>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;a href=&quot;http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_8610b_13993&quot; &gt;&lt;script src=http://sportingbet-affiliate.host.bannerflow.com/ia_ad_159366.js?btag=a_8610b_13993 charset=utf-8 type=text/javascript&gt;&lt;/script&gt;&lt;/a&gt;



Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności


Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj

Pytania, na które odpowiedź znajduje się ewidentnie w regulaminie, jasno napisane, mogą zostać ukarane, więc proponuje przeczytać REGULAMIN
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
z regulaminu:
7. Liga zostanie podzielona na dwie fazy rozgrywek. Faza pierwsza obejmie 15 kolejek które rozegrane zostaną w ustalonych wcześniej terminach i w których wyniku po 4 najlepszych userów z każdej ligi awansuje do Champions League.
8. Gracze z miejsc 5-8 awansują do rozgrywek Ligi Europejskiej.

a ostatniej Uczcie było tak. 2 pierwsze miejsca w Lidze Mistrzów, 2 kolejne w Lidze Europejskiej. więc jak naprawdę teraz będzie. Awans tylko 4 zawodników z grupy, czy jednak 8 osób jak głosi wyżej cytowany regulamin
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
z regulaminu:
7. Liga zostanie podzielona na dwie fazy rozgrywek. Faza pierwsza obejmie 15 kolejek które rozegrane zostaną w ustalonych wcześniej terminach i w których wyniku po 4 najlepszych userów z każdej ligi awansuje do Champions League.

8. Gracze z miejsc 5-8 awansują do rozgrywek Ligi Europejskiej.


a ostatniej Uczcie było tak. 2 pierwsze miejsca w Lidze Mistrzów, 2 kolejne w Lidze Europejskiej. więc jak naprawdę teraz będzie. Awans tylko 4 zawodników z grupy, czy jednak 8 osób jak głosi wyżej cytowany regulamin
W tamtej edycji awansowało tylko 4 userów bowiem musieliśmy przyśpieszyć zakończenie rozgrywek ( wszystkie rozgrywki ligowe się już kończyły i byśmy się nie wyrobili). Teraz będzie według regulaminu. Miejsca 1-4 dają prawo startu w LM natomiast 5-8 w LE ????
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Czy overy na bramki danej drużyny też wchodzą w grę, czy tylko można grać te na cały mecz, bo w regulaminie nie jest to doprecyzowane?
e/ tylko na cały mecz
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Proszę o usuniecie mojego pierwszego posta w całości ponieważ moj komp miał zawias i gdy z nim walczyłem on wysłał to co wysłał.Przepraszam za problem
Hardi //done
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Opiekunowie grup:
Liga nr 1: pestka7
Liga nr 2: adqs
Liga nr 3: JuanRoman08
Liga nr 4: maciekpoland
Liga nr 5: maciekpoland
Liga nr 6: Hardison
Liga nr 7: Hajduk
Liga nr 8: Grzesio
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można wpłacić 20zł.
Pamiętajcie o:

25. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 8:00 kolejnego dnia.
Jest to zrobione ze względu na rozgrywki w Ameryce Płd, żeby można było je uwzględniać na ten sam dzień co mecze odbywające się w Europie.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.

Od 2 kolejki będą za to kary!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ło Jezusie, jeżeli istnieje możliwość zmiany typu to proszę wyrzucić Jagiellonie i dać zamiast niej: Zawisza - Cracovia, typ: X @ 3,30. Zagapiłem się, bo Jaga gra jutro ;)
Hardi: // done
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli przeciwnik zagrał HC -2 to czy ja mogę HC -1 albo czyste zwycięstwo ? wiem, że co edycje są o to pytania i zawsze zapominam...
 
Do góry Bottom