>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jak z tymi parami, czekamy na okreslona liczbe userow czy na dniach ruszamy ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Pany jak będziemy tak przekładać w nieskończoność to będziemy typować hokeja ale na trawie. Większość lig europejskich już zaczęła play-offy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiaj do wieczora pojawią się pary 1/32 - nie będzie rundy eliminacyjnej. Zatem rywalizujemy tak jak to jest w regulaminie - 1 runda 5 dni i tak do końca.
Wystartują 64 osoby. Pozostałe zapisane będą mogły otrzymać szansę w razie podwójnej rezygnacji w parze, czyli jeśli nikt z pary nie poda żadnego typu.
Powodzenia :!:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym konkursie podajemy pięć kuponów :!: Zatem osoby, które już wrzuciły wpis, niech się tutaj określą czy to jest jeden kupon czy pięć.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jesli podamy 5 zdarzen na 1 kuponie i jedno zdarzenie nie wejdzie to trafione AKO z tego kuponu wynosi 0 - ale jesli podamy np 5 singli (jako 5 kuponow) i 4 wejda to mnozymy ich kursy i mamy swoje koncowe AKO, dobrze kombinuje? ;)
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
jesli podamy 5 zdarzen na 1 kuponie i jedno zdarzenie nie wejdzie to trafione AKO z tego kuponu wynosi 0 - ale jesli podamy np 5 singli (jako 5 kuponow) i 4 wejda to mnozymy ich kursy i mamy swoje koncowe AKO, dobrze kombinuje? ;)
Jeśli faktycznie tak jest, to bardzo słabo. Pierwotna wersja zamieszczona w pierwszym poście w regulaminie (i jak mniemam w poprzednich edycjach) jest bardziej logiczna: 5 dni w rundzie, 5 kuponów, max 5 zdarzeń i mnożymy AKO wygranych spotkań, nic bardziej prostszego.Tym bardziej, że wszyscy ci którzy już zatypowali tak właśnie to zrozumieli.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ale w regulaminie jest tez zapis &quot;Na 1 kuponie może się znaleźć max. 5 spotkań!&quot; - czyli moga byc 1-2 a moze byc ich 5.
wyzej Benek tez napisal pytanie do osob ktore juz zagraly mecze, czy podane 5 spotkan to 5 kuponow (singli) czy 1 kupon zlozony z 5 spotkan.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem rozumiem to w sposób, że jak dałem 5 zdarzeń na 1 kuponie i 2 mi nie weszły to i tak liczy mi się AKO z tych 3 które weszły na +. Kwestia czy pozostałe 2 pomijam czy mam za to jakieś ujemne pkt? Duże zamieszanie powstało. Wg mnie logiczne, że jak mam wypisane 5 zdarzeń dla 1 kolejki i pod nimi kurs AKO, no to wiadomo, ze jest to jeden kupon. Jak można pomnożyć AKO z 5 osobnych kuponów? Można je ewentualnie dodać wtedy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zgodnie z regulaminem rozumiem to w sposób, że jak dałem 5 zdarzeń na 1 kuponie i 2 mi nie weszły to i tak liczy mi się AKO z tych 3 które weszły na +. Kwestia czy pozostałe 2 pomijam czy mam za to jakieś ujemne pkt? Duże zamieszanie powstało. Wg mnie logiczne, że jak mam wypisane 5 zdarzeń dla 1 kolejki i pod nimi kurs AKO, no to wiadomo, ze jest to jeden kupon. Jak można pomnożyć AKO z 5 osobnych kuponów? Można je ewentualnie dodać wtedy.
Nie nie, za każdy typ nietrafiony jest -100 więc jeśli 2 są na ⛔ a 3 na ✅ to wtedy masz takie oto działanie -200 + załóżmy 210 z trzech typów i ogółem wychodzi Ci ✅ 10 za podany kupon ;)
Panowie tu nie gramy na ako, tu się gra na sumę punktów zebranych z 5 kuponów ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kupon rozliczamy jak u bukmachera. Dwa, trzy, cztery czy pięć typów na kuponie i choć jeden nie wejdzie = ⛔ 100 za cały kupon. AKO byłoby liczone tylko w rundzie eliminacyjnej. Tutaj gramy na zasadzie jak w konkursach typu Champions League :!:
Maksimum pięć typów na kuponie. Przykład w regulaminie jest na eliminacyjną fazę i ze starych konkursów. W drugim poście w regulaminie jest jak to ma teraz wyglądać. Jest to mój błąd zatem pierwsze typy będę poprawiał po otrzymaniu PW.
Pozdrawiam.
E: Tutaj przykład jeszcze jak to wygląda jeśli ktoś od razu chce podać pięć kuponów: http://forum.bukmacherskie.com/f442/1-32-pary-1-8-17-03-21-03-a-105135.html#post4331254
AKO nie trzeba podawać, ponieważ jak widać user podał tutaj single.
 
Do góry Bottom