>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje i niezgodności

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Komu wysylamy loginy
loginy idą do mnie, ale większość już mam z wcześniejszych edycji Typera Ekstraklasy, z osobami, których loginów nie mam skontaktowałem się na pw + czekam jeszcze na podesłanie kuponów od 2 osób, jeżeli podeślą to całe TOP5 będzie już znane, jeżeli nie to w zależności kto wysłał, a kto nie bonus może przejść na kolejne osoby.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
loginy idą do mnie, ale większość już mam z wcześniejszych edycji Typera Ekstraklasy, z osobami, których loginów nie mam skontaktowałem się na pw + czekam jeszcze na podesłanie kuponów od 2 osób, jeżeli podeślą to całe TOP5 będzie już znane, jeżeli nie to w zależności kto wysłał, a kto nie bonus może przejść na kolejne osoby.
Czyli waldi1979 moje dane masz i nie muszę go kolejny raz wysyłać?
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm... Z tego co liczę to nie dodałeś mi 11 punktów w ostatniej kolejce... i spadłem na 6 miejsce a przed ostatnią kolejką byłem 3. Policz dla pewności
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hm... Z tego co liczę to nie dodałeś mi 11 punktów w ostatniej kolejce... i spadłem na 6 miejsce a przed ostatnią kolejką byłem 3. Policz dla pewności
faktycznie, nie dodałem Twoich wyników z ostatniej kolejki, dzięki wielkie za zwrócenie uwagi, już poprawione, oczywiście utrzymałeś 3 miejsce, pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Słowem podsumowania:
Typer Mundial Rosja 2018 dobiegł końca, zabawa wypaliła bardzo dobrze, zainteresowanie szczególnie w pierwszej części konkursu zaskoczyło, oczywiście na plus, pracy przy podliczaniu był ogrom, ale najważniejsze, że obyło się bez większych pretensji oraz błedów, z tego miejsca chciałbym podziękować dla husarz22 , który pod moją nieobecność trzymał pieczę nad konkursem ????
Chciałbym podziękować wszystkim za wspólną zabawę, jeszcze raz pogratulować wszystkim wygranym w poszczególnych kolejkach oraz najlepszej piątce, która wygrała w generalce.
Wszystkie dane za ostatnią kolejkę oraz klasyfikacjhę generalną zostały już przekazane, wiec &quot;na dniach&quot; możecie wypatrywać bonusów w fortuna.
Na koniec jeszcze raz dzięki za wspólne przeżywanie Mundialu i do zobaczenia mam nadzieję, że już niedługo w kolejnej odsłonie Typera Ekstraklasy. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
maer 254,9K

maer

Typer A-League
U mnie za ostatnią kolejkę tylko obecnie wpadła bo dopisane jakieś ponad 9 tys punktów czyli 70 zeta a za 2 miejsce czyli 150 zeta w generalce to bedzie jakies 21000 ich punktow.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
U mnie za ostatnią kolejkę tylko obecnie wpadła bo dopisane jakieś ponad 9 tys punktów czyli 70 zeta a za 2 miejsce czyli 150 zeta w generalce to bedzie jakies 21000 ich punktow.
Za generalkę poszło później, ponieważ musiałem wyjaśnić dodatkowo kwestię kuponów, za 7 kolejkę loginy zostały przekazane dzień wcześniej.
 
Do góry Bottom