>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

T 0

tokaj

Użytkownik
Można podbieraćtypy innych?
5. spinache - kuqi [2-0]
15-11-07 19:00 Mora IK - Skelleftea AIK 19:00 under 5,5 1,8
15-11-07 19:00 Lulea HF - Modo Hockey 19:00 under 5,5 1,85
15-11-07 17:30 Kärpät Oulu - Ilves Tampere 17:30 under 5,5 1,75
15-11-07 17:30 Saipa Lappeenranta - HPK Hämeenlinna 17:30 under 5,5 1,75
15-11-07 18:00 Trondheim - Valerenga - 18:00 under 6,5 1,72
AKO: 17,54
BUK: bwin
Coś jakby moje typy
 
grzesio 44K

grzesio

Forum VIP
Zalazy w jakiej dana osoba jest sytuacij , w fazie grupowej jak druga osoba niegrala to zdazalo sie ze kopiuj wklej z posta wyzej i typy sa :]
W regulaminie nic neipisze , ale jak mowie zalezy w jakiej dany user jest sytuacij.
 
U 0

urlich

Użytkownik
Witam, czy po zakonczeniu tej rundy bedzie organizowana kolejna runda tego konkursu? Jesli tak to na kiedy planowany jest start? Z tego co widze ostatnia runda dochodzi do konca, stad to pytanie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Typy poprawione.Adam, prosiłem pisać PW w sprawie niejasności.Typy podliczałem z samego rano po przyjściu z pracy...Pozdrawiam fox71
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mam taka propozycje, zeby przeniesc jutrzejsza kolejke ma wtorek bo naprawde nie ma jutro spotkan do grania za bardzo, a jesli ja dzisiaj obstawie spotkania to mój przeciwnik bedzie mial bardzo maly wybór. Tak wiec prosze moderatorów o rozwazenie tej opcji. Pzdr
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
Przychylam sie do propozycji po co grac jutro na siłe jak mozna we wtore spokojnie. Poza tym prosiłbym modów o lekkie ogarnięcie się bo 2 raz sami sobie temat zakladamy.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Kiedy odbędzie się 5 kolejka 1/4 finału?? Czy zgodnie z planem jutro (13.12.2007)??
Proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję. Mefisto88 :]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zbiża się GRAND FINALE HC II ,znamy już jednego finalistę-jest nim Mefisto88 ,w finale pocieszenia grać będzie jego półfinałowy przeciwnik - Marvel.Zacięta walka trwa w 2 półfinale pomiędzy Jaca,a Spinache.Pojedynek finałowy jak i o 3 miejsce odbędzie się napewno w Nowym Roku ze względu na Święta.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Pojedynek finałowy jak i o 3 miejsce odbędzie się napewno w Nowym Roku ze względu na Święta.
Czyli finały ruszają w styczniu? Przejrzałem ofertę na hokej i widzę, że między świętami i Nowym Rokiem (28 i 30.12) jest całkiem spora oferta, więc może 2 kolejki rozegrać jeszcze w grudniu?
Oczywiście o ile na takie rozwiązanie zgodzą się pozostali finaliści i prowadzący ???? - jest to bowiem tylko taka mała sugestia, a jeżeli odpowiedź brzmi &quot;nie&quot;, to ja nie mam nic przeciwko temu ;)
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jeżeli wszyscy uczestnicy Finału i meczu o 3 miejsce wyrażą zgodę na terminy 28-12 jak i 30-12 chętnie założymy temat na te dni.
 
Do góry Bottom