyba, że w przypadku Ligi Typerów wystarczy, że spotkanie się rozpoczęło i uznaje wynik z boiska... Ale tak to chyba nie powinno być.

P.S.: Tak. Zżera mnie zawiść, bo wielu uczestników (zwłaszcza tych przede mną) trafiła dokładny wynik.:kwasny4565:
Spotkanie w tabeli ligowej ligi szkociej nie jest zaliczone, więc bzdurą jest zaliczanie go tutaj. Zresztą tam będzie powtórzony mecz albo tylko druga połowa... A tutaj nie - 0-1 i 2 punkty, no brawo, brawo ????
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Mam pytanie czy zdarzylo sie komus kiedys w lidze typerow podac typy wcisnac typuj a potem wchodzac na swoje konto i patrzac okazywaly sie one sprzeczne z waszymi typami? Bo ja 3 dni temu wytypowalem zwycestwo arsenalu z-az i zwyciestwo i nteru z dynamem wchodze wieczorem patrze wszytkie typy na 0-0 ktore sa sprzeczne z moimi typami o co chodzi czy komus tez tak sie zdarzylo???.
A co Dundee Utd. - Rangers moim zdanienem slusznie zostal zaliczony nawet u bukmacherow naziemnych np: w totomix liczy sie wynik z chwili przerwania a tu chodzi tylko o 1 mecz na forum bukmacherskim ktory nie ma jakiegow wielkiego znaczenia wiec moim zdaniem robicie z igly widly ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie czy zdarzylo sie komus kiedys w lidze typerow podac typy wcisnac typuj a potem wchodzac na swoje konto i patrzac okazywaly sie one sprzeczne z waszymi typami? Bo ja 3 dni temu wytypowalem zwycestwo arsenalu z-az i zwyciestwo i nteru z dynamem wchodze wieczorem patrze wszytkie typy na 0-0 ktore sa sprzeczne z moimi typami o co chodzi czy komus tez tak sie zdarzylo???.
Widocznie nie zapisało Twoich typów, zapewne dlatego, że nie kliknąłeś &quot;typuj&quot;.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
pomyłki
Bergamo - Hibernian teraz jest Atalanta - Juventus to co ja zaobserwowałem a jeszcze była zła data meczu FC Kopenhaga

????
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
Byla zla data meczu Atletico - Real Madryt. Mecz byl wczoraj a data byla ustawiona na dzisiaj. Wiec pewnie sporo osob jeszcze dzis go typowalo znajac juz wynik jakim sie zakonczyl. Prosze o sprawdzenie tego bo moze lepiej by bylo teraz ten mecz wycofac i go nie liczyc jesli byly oszustwa. Pozdrawiam.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Jeśli tak było to faktycznie chyba najlepszym rozwiązaniem będzie nie uznanie meczu. I co z tym meczem Dundee - Rangers?? Były jakieś korekty??
Często widzę jakieś drobne błędy - jeśli można jakoś pomóc to chętnie pomogę przy weryfikacji terminów meczów lub przy podawaniu wyników.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz Dundee - Rangers został anulowany, podobnie będzie z meczem Realem.
Dodaje mecze do typowania w poniedziałki lub wtorki. Niestety, często jest tak, że jeszcze nie jest dokladnie określone kiedy i o której się spotkanie rozpocznie. Hiszpańska platforma Digital+, która nadaje transmisje z Hiszpanii dosyć późno określa godziny spotkań.
Jak widzicie jakieś pomyłki to zgłaszać to na PW (w tytule pisać LT)
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
W meczu realu częsc osob po prostu oszukala. Prosze zwrocic uwage na statystyki tego meczu pod linkiem:
http://www.liga.bukmacherskie.com/index.php?cmd=matchpreds&amp;amp;matchid=483&amp;amp;date=2009-11-08%2018:30:00
Wydaje mi sie ze są one ulozone czasowo wiec na samej gorze osoby ktore typowaly najwczesniej, a na dole najpozniej ( czesc na pewno juz po zakonczeniu meczu realu). Takze prosze spojrzec na dol listy. Tam chyba z 90% osob typowalo wynik 2:3 dla Realu. Troche dziwne.
Wg mnie mecz ten powinien zostac usuniety, a osoby ktore oszukaly ukarane. Mysle ze w logach jest kto i o ktorej typowal dany mecz.
Pozdrawiam.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Brawo byskiek tylko ciekawa jak to udowodnisz ze kto oszukiwal napweno bylo osoby ktore wytpowaly wink 2:3 przed meczem pare dni a gdy podajesz typy nie jest zaznaczone o ktorej byly podane wiec dla modow byloby to maslo-maslane dojsc kto tak podal a kto nie wiec mecz uniewazniony i po herbacie co tu duzo gadac ;p
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
Nie wiem co zostaje w logach i jak to jest zorganizowane, ale mozna chyba zobaczyc jaki byl typ tego meczu w sobote o 20:00,a jaki w sobote o 23:00. Tym bardziej ze nie ma sensu sprawdzac wszystkich tylko np pierwszych kilkadziesiąt osób które są w klasyfikacji najwyżej. Nie wiem ile osób ogółem nadal bierze udział w konkursie, ile dodawało typy w niedziele itp, dlatego cięzko mi się wypowiedzieć czy znalezienie tych osób jest proste czy nie. Ja dla przykladu dodawalem wszystkie chyba w piatek i potem juz nie zmienialem nic, a mysle ze sporo osób tez podobnie postąpiło. Także w weryfikacji sporo by odpadło. Ale spojrzcie np na osoby znajdujace sie na 2 i 3 miejscu w klasyfikacji generalnej czyli darecki522 i MaRcIn_PL . Wszystkie mecze z tej kolejki ( kilkadziesiat poprzednich meczow rowniez) typowali 1:0 lub 0:1, ale spotkanie Atletico - Real zatypowali akurat na 2:3. Wyjatkowa zdolnosc przewidywania chyba przyznacie sami.
Takze czekamy co zrobia z tym organizatorzy, bo problem jest oczywisty, a przyslowie okazja czyni złodzieja jednak sie sprawdza ???? .
Pozdrawiam.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Tak dobrze piszesz, złodzieja&quot;tak to można nazwać&quot; ukarać drugim razem zrobi coś większego ot i .A będzie miał przestrogę żeby nie kombinować!!
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
Mam pytanko odnosnie ostatniego zdania tego ptk regulaminu. Czy chodzi tu o bilans bramkowy, bo w tej chwili na pozycjach 7-9 3 osoby maja 118ptk. Darecki522 ma bilans -329 a mimo to jest wyzej ode mnie (moj bilans -312). To jest blad w tabeli, czy wszystko gra? Pytam zeby nie bylo nieporozumien na koniec konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom