>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

M 49

mcflower

Użytkownik
Witam,

Proszę o poprawienie wyników w parze mcflower - Howser
Mój typ: 2009-03-07 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Białystok (Białystok +20,5 punktów) został zaliczony jako nietrafiony a jest trafiony.
U mojego przeciwnika typ:
07/03/2009 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Białystok
Typ: under 130,5 pkt. Kurs: 2,0 został zaliczony jako poprawny a jest nietrafiony

Gutek84// Ech, nieprzespana noc daje sie we znaki ????, poprawione
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Źle rozliczyliście typ Munezowi. Grał over w meczu PTPS Farmutil Piła - Impel Gwardia Wrocław. Tutaj padł dany over. Poprawcie, bo chłopak mógłby zostać oszukany :spokodfhgfh:.

Gutek84// Munez typował pierwszy mecz, a Ty myślisz zapewne o meczu numer 2. Wsio jest w porządku
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
UWAGA!!!W TEJ RUNDZIE GRAMY TYLKO 1 MECZ, ZWYCIĘZCA AWANSUJE DALEJ. TYPUJEMY ZDARZENIA NA 14-15.03 (sobota-niedziela)
Czemu jeden mecz? Jeden mecz to zawsze może być przypadek. Zwłaszcza w takiej dalekiej fazie. Poprzednio były 2 mecze i moim zdaniem było zdecydowanie lepiej.
Poza tym im dalej w konkursie tym powinno się eliminować przypadkowość. Czyli powiedzmy 1/2 i finał powinny mieć więcej niż 2 mecze.
A tutaj teraz jeszcze się mniej robi...
Jedyną przesłanka jaka może być to terminy i zobowiązania sponsora. Ale jeśli tak to można było to robić jeden mecz w pierwszej fazie. A nie teraz.
To tylko sugestia...
Pozdr.
Gutek84// Mi tylko kazali wylosować i ogłosić w takim formacie. Wszelkie zażalenia proszę kierować do głównego decyzyjnego czyli Robsona ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jeden mecz to przypadek? Chyba nie. Powinniście sprecyzować dokładnie jak typujemy, bo ja myślałem, że gramy 1 mecz, a to będzie tylko 1 kolejka tak?;)
Gutek84// Typujemy tak samo jak poprzednio, ale gramy tylko jedną kolejkę i ona decyduje o awansie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeden mecz to przypadek? Chyba nie. Powinniście sprecyzować dokładnie jak typujemy, bo ja myślałem, że gramy 1 mecz, a to będzie tylko 1 kolejka tak?;)
Nie przypadek? Ja uważam, że liczy się powtarzalność i równa forma. W 1 meczu trafisz np. AKO: 9 rywal 7, w drugim meczu Ty trafisz 3 a rywal 8. Widzisz różnicę? Różnica jest taka, że Tobie udało się w jednym meczu dobrze przewidzieć mecze. A rywal przewidział lepiej wyniki w 2 meczu. Całokształt wyszedł taki, że Twój rywal był lepszy w obu meczach.
Dla mnie to wydaje się dość proste ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
W sumie jak jesteś dobry to sobie poradzisz. Powtarzalność - w ostatnich 2 kolejkach trafiłem dokładnie takie samo ako ????. Organizatorzy ustalają zasady, a nam pozostaje się do nich stosować ;).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W sumie jak jesteś dobry To sobie poradzisz. Powtarzalność - w ostatnich 2 kolejkach trafiłem dokładnie takie samo ako ????. Organizatorzy ustalają zasady, a nam pozostaje się do nich stosować ;).
W sumie zawsze przez taki przypadek jak 1 czy 2 pkt. w całym meczu możesz odpaść. Miałem ostatnio taką sytuację. przyy underze 185,5 było 187.
W sumie jak trafi się dwóch dobrych to lepiej zobaczyć jak poradzą sobie w dwumeczu a nie w jednym prawda? ;)
Zasady się ustala a to jest temat do zgłaszania propozycji :]
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Oczywiście. Tylko jak wspomniałem zasady ustalają organizatorzy. W zasadzi mi to obojętne ile będzie kolejek. To tylko zabawa, wiadomo wszystko się może zdarzyć. Jednak to jest taki konkurs. Myślę, że nic już nie ulegnie zmianie. Dobra - to Twoja propozycja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pamiętaj, że zakończenie konkursu zostało zaplanowane na konkretną datę i być może gdybyśmy grali teraz po 2 kolejki to nie starczyłoby czasu :jezora:.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pisałem o tym wcześniej... :|
Rozumiem, że terminy gonią. Ale jak powiedziałem. Taką &quot;losowość&quot; można wprowadzić na początku fazy konkursu. A nie teraz.
Jak byłem organizatorem konkursu hokejowego to każda faza pucharowa odbywała się do 3 zwycięstw. Natomiast finał i walka o 3 miejsce było do 4 zwycięstw. Właśnie po to żeby można było się wykazać.
Poza tym z każdym sponsorem można negocjować. Termin rozgrywania konkursu hokejowego został też &quot;wydłużony&quot;.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Właśnie terminy nas gonią ;/ Turniej miał trwać do 22 marca a jesteśmy dopiero przy 1/4.
Jak byłem organizatorem konkursu hokejowego to każda faza pucharowa odbywała się do 3 zwycięstw. Natomiast finał i walka o 3 miejsce było do 4 zwycięstw. Właśnie po to żeby można było się wykazać.
U nas jest ten problem, że rozgrywki siatkarskie nie odbywają się codziennie tak jak w ligach hokejowych i mamy o wiele bardziej mniejsze pole manewru.
Poza tym z każdym sponsorem można negocjować. Termin rozgrywania konkursu hokejowego został też &quot;wydłużony&quot;.
Pogadam z Marcinem jak wróci ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To może podajcie już harmonogram na półfinały i finały ?
Póki co to chyba trzeba pogadać ze sponsorem...
Bo zerknąłem do regulaminu a tam...

7. Turniej rozpoczynamy 20 stycznia. Będzie trwał do 22 Marca.

Spory poślizg. Nawet jakby robić po 1 meczu (czego jestem przeciwnikiem) 1/4, 1/2 i finał to i tak czasu zejdzie...
 
inter 5

inter

Użytkownik
Przeciwnik postawił na spotkanie, które odbywa się w ramach Challenge Cup. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to dozwolone, ponieważ nie widziałem tej pozycji dostępnej w regulaminie. Sam chciałem obstawić mecz Jastrzębskiego, ale się wstrzymałem. Pozdro.
 
Do góry Bottom