>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Marcin pisał że do dzisiaj czeka z nickami więc pewnie wszystko za jednym zamachem załatwi żeby mieć mniej roboty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Vouchery zostały wysłane.
Betsson wprowadził zmiany, voucher o danym nominale można wygrać/aktywować tylko raz w danym konkursie.
Jeśli nie macie manualnie dopisanych nagród to niestety przepadają.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Czyli skoro ja mam 3 nagrody o różnych nominałach to nic mi nie przepada?
Wpłaciłem kasę wcześniej i skorzystałem z bonusu podwojenia. Teraz mi wyskakuje przy wpisaniu kodu &quot;Twój bonus w Zakładach jest już aktywny i nie możesz aktywować innego. Wykorzystaj obecny bonus i następnie aktywuj swój voucher.&quot; Czyli muszę obrócić tamto 6x żeby skorzystać z jednego vouchera i za każdym razem robić tak samo?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja wygrałem drugi 99 i nie dopisali, nie da się nawet załatwić tego vouvhera za 2 miejsce którego jeszcze nie realizowałem?
trochę kulawo ze strony buka że po konkursie nagle zmienia zasady, zwłaszcza że 20 dni z wyprzedzeniem depo wymaga.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nie macie manualnie dopisanych nagród to niestety przepadają.
Trochę z tym pośpieszyłem. Na tą chwile nagrody są &quot;zawieszone&quot;, ale jutro postaram się pozytywnie sprawę załatwić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poniedziałek powinni Ci dopisać nagrodę do konta.
Pozostali otrzymali vouchery o ciut niższym nominale.
 
Z 739,7K
W poniedziałek powinni Ci dopisać nagrodę do konta.
Pozostali otrzymali vouchery o ciut niższym nominale.
Dalej nic niemam i niewiem czy mozna jeszcze liczyc na ten bonus.Euro sie zaczyna i przydalbysie.Prosze o wyjasnienie tej sprawy
 
Z 739,7K
Dziękujemy za kontakt z Betsson.
Z informacji jakie uzyskaliśmy w Panskiej sprawie wynika, iż został Pan poinformowany przez administratora forum, iż nie może Pan dostac 2 razy vouchera na taka sama kwote.

W razie jakichkolwiek nieprawidłowości z tym związanych, prosimy skontaktować się z administratorem, który w razie potrzeby wyjasni tą sytuację z pracownikiem naszej firmy odpowiedzialnym za promocję.

Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, proszę skontaktować się z nami ponownie, a my z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam
Karolina
Betsson Support


Taka dostalem odpowiedz z betsson.Przeciesz mialem miec dopisny bonus recznie.Prosze w koncu wyjasnic czy mi sie nalezy bo bylo mowione ze tak
 
Z 739,7K
Widze ze z tego bonusu to beda nici.Trudno tylko szkoda ze wygralem konkurs i niedostalem nagrody.Prosze tylko potwierdzic ze niedostane tego bonusu.Mozna bylo przyznac ten bonus nastepnemu w klasyfikacji,a betsson troche zawiodl
 
Do góry Bottom