>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

edyp 186

edyp

Użytkownik
ale tych meczy we wtorek i środę.... :/
nie lepiej półfinały w weekend, a finały za tydzień... będzie jeszcze ekstraklasa, 1 liga, la liga...
a tak w decydującym etapie tj. półfinałach musimy grać jakieś egzotyczne ligi :/
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
La Liga gra w ten weekend ostatnią kolejkę niestety. ???? W środę oferta dość bogata, czwartek także całkiem przyzwoity jak na tę porę więc zagramy teraz. Potraktujcie to jako pewien, dodatkowy szczebel trudności. ???? Powodzenia wszystkim półfinalistom!
 
P 5

piostar

Użytkownik
W moim spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów zostało mi policzone Koper jako wygrana. Chciałbym, lecz niestety przegrali 0-1. Proszę poprawić i zmniejszyć bilans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W moim spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów zostało mi policzone Koper jako wygrana. Chciałbym, lecz niestety przegrali 0-1. Proszę poprawić i zmniejszyć bilans.
poprawione , brawo za uczciwość ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No i zbliżamy się do końca. Tematy na finały otworzone, można już typować. POWODZENIA! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 5

piostar

Użytkownik
Niestety znów muszę zareagować. W pojedynku finałowym Kaizer owszem wygrało ale po dogrywce, więc typ nietrafiony niestety. I tym razem policzone za dużo na moją korzyść.
poprawione ,dzięki ???? // p7
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mimo, że mecze jeszcze trwają poznaliśmy już zwycięzców VII edycji Uczty Piłkarskiej.

Zwycięzcą Ligi Mistrzów został geryx!
Zwycięzcą Ligi Europejskiej został mucios88!
Gratulujemy:!:

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom za pasjonujące rozgrywki, moderatorom za pomoc w prowadzeniu faz grupowych oraz administracji za zorganizowanie konkursu z bardzo fajnymi nagrodami. Mam nadzieję, że spotkamy się na jesienni w VIII już edycji Uczty Piłkarskiej.
Jeszcze raz wielkie DZIĘKI :!: :!: :!: ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 277

geryx

Użytkownik
dzięki, jak to się mawia przy takich okazjach- zupełnie się nie spodziewałem zaczynając zabawę:?
pochwały i podziękowania dla prowadzących konkurs oraz oczywiście dla sponsora
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Siemka ! Brakuje ciągle jednego loginu z grupy 7. Wysłałem tej osobie PW i czekam na odpowiedź. Jak podeśle od razu lista idzie do Marcina.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ok, ostatnia sprawa z mojej strony, a więc loginy została ogarnięta i przesłana do Marcina. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za konkurs! Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom