>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

E 191

el-madridista

Użytkownik
Stary, no ja myślę, że sponsorowi konkursu coś się należy, skoro daje kase na nagrody i to nie do obrotu 20krotnego tylko zdaje się jakiegoś minimalnego, jeśli w ogóle jakiegoś obrotu. W ogóle to przypuszczam, że pełna oferta będzie na fazę telewizyjną, czyli od drugiej rundy (bo 1 runda to tak naprawdę płaskie kwalifikacje i nigdy nie były przez BBC i Eurosport transmitowane), a na razie tylko win1-win2. Jest jak jest. Po to właśnie dodaliśmy mozliwość korzystania z oferty drugiego buka, żeby było więcej możliwości w 1 rundzie, ale z zaznaczeniem że tylko pomocniczo, kiedy w pierwszym buku jakiegoś typu nie ma. Wiadomo że są różnice w kursach w różnych bukach i kazdy woli wyższy niż niższy, to jest normalne. Ale są też jakieś reguły. Jeśli cie te 0.20 róznicy martwi, albo czujesz się poszkodowany to zawsze możesz dac handicap i kurs bedzie wyższy. Albo - i to najlepsze rozwiązanie - napisać uzasadnienie tego typu w temacie konkursu w dziale Snooker i tak tez mozesz sobie podnieść kurs bo za kazdą analize w dziale (oczywiście podajesz tez link do niej) masz +50pkt do dziennego wyniku punktowego. I&#39;m just sayin&#39; ????
Nie, spoko, nie martwi mnie to, jednak tak jak mówię - kursy na win1-win2 powinny być brane z Fortuny. Nie wszyscy sie stosują, ale okej, nie będę na to narzekał, jak będzie potraktowane tak będzie. Luz.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o korektę rozliczenia 1 dnia konkursu -28 listopada. Nie zaliczono mi premii za analizę. A podałem nawet extra jeszcze jedną. ????
Dziękuję z góry i pozdrawiam! ????
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Nie widzę linku z analizy dodanego do Twoich typów.
PRZECZYTANIE REGULAMINU Z DWA RAZY, W PEŁNI ZROZUMIALE ZAJMUJE MAX 8 MINUT. JEST ZUPEŁNI DARMOWE, BEZBOLESNE I NIKT PRZY TYM NIECIERPI.
&quot; Dodatkowo za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.&quot;
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o korektę rozliczenia 1 dnia konkursu -28 listopada. Nie zaliczono mi premii za analizę. A podałem nawet extra jeszcze jedną. ????
Dziękuję z góry i pozdrawiam! ????
Zeby dostać premię za analizę to trzeba podac do niej linka.
Przypominam, że za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego moje typy z 2 dnia są nierozliczone.Pozostałe wszystkie rozliczone
Już jest rozliczony.
Niestety pierwszy typ na minus z powodu regulaminowego, a konkretnie podania typu z buka pomocniczego podczas gdy typy przede wszystkim bierzemy z oferty sponsora konkursu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzien-2-29-11-sroda.149301/#post-6561207
Była o tym mowa szeroko w Pytaniach, przypominaliśmy również w tematach z typami, choćby 3 posty wyżej od twojego. Więc trudno mówić że się nie wiedziało, czy nie zauważyło takiego komunikatu:
Przypominamy, że:
▶ Co do za zasady pierwszeństwo mają typy i kursy z oferty bukmachera
. Natomiast jeśli w pierwszym buku nie ma jakiegoś typu, to dopiero wtedy można pomocniczo korzystać z oferty Unibet
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak dla przypomnienia odnośnie harmonogramu turnieju:
  • dzisiaj, czyli w czwartek 30 listopada jest ostatni dzień 1. rundy
  • jutro, czyli w piątek 1 grudnia jest dzień wolny
  • w sobotę 2 grudnia rusza 2. runda już transmitowana przez tv

Takie przypomnienie, żeby nie było nieporozumień i uniknąć głupich pytań &quot;czemu nie ma tematu na piątek?&quot;.
Szczegóły formatu turnieju pod poniższym linkiem.
http://www.worldsnooker.com/wp-content/uploads/2017/11/2017_UK_Format_V1.01.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Pomyliłem się z typem na Rooniego miał być handi -3.5 z tym kursem który podałem. Proszę o korektę
Poprawione. Na przyszłość podawaj linka do posta//psotnick
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Nagroda już jest. Mam pytanie czy te punkty muszę wykorzystać do końca roku bo zostaną mi skasowane jak to zwykle bywa ?
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nagroda już jest. Mam pytanie czy te punkty muszę wykorzystać do końca roku bo zostaną mi skasowane jak to zwykle bywa ?
Tak, trzeba je wykorzystać do końca roku kalendarzowego. Ale nie ma żadnego wymaganego obrotu, po prostu trzeba za nie zagrać i wygraną można wypłacać. Tu masz info o punktach FKP, generalnie 140pkt = 1zł. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/graj_za_punkty_fkp.html
Po inne info najlepiej pytać u nich na chat.
 
Do góry Bottom