>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
w tabeli widnieje jako nijaki &quot;wujekmarcin&quot; : ???? ) prosiłbym o poprawkę na wujamarcin : ???? ) to taki drobiazg
Edit by Jacques
Poprawimy przy następnej aktualizacji. Przepraszam za &quot;przejęzyczenie &quot;.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja mam pytanie odnosnie 1 kolejki GP. Moje typy były nastepujace.
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Dagavpils (Łotwa) godz. 17:00
1. Patrick Hougaard (11 pkt) - Jurica Pavlic (8 pkt) ---
2. Maciej Janowski(10 pkt) - Przemysław Pawlicki (3 pkt) +++
3. Maksim Bogdanows (-1) (12 pkt) - Martin Vaculik (9 pkt) +++
Grand Prix Skandynawii, Malilla (Szwecja) godz. 19:00
1. Jason Crump (15 pkt) - Jarosław Hampel(10 pkt) +++
2. Emil Sajfutdinow (6 pkt) - Hans Andersen (5 pkt)+++
3. Andreas Jonsson (7 pkt) - Rune Holta (20 pkt) +++
4. Kenneth Bjerre (9 pkt) - Greg Hancock (12 pkt)+++
5. Tomasz Gollob (Czy zajmie miejsce na podium) TAK czy NIE +++
6. Nicki Pedersen ( 0 pkt) - Chris Holder(6 pkt) +++
7. Tai Woffinden (-1.5) (razem 4,5 pkt) - Thomas H. Jonasson(8 pkt) +++
z moich obliczeń wynika, że powinienem mieć 9/10 natomiast w tabeli widnieje 8
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Ja mam pytanie odnosnie 1 kolejki GP. Moje typy były nastepujace.
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Dagavpils (Łotwa) godz. 17:00
Grand Prix Skandynawii, Malilla (Szwecja) godz. 19:00
6. Nicki Pedersen ( 0 pkt) - Chris Holder(6 pkt) +++

z moich obliczeń wynika, że powinienem mieć 9/10 natomiast w tabeli widnieje 8
To ja może wyjaśnię w czym rzecz jeśli można ;)
Reg mówi jasno:
22. W zakładach h-2-h oraz over/under na zawodników, dany żużlowiec musi wystąpić w meczu lub zawodach Grand Prix minimum 3 razy. Jeżeli pojedzie np. dwa razy, to punkty nie zostaną przyznane.
Z tego co ja pamiętam to Nicki po dwóch biegach wycofał się z zawodów a zatem nie ma przyznanych za ten typ pkt.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
1.Cameron Woodward - Adam Skórnicki
Sorrki zapomniałem wytypować w poście swoim pierwszej pozycji jak by ktoś z modków mógł wytłuścić j/w dzięki bardzo
done / Robson_26
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj ponownie nie odbędą się dwa spotkania w BEL. Eastbourne - Wolverhampton i Swindon - The Lakeside. W związku z tym, podobnie jak w przypadku 6. kolejki, czekamy na nowy termin i przyglądamy się składom. Jeżeli nie będzie większych zmian, to typy zostają te same.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Wszystkie 3 mecze odwolane.
Jak dla mnie bezsesnu jest typowanie zawodow ktore moze odbeda sie za 3-4 tygodnie.
Jaka jest ostateczna decyzja ?
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Wszystkie 3 mecze odwolane.
Jak dla mnie bezsesnu jest typowanie zawodow ktore moze odbeda sie za 3-4 tygodnie.
Jaka jest ostateczna decyzja ?
Podbijam. Też nie widzę najmniejszego sensu tym bardziej, że przełożone mecze nie odbędą się ani jutro ani nawet w bieżącym tygodniu. Czy nie lepiej odpuscic sobie dzisiaj i wyznaczyc kolejkę na inny termin? Bo już nie chodzi nawet o mogące nastąpic zmiany w składach ale też o możliwe roszady pod konkretnymi numerami startowymi, które jak wiadomo mogą wypaczyc wynik punktowy danego ridera.
Z góry thx za odp
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Postanowiliśmy dać sobie spokój z tymi zaległymi spotkaniami z BEL. Część szóstej i siódma kolejka będą anulowane - łącznie 13 typów. W zamian za to stworzymy dodatkowe 3 typy extra na sobotnią GP oraz nową kolejkę we wtorek 31 sierpnia na Elitserien (10 typów).
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam pytanie w 3 kolejce do obstawiania były taki typy:
Elite League
  1. Chris Harris powyżej/poniżej 11.5
  2. Mads Korneliussen - Edward Kennett (+1.5)
  3. Grzegorz Zengota powyżej/poniżej 9

Może ktoś mi podać odp jakie były wyniki bo niestety jakoś nie mogę znaleźć...z góry dzięki ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mam pytanie w 3 kolejce do obstawiania były taki typy:
Elite League
  1. Chris Harris powyżej/poniżej 11.5
  2. Mads Korneliussen - Edward Kennett (+1.5)
  3. Grzegorz Zengota powyżej/poniżej 9

Może ktoś mi podać odp jakie były wyniki bo niestety jakoś nie mogę znaleźć...z góry dzięki ????
Nie będzie to rozliczane. Patrz post nr 30.
 
G 35

gesio

Użytkownik
typy z 30 sierpnia, post nr 27
podliczono mi na 0 pkt a wg moich obliczen powinny być 3 pkt, prosze to sprawdzic.

Poprawiłem / Robson_26
 
L 0

legus123

Użytkownik
a ja mam takie pytanie ???? w 11 kolejce był taki typ
T.Woffinden powyżej/poniżej 12.5 pkt
jak domniemam chodziło o DMŚJ . ale Tai jednak nie wystąpił w drużynie Wielkiej Brytanii, ale miał wystąpić w drużynie Częstochowy (odnośnie tego pojedynku też były typy). I tu się pojawia pytnaie czy jeżeli jednak odjechali by tamten wyścig to typ na Tai-a byłby policzony ? bo oficjalnie nie było powiedziane że dotyczy to DMŚJ ale jednak nie oszukujmy się chyba nikt nie wierzy że w Polsce zdobyłby 13 pkt.
 
Do góry Bottom