>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
@JanekPL poprawie jutro lub w piątek bo bedę mial wiecej czasu.
Po co się zgłaszasz do prowadzenia konkursu, jak tu jest chyba największy bałagan ze wszystkich konkursów na forum? Nie odpowiadasz na pytania, nie podliczasz i nie otwierasz kolejek na czas itd.
Nie mam do Ciebie pretensji, że nie masz czasu, ale kto inny mógł się za to wziąć po prostu ????
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Kiedy bedzie aktualizacja? Jak nie wyrabiasz to daj znac to moge sie wziasc za to do konca tej edycji! Bo niestety wyglada to fatalnie...
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Nagrody za poszczegolne kolejki beda dopisane raczej dopiero po zakonczeniu konkursu bo od poczatku nie byly jeszcze wypłacane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 30

jakub87

Użytkownik
Z racji tego że wyjeżdzam za granice na miesiac i nie wiem dokładnie czy bede miał dostep do internetu to prosze, że jak bedziecie wysylac liste z nagrodami do Winmasters to podajcie, że mój nick doslecie pozniej! Ja prawdopodobnie bede z powrotem na koniec maja wiec jak coś to wtedy podesle Wam dane. W tej chwili nie wiem kto sie tym zajmuje wiec nie podaje ich z góry... Wracam za miesiac no chyba, że mnie murzyni zjedzą :)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jakieś końcowe podliczenia się pojawią? Do kogo i do kiedy należy zgłosić loginy, bo trochę się tych nagród nazbierało?
 
J 33

janekpl

Użytkownik
To co sie tu dzieje to normalnie parodia. Dziwię sie, że za konkurs biora sie osoby które nie maja czasu wejsc na 30 minut w tygodniu i rozliczyc kilka postów. Jak tak dalej pójdzie to bedziemy czekac do grudnia na nagrody...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przemekmaty ma prawdopodobnie problemy techniczne, bo się nie logował od 3 maja.
Nie wiadomo, kiedy się pojawi więc jak ktoś ma czas to niech rozliczyć ostatnią kolejkę i zaktualizuje tabele końcową.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dobra to ja to zrobie wieczorem ???? Tylko nie mam mozliwosci edycji postów z 10 kolejki wiec bede cytował kolejno podane typy i je rozliczał! Chyba ze jest jakis inny sposob?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będę Ci już dawał uprawnień do działu, możesz je rozliczyć poprzez cytowanie, ja później je scalę.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ponawiam pytanie z innego konkursu - jest szansa, żeby do kolejnego weekendu pojawiła się nagroda? To ostatni dzwonek, żeby coś na piłkę konkretnego obstawić ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz.

JanekPL
Jakub87


To jest jedna i ta sama osoba. Jednym słowem jest to multikonto. W konkursie, w którym jestem opiekunem ta osoba została zdyskwalifikowana. W związku z tym pytam się opiekunów tego konkursu, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec tego osobnika? Uczestnicy tego konkursu mogą czuć się oszukani, bo wyżej wymieniony osobnik zwiększył swoje szanse na lepszy wynik i mu się to skutecznie udawało. Zajął 1. i 4. miejsce i jak zauważyłem zdobywał też nagrody za niektóre kolejki.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
To nie jest żadne multikonto. To ze zalogowałem sie u mojego kolegi na konto bo mialem problemy ze swoim internetem nie znaczy ze te 2 konta sa wlasnoscia jednej osoby. (HELLO) Przegladajac historie logowan mozna zauwazyc, ze zdarzylo mi sie to moze 3-4 razy w ostatnim miesiacu. Wczesniej logowałem sie od siebie wiec nie wiem czemu sugerujesz ze kogos oszukuje! Dostałem od Ciebie ostrzezenie wiec przyjąłem to do wiadomosci... Zalezalo mi zeby podac typy a moj internet czasami pada wiec zrobilem to od kumpla, który tez jest tutaj zarejestrowanyi bierze udzial w konkursach.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
To nie jest żadne multikonto. To ze zalogowałem sie u mojego kolegi na konto bo mialem problemy ze swoim internetem nie znaczy ze te 2 konta sa wlasnoscia jednej osoby. (HELLO) Przegladajac historie logowan mozna zauwazyc, ze zdarzylo mi sie to moze 3-4 razy w ostatnim miesiacu. Wczesniej logowałem sie od siebie wiec nie wiem czemu sugerujesz ze kogos oszukuje! Dostałem od Ciebie ostrzezenie wiec przyjąłem to do wiadomosci... Zalezalo mi zeby podac typy a moj internet czasami pada wiec zrobilem to od kumpla, który tez jest tutaj zarejestrowanyi bierze udzial w konkursach.
nie przesadzajmy, u Bukmacherów takie zachowanie jest równoznaczne z bloknięciem konta, i nie ma odwołania!!

Trzymajmy się pewnych zasad, od których absolutnie nie ma wyjątków.
Ja też miałem zepsuty komputer parę miesięcy temu i co ??? Musiałem zrezygnować z pewnych konkursów ( a byłem wysoko).

Po kolejnym pobycie w szpitalu (serducho) . gdzie nie miałęm oczywiście dostępu do swojego kompa, załatwiłem sobie smartfona + opłata 10 zł na miesiąc i pewne konkursy czy też fora sportowe można spokojnie przegladać mimo pobytu poza domem lub też w przypadku awarii neostrady ( akurat mam często te sytuacje - bo peryferie miesta)

Chcesz uczestniczyć w konkursach , to musisz mieć zaplecze. Komputery kolegów odpadają.
Szanujmy się , chociaż na tym forum. zero kombinatorstwa
 
Do góry Bottom