>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!


Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Ja poproszę również o zmianę jeśli to możliwe na Ogawę zamiast Hemeda.
Post automatycznie złączony:

 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Ja poproszę również o zmianę jeśli to możliwe na Ogawę zamiast Hemeda.
Post automatycznie złączony:

ok
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Moim zdaniem dokonywanie zmian w typach, 10 min przed rozpoczęciem meczu powinno być niedozwolone. Jeżeli ktoś chce czekac na składy to niech czeka a potem dodaje typ 10 min przed rozpoczęciem. Nie na darmo kto pierwszy ten lepszy jest w przypadku gdy mamy remis punktowy ;)
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Moim zdaniem dokonywanie zmian w typach, 10 min przed rozpoczęciem meczu powinno być niedozwolone. Jeżeli ktoś chce czekac na składy to niech czeka a potem dodaje typ 10 min przed rozpoczęciem. Nie na darmo kto pierwszy ten lepszy jest w przypadku gdy mamy remis punktowy ;)
dziękuję za zwrócenie uwagi. Z jednej strony masz rację, z drugiej są różne okoliczności.. Muszę to przemyśleć i na pewno wrócę z jednoznaczną odpowiedzią.

pozdrawiam.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,

UWAGA, komunikat:

jak Pan nupakabra nupakabra słusznie zauważył z jednej strony o nagrodzie za kolejkę decyduje czas oddania głosu, z drugiej strony regulamin mówi o możliwości wprowadzania zmian w typach. Daje to pewną rodzaju możliwość 'zwiększenia' szans na nagrodę kolejki przez dodanie dowolnego typu jak najszybciej a potem modyfikację na podstawie składów, najświeższych danych itp.

Moje zdanie jest takie, że nie powinno się zmieniać regulaminu w trakcie trwania konkursu... ale wychodząc na przeciw zaistniałej sytuacji mam następującą propozycję:

Wprowadzenie do regulaminu podpunktu:
nadal obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", typy można zmieniać do czasu rozpoczęcia meczu, ale za każdą edycję postu "-1 punkt".

Tylko aby wprowadzić taką zmianę potrzebuję zgody wszystkich osób, które aktualnie biorą udział w konkursie (czyli oddali swój typ w kolejkach 1-4). Potwierdzenie proszę o przesłanie na PW. Również jeżeli ktoś się nie zgadza na taką zmianę, to również poproszę o informację. Brak odpowiedzi będę traktował jako brak zgody. Listy osób za zmianą ani przeciwko zmianie nie będę udostępniał. Będą one do mojej wiedzy i wiedzy moderacji forum z racji uprawniań.

pozdrawiam
 
R 58,6K

roykeane2.0

Użytkownik
Równie dobrym rozwiązaniem mógłby być np. spadek na "koniec kolejki"
Ale jeśli ta propozycja nie przejdzie - zgadzam się na minusowy punkt, jak rozumiem za każdą zmianę traktowaną z osobna, tj -1 punkt za zmianę strzelca, kolejny -1 za zmianę z over na under itp.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
UWAGA, komunikat:

otrzymałem od Was informacje na temat zmian w regulaminie. Jednak pojawiły się głosy przeciwne - dlatego, zgodnie z tym co podałem bez 100% zgody nie będzie regulamin modyfikowany w trakcie trwania konkursu. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zapewne w nowej edycji już zmiany będą wprowadzone. W tej - gramy wg. regulaminu z początku konkursu.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +789
K 61,2K

kossma

Użytkownik
Bardzo proszę sprawdzić, czy wybrane na 1 stycznia spotkanie 7 kolejki: Adelaide - Sydney FC jest w owym czasie zaplanowane, czy też może chodzi o pojedynek: Adelaide - Wellington.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
up:

Oczywiście to mecz z Nixami.. tak jak jest w poście. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Poprawione, pozdrawiam.
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Cześć, w powyższym poście proszę o zmianę strzelca spotkania na Craig Goodwin.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Niestety, spotkanie:

zostało odwołane. Podane typy obowiązują cały czas, więc w przypadku rozgrywania spotkania w późniejszym terminie będą brane pod uwagę. W przypadku zmiany typu, obowiązuje standardowa procedura. Jeżeli ktoś nie podał typu, ma czas do rozpoczęcia spotkania - zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Zasrany srovid którego nie ma o ch... oni te śmieszne testy robią lekko przeziębiony piłkarz i standard wpisany srovid
 
Do góry Bottom