>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Jestem w dwóch parach, a w regulaminie nie ma nic o tym, to błąd, czy co?
5. Sphinx - kasaartura
46. soren - kasaartura
JUŻ POPRAWIAM ???? - Odi
Walczysz w ostatniej parze, pozdrawiam i sory za kłopot.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Gramy do dwóch zwycięstw. Większość par rozstrzygnie się więc po dwóch dniach (wynikiem 2:0), niektórzy będą musieli typować także w trzecim dniu eliminacji i będzie 2:1 dla któregoś z użytkowników.
Wygrywa pojedynek ten co ubije najwyższe AKO, wszystko jest w regulaminie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
1. Uczestnicy będą na samym początku rywalizować w rundzie kwalifikacyjnej 1/128(zwycięzca 2 meczów przechodzi do następnej rundy, czyli maksymalnie będą 3 mecze w parze). Zwycięzcy przechodzą do następnie rundy. 64 osób podzielimy na 8 grup po 8 osób. Gdyby okazało się, że są miejsca wolne, to spośród przegranych awansują osoby z najlepszym wynikiem (suma trafionych AKO).
Ile trwa jeden mecz :?:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to może napiszcie to w regulaminie, bo to dość podstawowa kwestia, a nigdzie nie ma tego ile trwa konkurs, ile trwa runda, ile trwa mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No jest napisane, 3 mecze, ale nie jest napisane ile trwa mecz.
Nie błahostki, tylko podstawowe rzeczy, które powinny być w regulaminie, no nie żartuj mi teraz, że czas trwania kolejki to błahostka.
Nie brałem wcześniej udziału w tym konkursie to nie wiem jak jest zawsze, skąd mam wiedzieć :?:
A chce wiedzieć czy np mogę przeczekać przeciwnika, to akurat podstawa w konkursach.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Olo mam nadzieje, że odpowiedź Benka Cię zadowoliła, jeśli nie na PW chętnie wyjaśnię ci jak podać kupon ile trwa mecz i inne niuanse.
Jedno mnie tylko zastanawia:
Nie brałem wcześniej udziału w tym konkursie to nie wiem jak jest zawsze, skąd mam wiedzieć
Brałeś udział w Hockey Cup zarówno w roku poprzednim jak i dwa lata temu. Regulamin w konkursie nie zmienia się od lat. Nie zadawałeś tego typu pytań w poprzednich edycjach ... różnica jest taka że wtedy byłeś &quot;zielony&quot;, a teraz buntownik z wyboru?
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom