>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
armor 12

armor

Użytkownik
#33
3.04.09 4:35
Washington-Clevland
Typ: +10 Washington
Kurs: 1.95
Buk: bet365
bilans:+801

co do mojego typu w dzisiejszym dniu to mecz zaczyna sie o 2;10 a nie o 4;30 przepraszam za utrudnienia....
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
co do moich typow 38# i 39# mecz Bucks w pierwszej kwarcie zakonczyl sie remisem wiecc zwrot tak wiec mam jeszcze dwa typy i w bilansie +100 ;) pozdrawiam /
 
szary 0

szary

Użytkownik
co do moich typow 38# i 39# mecz Bucks w pierwszej kwarcie zakonczyl sie remisem wiecc zwrot tak wiec mam jeszcze dwa typy i w bilansie +100 ;) pozdrawiam /
Przepraszam za pomyłki. W następnej tabeli będzie to poprawione ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
ręcznie obliczyłem wszystkie typy i wszyło mi na ✅6,8 a w tabeli mam ⛔ 188,4...
Edit by Jacques Zostałeś ukarany za zawyżanie kursów. Dostałeś ostrzeżenie oraz ⛔ 100 punktów za dzień w którym po raz kolejny zawyżyłeś kurs.
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
napisałem swoje typy 38 i 39 najpierw w złym dniu bo w 37 i przenioslem je na dzień 38 i prosze o wykasowanie ich z dnia 37.:-?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przez swieta nie mialem neta - nie mialem jak podac typow, do konca zostaly 2 dni czyli 4 typy a mi bedzie brakowac jednego - czy moze byc ten 40sty liczony jako -100 zeby byl poprostu spelniony punkt regulaminu ?
Edit by Jacques
Niestety nie :-(
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja też nie miałem neta przez święta, ale jakoś dałem radę :p
Osoby które miały zwrot za dokładnie pokryty handicap proszę się liczyć z anulowaniem ostatniego lub ostatnich (jeśli było kilka zwrotów) typów i zaliczeniem tych zwrotów jako typy na +0. Pozaregulaminowa (niestety!) zasada mówiła o podliczaniu takich typów jako +0 jednostek, tymczasem w tabeli takie typy były zwyczajnie pomijane.
Postaram się by dzisiejsza tabela uwzględniała już te &quot;zwroty&quot;.
Edit by Jacques
Żadna pozaregulaminowa. Tak było podliczane od początku. Że ty podliczałeś inaczej to inna sprawa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie udawaj, już pisałem o tym ci na PW. Nie mam zamiaru się z Tobą ponownie bawić się z Tobą w te Twoje gierki.
(.,.)każdy musi podać 48 typów na spotkania NBA (nie mniej i nie więcej).
Liczna typów w trakcie konkursu została obniżona do 40 w trakcie trwania co nie zmienia faktu że ma być podanych 40 i tylko i wyłącznie tyle typów.
Poza tym sprawa byłą już wielokrotnie poruszana w tym temacie : http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=856101&amp;amp;postcount=96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom