>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak mam rozliczyć Serbia - Albania ?
Jeśli podałeś jako singiel - rozliczasz jako zwrot. Masz możliwość podania szóstego typu w tej wyjątkowej okoliczności. Niemniej warunkiem jest to czy postawiłeś jako singiel czy AKO. Jeśli to AKO to po prostu rozliczasz kupon z typem Serbia vs. Albania jako 1.00.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
evad 1,3K

evad

Użytkownik
Napisał johnnygangsta -&gt;

kupon 5
Godoy Cruz A.T. - Boca Juniors typ: under 2,5 kurs:1,58
ako:1,58
Oddsring

Mecz zakończył się wynikiem 2-3. Under jak ch*** ????
 
M 0

mkola

Użytkownik
Proszę o usunięcie &quot;mojego&quot; postu z typów (jako użytkownik michal2). Nieopatrznie postawiłem kupon nie patrząc, że zalogowany jest mój brat na swoim koncie.. Dzięki
// Done.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego moim zdaniem niezbyt trafionego punktu w regulaminie
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność :!: Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
Tu jest mowa o zakończeniu spotkania przed północą, a co w przypadku jeśli stawiamy np na wynik 1 połowy i ta połowa zakończy się przed północą, a mecz po północy czy typ jest wtedy prawidłowo podany?
Albo w hokeju stawiamy na 1 tercje i tak samo jak u góry ta tercja kończy się przed północą, a spotkanie po północy czy typ jest wtedy prawidłowo podany?
proszę o rozwianie wątpliwości i z góry dzięki za odpowiedź...
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli użytkownik podał typ np na wygraną połowę/tercję/kwartę itp to musi się ona zakończyć do godziny 24:00! Spotkanie może trwać dłużej, ale typ musi zakończyć się przed 24 ;)
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Jeśli mecz tenisa w kuponie zakończył się &quot;kreczem&quot; u buka miałem zwrot...a tutaj nie uwzględniam go do ako czy kupon przegrany ? nic nie piszę w regulaminie
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
KrisBarca_92 zostaje zdyskwalifikowany za próbę oszustwa w 1/16. Sprawa wyciekła dopiero teraz, więc jego miejsce zajmuje Assitalia.
 
Do góry Bottom