>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik


troche sa zaleglosci w podliczaniu a pozniej beda problemy z rozliczeniem np: Frame'ach kto wygral albo lider po 4 frem'ach



A czemu by miały być problemy? Przecież nikt tego nie rozlicza z pamięci. Są przeciez dokładne protokoły na World Snooker z wynikami meczów i frejmów i na tym bazujemy. Więc spokojna głowa, to nie pierwsza edycja konkursu//psotnick
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik


Ze względu na brak tematu na niedzielę, będę prosił o podrzucenie moich typów do tematu niedzielnego 28.04, nie będzie czasu na to na weekendzie.



 



17# 28.04 11:00



Mecz: Barry Hawkins - Kyren Wilson



Typ: Hawkins +1.5



Kurs: 1.67



Bukmacher: lvbet

 



18# 28.04 11:00



Mecz: Allister Carter - Zhou Yuelong



Typ: Wyższy break - Zhou Yuelong



Kurs: 2.40 



Bukmacher: lvbet



 



e: już dodałem samodzielnie post
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Kilka minut po podaniu typów na niedzielę 28 kwietnia dokonałem aktualizacji dopisując stan meczów, co przoczyłem pierwotnie.



Ok, dzięki za info//psotnick
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 21:38 przez zwyciestwo1960


A ja mam pytanie jak mam podac typy na poniedziałek,jak w sobote typowałem te mecze ,a innych w ofercie niema na ten dzien



 



Możesz jak najbardziej drugi raz typować te same mecze, z tym że po pierwszej lub drugiej sesji ;)



Pamiętaj tylko o dopisaniu aktualnego wyniku meczu.
 
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 22:35 przez sinus
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 21:38 przez zwyciestwo1960


A ja mam pytanie jak mam podac typy na poniedziałek,jak w sobote typowałem te mecze ,a innych w ofercie niema na ten dzien



 



Możesz jak najbardziej drugi raz typować te same mecze, z tym że po pierwszej lub drugiej sesji ;)



Pamiętaj tylko o dopisaniu aktualnego wyniku meczu.



Wydaje mi się, że jesteś w błędzie, zobacz na regulamin:



WAŻNE !!!W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany przez danego konkursowicza, a także obowiązkowym i wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.



Ja przez ten punkt w jeden dzień nie dodałem drugiego typu i dostałem -100. Moim zdaniem dziś właściwie nikt nie może nic dodać, bo już typował wcześniej te 4 mecze.



 



@psotnick mylę się czy cały poniedziałkowy wątek to wystawa łamania regulaminu? ????
 
Do góry Bottom