>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
O, widzę, że Benek mnie uprzedził. Nagrody będą może nawet jutro, ale do końca tygodnia to taki dedlajn.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Zawsze grając u buków unikałem jak ognia bonusów (grywam raczej chaotycznie ;) ) stąd moje nieco głupie (jak dla profesjonalistów - ja gram dla zabawy) pytanie o obroty (trochę wyszukałem informacji na forum ale tego nie znalazłem).

Wygrałem 25 zł więc obrót x3 to 75 zł.
Powiedzmy że stawiam 3 kupony (skoro nie ma limitów minimalnych kursów to jakieś akumulowane na kursy 3,4 i 5):
1. 10 zł x 3.00
2. 10 zł X 4.00
3. 5 zł x 5.00
2 pierwsze nie weszły, 3 wszedł - czyli teraz mogę wypłacić 25 zł wygranych w 3 kuponie ?? Obrót mój wyniósł 95 zł (a stan konta to 25 zł wygranych z kuponu nr 3 ) ??
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Obrót na podanych przez Ciebie kuponach to 25zł a nie 95zł; skąd wziąłeś to 95zł ? mówiąc prościej obrót to jest stawka za którą grasz kupony a nie prawdopodobna wygrana z tych kuponów;
zakładając, że dwa pierwsze kupony Ci &#39;nie wchodzą&#39; - trzeci &#39;wchodzi&#39; a więc wygrywasz te 25zł ale Twój obrót do tej pory wynosi 25zł (10+10+5), tak więc nadal musisz obrócić jeszcze 50zł
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
dzięki Skeleton teraz rozumiem ;)
to 95 zł które wydumałem to były potencjalne wygrane. hehe za bardzo zacząłem kombinować
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chyba nici z nagrody w tym tygodniu. Według moich informacji kiedy wygrywałem już różne depozyty od bukmachera to nigdy nie miałem wpłacone na weekendzie i dopiero w poniedziałek pieniądze pojawiały się na koncie.
W Sportingbet pierwszy raz dostane nagrode ale Bwin, Expekt czy Gamebookers nigdy nie wpłacili na weekendzie.

A szkoda bo dopiero następny weekend z rozgrywkami ligowymi za 2 tygodnie.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom