>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 kolejka: sobota 25.04 - wtorek 28.04
2. dawid1892 - psotnick

1. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Washington Wizards @ 1.50 za niski kurs
I jeszcze jedno, bo dopiero po fakcie to zauważyłem, że w całym zamieszaniu wkradła się tu jakaś pomyłka chyba.
Nie może być kurs za niski, bo w tej kolejce to ja jestem gospodarzem, więc kurs @1.50 jak najbardziej prawidłowy i należy się jeden kosz ✅
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tobie to już się widzę wszystko pomieszało. ????
Nie no bez jaj..
Gramy do trzech wygranych pojedynków, z przewagą rozstawienia graczy będących wyżej w drugim etapie - pierwsze dwa mecze u siebie, potem dwa na wyjeździe i decydujący mecz u siebie.
Co to za pomysł żeby zmieniać układ nagle? z naprzemiennego na 2-2-1?
Widze, że tu trzeba się pilnować jak na polu minowym bo nigdy nie wiadomo kiedy się reguły zmienią.
Juz nie mam pytań.
Gratuluję awansu.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W sprawie psotnicka:
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
Przeciwnik przysłał mi priva, w którym jasno zdeklarował, że nie ma znaczenia, czy jest to półfinał czy nie - typ jest niepoprawny, więc zaliczamy na minus.
Nie no bez jaj..
Co to za pomysł żeby zmieniać układ nagle? z naprzemiennego na 2-2-1?
Widze, że tu trzeba się pilnować jak na polu minowym bo nigdy nie wiadomo kiedy się reguły zmienią.
Juz nie mam pytań.
Gratuluję awansu.
Nie za bardzo rozumiem, kto gdzie zmieniał reguły z 1-1-1-1-1 na 2-2-1 - to pierwszy mecz do 3 wygranych i tak zostało ustalone. Poza tym przed każdą rundą podaję, kto z kim gra i na jakim jest miejscu, więc zawsze można zajrzeć. Typ na minus ze względu na zbyt niski kurs.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
trochę śmieszne. Już rozpoczęły się 2 mecze a tematu nie ma...
Śmieszny to Ty jesteś pisząc tutaj takie rzeczy - nie siedzę 24h na necie, żeby temat założyć. Skoro nie ma na dzisiaj, zacznie się od jutra i nie widzę problemu.

A jak 2 mecze Ci robią różnicę, to trzeba było podać tutaj i bym dopisał. Proste?
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Śmieszny to Ty jesteś pisząc tutaj takie rzeczy - nie siedzę 24h na necie, żeby temat założyć. Skoro nie ma na dzisiaj, zacznie się od jutra i nie widzę problemu.

A jak 2 mecze Ci robią różnicę, to trzeba było podać tutaj i bym dopisał. Proste?
hahaha tak się odnosi organizator konkursu do jego uczestników ????

temat mogłeś zrobić wczoraj a nie pisać bezwartościową informację że finały zaczniemy z rozpoczęciem 2 rundy. Tyle. Jeśli nie potrafisz dopilnować podstawowych terminów, nie bierz się za organizację konkursów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
hahaha tak się odnosi organizator konkursu do jego uczestników ????
temat mogłeś zrobić wczoraj a nie pisać bezwartościową informację że finały zaczniemy z rozpoczęciem 2 rundy. Tyle. Jeśli nie potrafisz dopilnować podstawowych terminów, nie bierz się za organizację konkursów.
Ja z organizacji konkursu nie mam złamanego grosza, więc ciesz się, że powstał dzięki mnie na tym forum konkurs o NBA i poświęcałem swój cenny czas, żeby tacy jak Ty mogli wykazać się swoją wiedzą z tego zakresu.

Jak masz jakiś problem, to ja niestety nic na to nie poradzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, poluzujcie szelki.
zaczniemy od drugiego dnia, nikomu się krzywda nie stała, wszyscy mają takie same warunki.
Będzie temat na finał/3 miejsce i gramy!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Temat ostatni otwarty - przepraszam za drobne opóźnienie i życzę grającym powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Nie będę tam edytował żeby nie było ale jakby dało radę dodać cyfrę 1 do kursu żeby wyszło 1.91 to bym się ucieszył bo mi zjadło. :p

INT Raczej jasna sprawa - dodane ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grają ze sobą drużyny A i B, czy mogę zagrać dwa typy, jeden na over/under drużyny A i drugi typ też na over/under tylko że drużyny B?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grają ze sobą drużyny A i B, czy mogę zagrać dwa typy, jeden na over/under drużyny A i drugi typ też na over/under tylko że drużyny B?
6a. W jednej rundzie można zagrać dwa typy na ten sam mecz, ale nie mogą one dotyczyć tego samego zdarzenia.

W związku z powyższym nie gramy w ten sposób i możesz podać under/over tylko jednego z zespołów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Gratuluję serdecznie dawidowi 1892 zwycięstwa i Kamillo13 2 miejsca ????
Do rozstrzygnięcia pozostała nam kwestia 3 miejsca i tu już zagramy od półfinałów - nie będę otwierał dziś tematu, bo któryś z graczy mógłby zostać poszkodowany. Maksymalnie zostały dwa pojedynki, więc spotkań w półfinałach i w finale wystarczy ;)
UWAGA!!!
Proszę już wszystkich, którzy wygrali nagrody, o podsyłanie mi loginów z WilliamHill, abym natychmiast po zakończeniu konkursu mógł przekazać je do Marcina. Proszę o zamieszczenie również miejsca i wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dzięki za zabawę i konkurs ???? Gratuluję Dawidowi zwycięstwa w turnieju ;) dziękuję modom i tobie Intelowiec za organizację konkursu. Dodam że bardzo się cieszę że pomimo ostatniego miejsca premiowanego awansem co owocowało gorszym rozstawieniem, udało się dojść tak daleko ???? do zobaczenia w przyszłym sezonie!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czwarta kolejka o 3 miejsce rozpisana na 6 pierwszych spotkań 1/2 - powodzenia ;)
Przypominam o przysyłaniu loginów z WilliamHill tym, którzy tego jeszcze nie zrobili - im szybciej dostanę wszystkie, tym szybciej otrzymacie nagrody.
Nagrody wypłacane są w postaci freebetów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wciąż nie otrzymałem loginów od następujących userów: JanekPL, roan79, Arka Gdynia, psotnick, Kitex, dtunam. W związku z tym ustalmy następującą rzecz:
Czas do wysyłania loginów - do 31 maja (jeśli do tego czasu skończy się pojedynek o 3 miejsce).
Po tym terminie wysyłam loginy do Marcina i kończę konkurs. Kto nie dośle, będzie załatwiał sprawę w swoim zakresie.
 
Do góry Bottom