>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można zadawać pytania związane z konkursem, a na które odpowiedzi nie znajdziecie w REGULAMINIE.

W konkursie przypomnę raz jeszcze, nie ma możliwości zmiany typów ani poprawek w postach. Tak więc jak dodajecie swoje typy to róbcie to starannie!
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Siema , z tego co zrozmiałem to do każdego typu na dany wyścig należy napisać dodatkowo /obowiązkowo post merytoryczny , tak ?
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie podawania zdarzeń, czemu ktoś podaje kursy z Marathonbetu skoro nie ma go w Regulaminie ? Tak można ? Bo jeżeli tak to ja chce zmienić ????
 
Z 739,7K
Mam jeszcze pytaniwe co z klasyfikacja ogolna.Czy jest wymog podania typow w danych kolejkach zeby byc sklasyfikowany,poniewaz w regulaminie nic o tym niepisze
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dalej brak nagrody za 3 kolejke
Nagrody po zakończeniu konkursu dopiero będą.

Mam jeszcze pytaniwe co z klasyfikacja ogolna.Czy jest wymog podania typow w danych kolejkach zeby byc sklasyfikowany,poniewaz w regulaminie nic o tym niepisze

Tak, by być w generalce trzeba oddać typy w każdym wyścigu. Inaczej grozi niesklasyfikowanie
 
Z 739,7K
To dlaczego niebylo to w regulaminie.Ja niepodalem typow w 2 kolejce bo mialem wazny wyjazd.Mysle ze opuszczenie 1 kolejki niepowinno wyplywac na sklasyfikowanie w tabeli.Tym bardziej ze niema takiego punktu w regulaminie
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nagrody po zakończeniu konkursu dopiero będą.




Tak, by być w generalce trzeba oddać typy w każdym wyścigu. Inaczej grozi niesklasyfikowanie
W Formule 1 jak Button nie wystartuje z obawy ,że znów jego McLaren stanie po 5 kółkach i skończy na bandzie to nie ma wykluczenia z klasyfikacji generalnej ???? :cool: :razz::jezora:
 
Z 739,7K
To dlaczego niebylo to w regulaminie.Ja niepodalem typow w 2 kolejce bo mialem wazny wyjazd.Mysle ze opuszczenie 1 kolejki niepowinno wyplywac na sklasyfikowanie w tabeli.Tym bardziej ze niema takiego punktu w regulaminie
Prosze to w koncu wyjasnic bo jest to bardzo wazne,a w regulaminie nic otym niema ze brak typowania w 1 kolejce grozi niesklasyfikowaniem
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Należy typować w każdym wyścigu. Jest to w zasadzie oczywiste gdyż w każdym Grand Prix podajemy typy, za które można dostać -100 pkt, a więc ominięcie jakiegoś wyścigu jakby taką możliwość utraty pkt wyklucza co jest nie fair w stosunku do tych co typowali każde GP i byli narażeni na taką sytuację.
Poza tym czy widziałeś by zespoły w F1 sobie wybierały w który weekend chcą pojechać a kiedy nie ? ???? To Typer F1 więc wydawało mi się, że jest to jasna sytuacja dlatego takiego pkt nie dałem do regulaminu.
Pozdrawiam
 
Z 739,7K
Należy typować w każdym wyścigu. Jest to w zasadzie oczywiste gdyż w każdym Grand Prix podajemy typy, za które można dostać -100 pkt, a więc ominięcie jakiegoś wyścigu jakby taką możliwość utraty pkt wyklucza co jest nie fair w stosunku do tych co typowali każde GP i byli narażeni na taką sytuację.
Poza tym czy widziałeś by zespoły w F1 sobie wybierały w który weekend chcą pojechać a kiedy nie ? ???? To Typer F1 więc wydawało mi się, że jest to jasna sytuacja dlatego takiego pkt nie dałem do regulaminu.
Pozdrawiam
Jeszcze bym rozumial ze brak typowania kolejki -300pkt jak za nietrafione typy,a zeby odrazu wykluczac z klasyfikacji koncowej to tego nierozumie.Tym bardziej ze brak takiego punktu w regulaminie.A teraz jak inni zdobyli duzo punktów to szuka sie pretekstu zeby ich niesklasyfikowac
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Jak inni niż moderator Abraxas ???? jasne jest ,że skoro sponosrami jest 5 bukmacherów a ja mam konto u dwóch to w 3 nie startuje i dostaje przykładowo -100pkt , a nie ,że nie klasyfikacja ale spoko ???? myślę,że Abraxas dopuścił się oszustwa ale to jest ok ???? jaja ten konkurs
 
Do góry Bottom