>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
13.Pawelek78 vs damianek632

#4

Utrecht vs Heerenveen || TYP 1 || 2.00

AKO: 2.00

Ladbrokes
13.Pawelek78 vs damianek632

#4

Nurnberg vs Borussia Dortmund (Nie przepuści żadnej bramki)|| TYP Borussia Dortmund || 2.50 ✅

AKO: 2.50

Ladbrokes
13.Pawelek78 vs damianek632

#5

Catania vs Juventus Łączna liczba bramek - powyżej/poniżej 2.5|| TYP powyżej 2.5 || 2.10

AKO: 2.10

Ladbrokes
podałem przez przypadek dzisiaj 2 x #4 , teraz dpiero wyszlo przy podliczaniu, jak mam to podliczyc? pierwszy wyslany #4 i #5? czy #4 i #4 a #5 sie nie liczy??
dodam ze to i tak nie ma znaczenia bo wygralem ten pojedynek...
ale tak dla jasności ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rozlicz oba po #4, #4.
A co do sytuacji z grzegiem. Nioestety nie mogę uznać typu z Lille. Trzeba było się dowiedzieć i napisać, że mecz się odbędzie następnego dnia. Przykro mi, ale faktycznie w tym momencie Grzeg dał typy askuracyjne.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
no trudno ale grzeg również mogł popatrzeć że mecz się odbędzie dzisiaj, a ja nie siedziałem od rana żeby patrzeć na mecz czy się dzisiaj odbędzie czy nie, mecz się odbył z 1 dniowym opoznieniem i w terminie tej rundy, nie było powiedziane, że mecze na kuponie mają być w ciągu jednego dnia, a to że grzeg podał asekuracyjne typy to wiesz, u buka stawiając w takim przypadku żadnych zwrotów by nie dali, skoro mecz był z 1 dniowym opoznieniem.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Może wyjdę na s..... ale...
Regulamin mówi:
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Arsenal-Real 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Wczoraj, 11:01 kaczmar123 wstawił taki kupon:
4#
PSG vs Brest/ 1 / 1,57
Bayer Leverkusen vs Cologne / 1 / 1,4
ako: 2,2
Ladbrokes
(http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-16-polowka-nr-2-pary-9-16-a-50932-4.html#post1972235)
Po czym Dzisiaj, 09:56 wojtek_odra w tym kuponie powtórzył typ przeciwnika podliczając sobie kupon na ✅ co jest niezgodne z regulaminem:
Kupon 4:
Real Sociedad vs Athletic Bilbao - 1 @ 2.30
Sunderland vs West Ham 1 @1.83
PSG vs Brest 1 @1.57
(http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-16-polowka-nr-2-pary-9-16-a-50932-5.html#post1973994)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadza się. Wojtek odra ⛔ 100 za ten kupon :!:
Wszyscy, którzy nie podali jeszcze rozliczenia mają czas do 23:40 :!: Jeśli nie podadzą, a ja nie mam aktualnie czasu by szukać Biathlonów i innych dyscyplin.... Każdy kto nie poda ma dyskwalifikację :!:
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Osobiście uważam, że to nonsensowny powód by kogoś wyrzucić z konkursu... Crowned ewidentnie szukasz dziury w całym. I ja niestety przyznaję rację Snoopowi. Nic nie będziemy zmieniać, bo gdybym miał każdą pierdołę uwzlędniać w konkursie zostałyby dwie osoby.... :|
Szkoda jednak, że Regulamin jest dla osób które nie mają zielonego koloru nicku.
http://forum.bukmacherskie.com/f297/zapisy-do-konkursu-50217-7.html#post1940570
W tym poście napisał, że w pełni akceptuje wymogi regulaminu. Także punkt 10. Dlatego nie widzę powodu, dlaczego akurat miałoby to być nieprzestrzegane. Każdy jakoś potrafi podawać nr pary. Każdy z wyjątkiem Snoopego. I może szukam dziury w cały, ale skoro ja zgodnie z regulaminem wysyłam kupony, a przeciwnik nie, i on przechodzi to jest tu coś nie tak. I nie chodzi o wyrzucenie z konkursu. Chodzi o danie prawidłowego bilansu za typy. Co prawda następstwem tego jest odpadnięcie z konkursu, ale nie wyrzucenie. Szkoda jednak, że są równi i równiejsi. To już wasza decyzja, nie będę się kłócił, jednak mam prawo do własnego zdania i obrony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widzę, że jasnowidz z Ciebie, choć niestety niezbyt wiarygodny, ponieważ mylisz się - przy tego typu literówkach nie dajemy minusa. Nie moja wina, że nie czytasz regulaminu i nie podałeś typów do godziny 16:00.....
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A jeśli mój przeciwnik zagrał mecz:
Unicaja Malaga vs Real Madrid Typ: 2 (Zakłady meczowe (tylko 40 min.)) Kurs: 1,95
To czy ja mogę zagrać:
Unicaja Malaga vs Real Madrid Typ: 2 (Zakłady meczowe z doliczonym czasem) Kurs: 1,85
?
Tak, możesz taki typ podać.
A czy to też dotyczy tego, jak mój przeciwnik podaje typ na drużynę A to ja mogę zagrać też na drużynę A +1,5 seta?
 
Do góry Bottom