>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

johnq 309

johnq

Użytkownik
Pytanie. W spotkaniu Berdych - Monfils postawiłem na Berdycha. Monfils przegrał pierwszy set, a w drugim skreczował. Ten sam zakład miałem postawiony również w Oddsring i on rozlicza takie spotkania jak zwycięstwo Berdycha. Czy tutaj też mam tak policzyć ?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Loginy proszę podsyłać mi na PW najbliższej niedzieli.
Format wiadomości ma wyglądać tak:
1. Miejsce w konkursie:
2. Login Oddsring:
3. Wysokość nagrody:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Proszę o wiadomość , kiedy lista pójdzie do oddsring. Bo muszę chyba wpłacić równowartość nagrody, aby bonus został zaksięgowany ( a konto sobie już wyczyściłem)
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Drogi Użytkowniku,

Uprzejmie informujemy, że nagroda w wysokości 450 PLN, przyznana w konkursie organizowanym przy współpracy ze stroną forum.bukmacherskie.com, została dopisana do Twojego konta gracza. Przypominamy, iż kwotę bonusu należy obrócić co najmniej 5 razy po kursie 1.8 bądź wyższym, oddając minimalnie 5 zakładów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

Nagroda dopisała, ale jak mam rozumieć wyszczególnione zdanie? Nie mogę dać do kuponu zdarzenia np z kursem 1.4?
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
nie z forum nie miałem , miałem nagrode z innego forum ale to szmat czasu temu
maila otrzymalem ze musze wplacic 20zl jeszcze z oddsring bo ja wplacalem 10 zl a trzeba 30 zl tak napisali i zeby wyrownac kwote to 2 dyszki mam doplacic zeby nagroda została dopisana
 
Do góry Bottom